ВР ухвалила закон «Про медіацію» - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский облсовет ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

ВР ухвалила закон «Про медіацію»

Новости ЦК ПМГУ
18 листопада 2021 р.

Верховна Рада на засіданні у вівторок 302 голосами підтримала законопроєкт №3504 «Про медіацію» у другому читанні та загалом.

Законопроєкт визначає правові засади та порядок проведення медіації в Україні. Зокрема, процедура медіації застосовуватиметься у будь-яких конфліктах (спорах), які виникають у цивільних, сімейних, трудових, господарських, адміністративних правовідносинах, а також у кримінальних провадженнях при укладенні угод про примирення між потерпілим та підозрюваним, обвинуваченим та в інших сферах суспільних відносин.

У пояснювальній записці до документа наголошується, що фізичні та юридичні особи можуть звернутися до медіатора для проведення медіації як до звернення до суду, Третейського суду, Міжнародного комерційного арбітражу, так і під час судового, третейського чи арбітражного провадження або під час виконання рішення перелічених судів.

Медіація проводитиметься за взаємною згодою сторін медіації відповідно до принципів добровільності, конфіденційності, незалежності та нейтральності, неупередженості медіатора.
Статусу медіатора може набути будь-яка фізична особа, яка має вищу освіту та пройшла базову підготовку у сфері медіації в Україні або за її межами.

© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому