На комбінаті безпечно відзначать 9 Травня - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

На комбінаті безпечно відзначать 9 Травня

Новости ООО "ЗТМК"
7 травня 2020 р.

На комбінаті безпечно відзначать 9 Травня

Напередодні 75-річчя Перемоги над нацизмом на нашому підприємстві традиційно вшанують подвиг наших батьків і дідів — колишніх фронтовиків.

Зокрема, до свята активізувалася робота Ради ветеранів ЗТМК. Велику роботу провели співробітники секції учасників бойових дій у Другій світовій війні. Вони знову зателефонували до своїх підопічних, щоби не тільки звірити статистику, а й поцікавитися станом здоров'я захисників нашого народу, бо далеко не всі у такому поважному віці можуть ним пишатися. Кожному відомо, що таким людям постійно потрібна турбота та підтримка. Якщо вони самотні, то волонтери комбінату підставляють їм своє надійне плече, подають руку допомоги. Ці небайдужі до чужого болю люди завжди вислухають, допоможуть, подарують гарний настрій кожному, хто його потребує. Прибрати у квартирі, принести ліки з аптеки, продукти з магазину — усі ці доручення наші добровольці роблять за покликом душі. Щоби оперативно виконати завдання і менше перебувати на вулиці, вони за допомогою телефону дізнаються про потреби нужденних.

Згідно з колективним договором, до свята 9 Травня грошові виплати отримають 37 учасників бойових дій у Другій світовій війні, які перебувають на обліку у Раді ветеранів ЗТМК.

Пенсіонери ЗТМК впевнені, що усі негаразди рано або пізно залишаться позаду, епідемія COVID-19 вщухне, і вони знову повернуться до повноцінного життя. І хоча через карантин ветерани не зберуться, як раніше, щоби разом відсвяткувати День Перемоги, для них планується організувати урочистості до Дня металурга та гірника України.
 
Разом із тим, деякі заходи на комбінаті, приурочені до 9 Травня, переносити не планується. Наприклад, напередодні цієї події, у п'ятницю, на території ЗТМК прозвучить  радіопередача з привітаннями від адміністрації та профспілкового комітету комбінату, Центрального та Запорізького обласного комітетів ПМГУ. Під час ефіру титаномагніївці зможуть почути пісні Перемоги і воєнних років. У той же день директор комбінату Володимир Сивак і голова профкому Людмила Логвінова традиційно покладуть квіти до пам'ятника загиблим воїнам - працівникам Дніпровського магнієвого заводу. Співробітників нашого підприємства теж запрошують долучитися до вшанування пам'яті полеглих магніївців, залишивши букети біля меморіалу, але через карантинні обмеження у цьому році — без масового зібрання і традиційної ходи від прохідної, а тільки індивідуально.

Біля входу на територію нашого підприємства, на стендах управління ЗТМК титаномагніївців зустрічають вітальні плакати, у корпоративній газеті “Вісник комбінату” теж розміщені поздоровлення зі святом — як для наших теперішніх працівників, так і для колишніх, які зараз на заслуженому відпочинку.

Тож День Перемоги у нас не залишається поза увагою. І так буде завжди!
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому