Інформація про проведення III пленуму Запорізької обласної ради профспілки металургів і гірників України - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский облсовет ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Інформація про проведення III пленуму Запорізької обласної ради профспілки металургів і гірників України

Новости обкома
17 грудня 2020 р.

Інформація про проведення III пленуму Запорізької обласної
ради профспілки металургів і гірників України

17 грудня ц.р. пройшов III Пленум Запорізької обласної ради профспілки металургів і гірників України.
У роботі пленуму взяли участь: 47 членів обласної ради, 8 членів контрольно-ревізійної комісії, голова ЦР ПМГУ Олександр Іванович Рябко, голова Запорізької обласної ради профспілок Каплій Віталій Миколайович.
Були розглянуті питання:
1. Про роботу Запорізької обласної організації Профспілки металургів і гірників України щодо захисту трудових прав членів профспілки в умовах карантинних обмежень.
2. Про стан виробничого травматизму та результати профілактичної роботи з охорони праці, попередження виробничого травматизму і професійних захворювань за 10 місяців 2020 року та заходи щодо посилення громадського контролю в 2021 році.
3. Про підсумки навчання профспілкового активу і профспілкових працівників у 2020 році та план навчання профспілкового активу і профспілкових працівників на 2021 рік.
4. Про виконання кошторису профспілкового бюджету Запорізької обласної ради ПМГУ за 11 місяців 2020 рік за доходами і видатками та про затвердження кошторису доходів і витрат Запорізької обласної ради Профспілки металургів і гірників України на 2021 рік.
5. Про план основних заходів Запорізької обласної ради Профспілки металургів і гірників України на 2021 рік.

У доповіді голови обласної ради ПМГУ Сєдова Валерія Миколайовича було відзначено, що  сьогодні переживаємо не менш складні часи, ніж дванадцять років тому.
Сьогоднішня криза в світовій економіці вимагає оперативних дій з підтримки внутрішнього виробника. Сьогодні як ніколи стоїть завдання переглянути промислову стратегію з метою вирішення нових викликів, створених пандемією, а також врахувати необхідність інвестицій і прийняття рішень по-справедливому оподаткуванню.
На підприємствах ГМК Запорізької області ми відчули всі проблеми, пов'язані з весняним карантином. Падіння промислового виробництва з початку 2020 року максимально і становить 8,7%.
Проте профспілка зазначає, що соціальний діалог на виробничому рівні у нас є, працює і є ефективним. Тому підтвердженням, є взаєморозуміння між профспілкою і працедавцями в питаннях укладення колективних договорів. У першому півріччі 2020р. практично всі первинні організації утримали досягнуті раніше угоди і зобов'язання конкретних норм КД. У деяких випадках це було не так просто. Чого ми не можемо сказати за рівень державний. Наша думка, що соціальний діалог на державному рівні є нічим іншим, як імітацією. У нас немає опори і підтримки від органів влади, з метою зберегти і розвивати промисловий сектор економіки.

В обговоренні доповіді взяли участь голова профкому ПО ПМГУ в ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» Логвінова Людмила Володимирівна та голова профкому ПО ПМГУ ПрАТ «Український графіт» Коростильов Ігор Олександрович.
Голова профкому ПО ПМГУ в ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» Логвінова Людмила Володимирівна проінформувала про проблеми як на підприємстві так і в первинній організації.
Голова профкому ПО ПМГУ ПрАТ «Український графіт» Коростильов Ігор Олександрович підкреслив позитивні аспекти розвитку підприємства та дії профспілкової організації.

На пленумі виступив голова Центральної ради ПМГУ Рябко О.І. і голова Запорізької обласної ради профспілок Каплій В.М.
По другому питанню було надано слово для виступу  керівникам служб з охорони праці ПрАТ "Запорізький залізорудний комбінаті", ПрАТ "Запоріжвогнитрив" та ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат".
По обох питаннях пленумом були прийняті постанови, пункти яких повністю відобразили проблеми озвучені у виступах, у тому числі по дуже важливим і актуальним напрямками нашої діяльності з охорони праці.

З інших питань порядку денного, також прийняті постанови.
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому