Інформація про проведення факультативу для студентської молоді «Ми з Профспілкою разом за гідне життя» у Дніпрорудненському індустріальному коледжі. - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский облсовет ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Інформація про проведення факультативу для студентської молоді «Ми з Профспілкою разом за гідне життя» у Дніпрорудненському індустріальному коледжі.

Новости обкома
4 жовтня 2021 р.

У продовження реалізації факультативу в навчальних закладах для студентської молоді «Ми з Профспілкою разом за гідне життя» 29 вересня поточного року у Дніпрорудненському індустріальному коледжі була проведена зустріч завідувача відділом організаційної, внутрішньопрофспілкової роботи і гласності Запорізької обласної ради Профспілки металургів і гірників України Олександра Величко зі студентами 1 курсу Дніпрорудненського індустріального коледжу.  
 
У заході прийняли участь голова первинної організації Профспілки металургів і гірників України коледжу Анастасія Духонченко і викладач гірничих дисциплін Людмила Безугла.

 
Олександр Величко коротко ознайомив студентів з історією Профспілкового руху у світі і в Україні, провів презентацію «Що таке Профспілка» і відповів на запитання, які виникли у студентів під час зустрічі.
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому