Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту
Новости ПАО "Завод ферросплавов"
24 июля 2019г.

                  Свято металургів у вирії класичної музики…
  
17 липня на нашому підприємстві, у плавильному цеху № 3 відбувся концерт Запорізького симфонічного оркестру під керівництвом головного диригента, народного артиста України Вячеслава Реді. Це подарунок працівникам до Дня металурга.
 
Оркестр творив чудові мелодії прямо у цеху на фоні розливання металу. Це чудове дійство - розливання металу та гра інструментів, були поєднані у статуетці, які завод подарував найкращим,та самому маестро - Вячеславу Реді.

Голова Правління Кравченко Павло Олександрович разом з представниками симфонічного оркестру привітали усіх присутніх з наступаючим святом – Днем металурга. Найкращими були визнані: Горбенко Олександр (в.о. начальника цеху № 3), Пашкульский Володимир (в.о. начальника Залізничного цеху), Журба Максим (плавильник феросплавів цеху № 3), Патевський Володимир (майстер 2 цеху, зайнятий на гарячих ділянках).

В’ячеслав Редя вміє зібрати аудиторію своїм вродженим музичним даром і динамічною подачею. Це і зробило його людиною, яка внесла величезний внесок у розвиток класичної музики. На заході були присутні біля 200 працівників заводу.

Ми впевненні, що кожен сплав асоціюється з якоюсь музикою, з яскравою грою інструментів. Як скрипка чи барабан торкається душі, так і розливання металу, іскри радують око та  співзвучні струнам душі. На концерті звучали мелодії від «Yesterday» (групи «Beattless») до української мелодії «Червона рута».

Позитивні емоції від побаченого і почутого, у плавильному цеху просто зашкалювали. І значить свято під мелодії симфонічного оркестру до Дня металурга вдалося на славу!


© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому