ІНФОРМАЦІЯ про проведення семінару-навчання вперше обраних голів цехових комітетів Запорізької обласної організації ПМГУ - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

ІНФОРМАЦІЯ про проведення семінару-навчання вперше обраних голів цехових комітетів Запорізької обласної організації ПМГУ

Новости обкома
30 вересня 2019 р.

ІНФОРМАЦІЯ
про проведення семінару-навчання вперше обраних голів цехових комітетів
Запорізької обласної організації ПМГУ

26-27 вересня поточного року в малому залі Запорізької обласної ради профспілок було проведено семінар-навчання на тему «Мотивація профспілкового членства в сучасну епоху» вперше обраних голів цехових комітетівЗапорізької обласної організації профспілки металургів і гірників України.

Цехова профспілкова організація є найважливішою ланкою не тільки первинної організації, а й всієї профспілкової структури, і від того, як працює цеховий комітет і профспілковий лідер цехової профорганізації, багато в чому залежать і питання соціально-економічного захисту членів профспілки, охорони праці та психологічний клімат в колективі , і авторитет профспілки.

Відкрив семінар   Валерій Сєдов - голова Запорізького ОК ПМГУ. Він привітал голів цехових комітетів з обранням, побажав успіхів у нелегкй але необхідній роботі по захисту членів проспілки. Також він ознайомив із ситуацією, що склалася на підприємствах ГМК Запорізької області, інших промислових регіонів, розповів про дії Запорізького обласного та Центрального комітетів профспілки щодо вирішення тих нагальних питань, які сьогодні постають перед первинними організаціями ПМГУ, трудовими колективами.
Потім магістр державного управління Юрій Олексійович Буздуган та кандидат філософських наук, магістр державного управління Олена Миколаївна Скоморощенко протягом двох днів не тільки представляли цікаві презентації, а й організували активну участь в процесі навчання голів цехових комітетів. Потрібно віддати належне профактивістам, які, проявивши  вміння і ініціативу, успішно впоралися з поставленими завданнями.

Під час підведення підсумків семінару, представники всіх первинних організацій дали свою оцінку минулому семінару та висловили свої пропозиції з різних напрямків профспілкової роботи.
Всі учасники одностайно висловили думку, що дізналися багато нового, цікавого і корисного, а так само подякували Юрія Олексійовича і Олену Миколаївну за отримані знання і можливість застосувати їх на ділі.
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому