Солідарний протест профспілок, самозайнятих та фермерів - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Солідарний протест профспілок, самозайнятих та фермерів

Публикации в СМИ
14 листопада 2019р.

Солідарний протест профспілок, самозайнятих та фермерів

Звуження трудових прав українців, підрив системи соціального страхування та продаж землі в інтересах великого бізнесу – це політика влади, яка потребує негайної протидії. Федерація профспілок України  виходить на солідарну акцію.

Вона розпочнеться 14 листопада о 10:00 під стінами Верховної Ради.
У цей день парламент розглядатиме проект Державного бюджету на 2020 рік. І народні депутати не врахували пропозиції профспілок щодо необхідності належного фінансування бюджетної сфери, галузей енергетики та промисловості. Профспілки наполягають, що:
– розмір мінімальної зарплати має складати – 7276 грн
– розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – 5640 грн
– розмір мінімальної пенсії – 3067 грн
– розмір посадового окладу працівника І т.р. ЄТС – 5640 грн.

Профспілки також вимагають виділити з Державного бюджету України на 2020 рік  не менше 7% ВВП на освіту, та не менше 5% ВВП –  на охорону здоров’я. Вони наполягають на достатньому фінансуванні оборонно-промислового комплексу, авіабудування, сільгоспмашинобудування, вугільної галузі та інших секторів промисловості для створення гідних робочих місць в Україні.

На їх переконання, дії влади натомість ставлять більшість українських працівників та їхні сім’ї на межу виживання та призведуть до нової хвилі трудової міграції з країни.
Учасники акції також виходять на підтримку профспілкового Трудового кодексу. Його внесли на противагу анонсованого неоліберального проекту уряду, що має на догоду великим корпораціям урізати права найманих працівників.

В ході акції лунатимуть вимоги відмовитись від законопроектів по тотальній фіскалізації” малого та середнього бізнесу, що позбавить його можливості конкурувати з великим транснаціональними корпораціями. А також по недопустимості руйнації системи соціального страхування, від якої залежить виплата пенсій, лікарняних та “декретних”.

Разом з аграріями та самозайнятими профспілки вимагатимуть відміни прийнятої всупереч волі та інтересам більшості українців земельної “реформи”.

© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому