Оновлено правила призначення пільгових пенсій - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский облсовет ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Оновлено правила призначення пільгових пенсій

Публикации в СМИ
19 квітня 2021 р.

Пенсійний фонд вніс зміни до Порядку подання та оформлення документів для призначення пільгової пенсії та перерахування підприємствами та організаціями коштів на її виплату відповідно до постанови КМУ від 18.07.2007 № 937 «Про затвердження Порядку призначення пенсій за рахунок коштів підприємств та організацій окремим категоріям працівників за результатами атестації робочих місць за умовами праці». Зміна Порядку передбачена відповідною постановою правління ПФУ.

У документі визначено механізм подання та оформлення документів для призначення пенсій окремим категоріям працівників, які за результатами атестації робочих місць працюють або працювали в умовах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах за рахунок коштів підприємств, організацій та перерахування коштів на її виплату.

Так, фінансуванню підлягають абсолютно усі витрати на виплату і доставку пільгової пенсії. Для отримання пільгової пенсії, на додачу до документів, які подаються у ПФУ для одержання пенсії за віком, потрібно мати:
- довідки про підтвердження стажу роботи для призначення пільгової пенсії за рахунок коштів підприємств, організацій за результатами атестації робочих місць за умовами праці за формою;
- копії наказу про атестацію відповідного робочого місця (робочих місць);
- гарантійний лист про перерахування коштів на рахунок територіального органу Пенсійного фонду України за формою.

Підприємства, організації до 20-го числа кожного місяця, що передує місяцю виплати пільгових пенсій, перераховують до територіальних органів Пенсійного фонду України за місцем розташування зазначені в повідомленні місячні суми коштів, необхідні для фінансування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. Витрати на розрахунково-касове обслуговування у разі повернення надлишково сплачених коштів здійснюються за рахунок коштів підприємства, організації.

© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому