За гідну працю - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский облсовет ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

За гідну працю

Новости обкома
7 жовтня 2020 р.

За гідну працю

Відзначаючи Всесвітній День дій за гідну працю, 7 жовтня Запорізькі профспілки дружньо вийшли на майдан Профспілок, встановили намет, в якому запорожці мали заповнити анкету з побажаннями  рівня гідної заробітної плати.

Своєю мирною акцією профспілки області звертають увагу влади на те, що трудящі гідні кращого життя. І якщо взяли курс на Європейський Союз, то повинні прагнути і до європейського рівня заробітної плати.
"Гідна зарплата - це, перш за все зайнятість на високоефективних робочих місцях.
Прикладом в нашому місті є комбінат «Запоріжсталь»- як в  абсолютних,   так  і  по  динаміці  зростання  заробітної  плати,  по  високоефективності  робочих  місць,  за соціальними
програмами. Незважаючи на дуже складний період у житті нашої держави і всіх жителів Запоріжжя, майже на всіх металургійних підприємствах зберігаються робочі місця, зростає зарплата, забезпечуються соціальні пакети і гарантії. Хотілося, щоб так було і у всіх запорожців - гідне життя повинне бути у всіх городян і жителів України, а майбутні вибори дали поштовх до приходу нових управлінців, здатних докорінно змінити розвиток економіки і соціальної політики нашого краю. "

Крім міста Запоріжжя інформаційні акції до Всесвітнього Дня дій за гідну працю пройшли і в районах і містах Запорізької області у формі зборів в трудових колективах, роздачі листівок та ін.

© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому