Євгеній Черніков — Містер Заводський — 2019! - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Євгеній Черніков — Містер Заводський — 2019!

Новости ООО "ЗТМК"
25 листопада 2019р.

Євгеній Черніков — Містер Заводський — 2019!
У Палаці культури “Молодіжний” обрали “Містера Заводського” 2019 року і нагородили переможців у різноманітних номінаціях.

Того вечора кращого учасника обрали за яскравістю таланту, креативністю, емоційністю, вмінню справити враження на публіку. На цей раз у відносно новому для Заводського району конкурсі, який було започатковано минулого року, взяли участь четверо хлопців — представників підприємств нашого міста. Серед них був і працівник Запорізького титано-магнієвого комбінату — старший механік цеху №7 Євгеній Черніков.

Зазначимо, що організатори не стали копіювати формат минулорічного конкурсу, тому його зміст був сповнений несподіванок і цікавинок. Впродовж місяця учасники готувалися до цього заходу, проводили кілька годин після роботи, відпрацьовуючи свої номери.

Нарешті, настав час відкриття свята мужності, сили та краси. Публіка вже зібралась у глядацькій залі, і після тривалого очікування завісу було піднято! Під бурхливі оплески на сцену вийшли майбутні володарі титулів “Містер Артистизм”, “Містер Талант”, “Містер Мужність”, “Містер Галантність” і, звісно, головної нагороди, які продемонстрували свої здібності протягом заходу.

Суперники нашого конкурсанта були дуже серйозними: на одній сцені Євгенію довелося зустрітися з працівниками комбінату “Запоріжсталь”, заводу “Запоріжкокс” і Запорізького ливарно-механічного заводу. Ці підприємства входять до складу великої промислової групи, яка дуже уважно ставиться до своїх рейтингів у містах присутності й виборює призові місця. Тож суперники Євгенія були налаштовані на перемогу, проте і нашому учаснику теж було чим пишатися: наприклад, 2016 року він завоював титул “Містера ЗТМК”, неодноразово виступав у команді КВК комбінату. Крім таланту виробничника у нього є неабиякий досвід і артистизм, а також велика воля до перемоги, яка допомагає йому завойовувати медалі на спартакіадах. Тому Євгеній впевнено взявся здобувати титул переможця, і це вже було видно під час першого конкурсу “Привітання”. Наш працівник дотепно розповів про себе, свою роботу, чим заінтригував публіку й отримав високі бали від журі, до складу якого, до речі, увійшла голова профкому ЗТМК Людмила Логвінова. Звісно, який-ж то виробничий цех без старшого механіка? Купа справ, звідусіль дзвінки, навіть у неробочий час доводиться вирішувати різноманітні питання. Наш рішучий Євгеній постійно на зв'язку і правду кажуть, що без нього на роботі не впоратись. Усе це він яскраво передав на сцені й отримав щирі оплески від своїх уболівальників і усього залу! У дефіле “Потанцюємо? Козаче!” наш хлопець добре виробляв гопака і зумів впоратися з кількома партнерками по танцю. Оригінальним Євгеній був у конкурсі пародій - він єдиний виступив у жіночому образі. Уміле виконання цієї несподіваної і водночас складної ролі додало шансів нашому учаснику на перемогу. Він вправно показав вишуканість, помпезність і манірність імператриці Катерини II, а у інших виконавцях глядачі побачили образи популярного співака Артура Пирожкова, вокаліста рок-групи “Queen” Фредді Мерк'юрі, Президента України Володимира Зеленського. Гідну оцінку всім театралізованим виступам учасників дало журі, виставивши всім конкурсантам бали. І знову наш працівник був серед кращих!
 
У конкурсі талантів “Зоряний час” було створене фантастичне шоу, під час якого кожен показав публіці свої здібності: авторський вірш про маму, виконаний під звучання гітари, чарівні танці. Євгеній оригінально зіграв роль головного героя фільму “Джокер” і приємно здивував публіку.
 
Творчі колективи Палацу культури “Заводський” допомогли хлопцям повністю розкрити свої таланти і розважали глядачів між конкурсами.

Завзятість нашого працівника не знала меж. Тому й результати були очікуваними: окрім того, що він був визнаний як “Містер Артистичність”, Євгеній завоював абсолютну першість за результатами усієї конкурсної програми і йому поклали на плечі стрічку “Містер Заводський”. Наш учасник прийняв теплі вітання від шоу-балету, уболівальників і суперників, а також призи від спонсорів, серед яких — путівка до Європи від турагенції “Августин”.

Євгеній говорить велике спасибі співробітникам Палацу культури за його підготовку до виступів, а також колегам, друзям і родині за підтримку. А профком цеху №7 дякує працівникам цехів №7 і №10, які разом з керівниками цих структурних підрозділів Михайлом Марченко й Вадимом Авербахом, головою профкому цеху №10 Ларисою Леготіною і молодіжним лідером цього ж структурного підрозділу Оленою Рочевою прийшли підтримати нашого учасника у нелегкій боротьбі.
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому