ІНФОРМАЦІЯ про семінар "Роль профспілки в соціальному управлінні» - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

ІНФОРМАЦІЯ про семінар "Роль профспілки в соціальному управлінні»

Новости обкома
25 листопада 2019р.

ІНФОРМАЦІЯ про семінар "Роль профспілки в соціальному управлінні»

21-22 листопада поточного року в малому залі Запорізької обласної ради профспілок було проведено семінар на тему «Роль профспілки в соціальному управлінні» профспілкового активу Запорізької обласної організації ПМГУ.

Відкрив семінар   Валерій Сєдов - голова Запорізького ОК ПМГУ. Він ознайомив із ситуацією, що склалася на підприємствах ГМК Запорізької області, інших промислових регіонів, розповів про дії Запорізького обласного та Центрального комітетів профспілки щодо вирішення тих нагальних питань, які сьогодні постають перед первинними організаціями ПМГУ, трудовими колективами.

Потім магістр державного управління Юрій Олексійович Буздуган та кандидат філософських наук, магістр державного управління Олена Миколаївна Скоморощенко протягом двох днів не тільки представляли цікаві презентації, а й організували активну участь профспілкових активістів в процесі навчання. Потрібно віддати належне учасникам семінару, які, проявивши  вміння та ініціативу, успішно впоралися з поставленими завданнями.

Перед учасниками семінару виступив заступник голови профкому комбінату Запоріжсталь -  Сергій Ільченко.

Під час підведення підсумків семінару, профспілкові активісти первинних організацій дали свою оцінку семінару та висловили свої пропозиції по удосконаленню профспілкової роботи.
Всі учасники одноголосно висловили думку, що дізналися багато нового, цікавого і корисного, а так само подякували Юрія Олексійовича і Олену Миколаївну за отримані знання і можливість застосувати їх на ділі.
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому