Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Перейти к контенту

Новости пенсионного Фонда
4 матра 2019г.

 
Заходьте в Skype – отримуйте консультації

З метою вдосконалення якості обслуговування громадян в Центральному об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України м.Запоріжжя запроваджено дистанційну послугу Skype-зв'язку.

Сучасна інформаційна послуга дає змогу громадянам оперативно отримати відповіді щодо пенсійного забезпечення, сплати єдиного внеску та з інших питань, що входять до компетенції Пенсійного фонду, не виходячи з дому.

Оnline-консультування громадян з використанням програми  «Skype» здійснюється кожний другий та четвертий    вівторок   місяця   з   15.00   до 16.00 год., за обліковим записом - Центральне ОУПФУ м.Запоріжжя.
 
У березні 2019 року консультації будуть проведені:
-  05.03.2019 року (з 15.00 до 16.00) першим заступником   начальника Центрального об`єднаного управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя  Воронцовою Інною   Володимирівною з питань пенсійного забезпечення громадян,  які набули стаж на території інших держав;
- 19.03.2019 року ( з 15.00 до 16.00)   заступником начальника     Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя Кізіловою Наталією Василівною з питань  порядок укладання договорів про добровільну участь у системі загальнообов`язкового державного соціального страхування.
Назад к содержимому