- Запорожский обком ПМГУ

Поиск
***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Перейти к контенту

Главное меню:

Новости ЗФЗ
27 августа 2018 г.

Завершуємо сезон перемогами

Відбулись чергові змагання заводської Спартакіади. Незважаючи на спекотне літо, цехові спортсмени не шкодували сил і завзяття, визначаючи чемпіона – цього разу – в міні-футболі та волейболі.

У півфінал міні-футбольної першості з двох груп вийшли команди збірної допоміжних цехів, ЦРМУ, заводоуправління та цеху №3. Програвши свої півфінали, за третє місце боролися команди заводоуправління та ЦРМУ. Здобувши перемогу з рахунком 4:1, команда заводоуправління (фізорг – Дмитро Тальян) все ж таки увірвалася в трійку лідерів.

А у фіналі, показавши всі свої сильні сторони супернику, збірна допоміжних цехів, обігравши команду цеху №3 з рахунком 3:0, стала чемпіоном. Склад переможців: Максим Кулеба, Володимир Русов, Олександр Юрченко, Віктор Плетньов, Кирило Терещенко, Сергій Ситник, Артур Чорний.

У команди цеху №3 (фізорг – Віктор Ніхаєнко) – відповідно, цього разу срібні медалі.

У волейбольному турнірі команди традиційно визначали чемпіона за круговою системою. Впевнено відігравши весь турнір, перше місце посіла команда заводоуправління у складі: Євгеній Брінер, Дмитро Тальян, Олександр Александров, Олександр Мигалюк, Григорій Леонов, Сергій Єршов.
Друге місце – у команди ЗЦ (фізорг – Роман Духно).
Третє місце – у команди ЦРМУ.
Заключний вид Спартакіади – баскетбол. Змагання з нього пройдуть у вересні.

        

 
Top
Copyright 2015. All rights reserved.
Назад к содержимому | Назад к главному меню