Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Перейти к контенту
Новости пенсионного Фонда
28 марта 2019г.

 
Заходьте в Skype – отримуйте консультації
 
 
З метою вдосконалення        якості обслуговування громадян в Центральному об`єднаному  управлінні Пенсійного фонду України м.Запоріжжя запроваджено дистанційну послугу Skype-зв'язку.

Сучасна інформаційна послуга дає змогу громадянам оперативно отримати відповіді щодо пенсійного забезпечення, сплати єдиного внеску та з інших питань, що входять до компетенції Пенсійного фонду, не виходячи з дому.

 
Оnline-консультування громадян з використанням програми  «Skype» здійснюється кожний другий та четвертий    вівторок   місяця   з   15.00 до 16.00 год., за обліковим записом - Центральне ОУПФУ м.Запоріжжя.
 
   У квітні 2019 року консультації будуть проведені:
-  09.04.2019 року (з 15.00 до 16.00) заступником   начальника Центрального об`єднаного управління Пенсійного  фонду України м.Запоріжжя Медвідь Ольгою Володимирівною з питань виплати пенсій пенсіонерам за минулий час та у разі  виїзду на постійне місце проживання за кордон;
- 23.04.2019 року ( з 15.00 до 16.00)   заступником начальника     Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя Кізіловою Наталією Василівною з питань сплати єдиного внеску фізичними особами, які обрали спрощену систему оподаткування.
Назад к содержимому