Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Перейти к контенту
Новости пенсионного Фонда
23 апреля 2019г.

Заходьте в Skype – отримуйте консультації
 
З метою вдосконалення        якості обслуговування громадян в Центральному об`єднаному  управлінні Пенсійного фонду України м.Запоріжжя запроваджено дистанційну послугу Skype-зв'язку.

Сучасна інформаційна послуга дає змогу громадянам оперативно отримати відповіді щодо пенсійного забезпечення, сплати єдиного внеску та з інших питань, що входять до компетенції Пенсійного фонду, не виходячи з дому.

Оnline-консультування громадян з використанням програми  «Skype» здійснюється кожний другий та четвертий    вівторок   місяця   з   15.00 до 16.00 год., за обліковим записом - Центральне ОУПФУ м.Запоріжжя.

У травні 2019 року консультації будуть проведені:
     -  07.05.2019 року (з 15.00 до 16.00) першим  заступником начальника Центрального об`єднаного управління Пенсійного   фонду України м.Запоріжжя Воронцовою Інною Володимирівною з питань пенсійного забезпечення учасників бойових дій, інвалідів та членів їх сімей;
         -   21.05.2019 року ( з 15.00 до 16.00)   заступником начальника  Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя Кізіловою Наталією Василівною з питань використання Веб – порталу  електронних послуг Пенсійного фонду України та отримання інформації засобами Інтернет .
Назад к содержимому