ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «БУДЬ-ЯКІ ДІЇ ВЛАДИ, СПРЯМОВАНІ НА ПОКРАЩЕННЯ ДОБРОБУТУ ПЕНСІОНЕРІВ І ТИХ, ХТО ПРАЦЮЄ, БУДУТЬ ПІДТРИМУВАТИСЯ ПРОФСПІЛКАМИ» - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «БУДЬ-ЯКІ ДІЇ ВЛАДИ, СПРЯМОВАНІ НА ПОКРАЩЕННЯ ДОБРОБУТУ ПЕНСІОНЕРІВ І ТИХ, ХТО ПРАЦЮЄ, БУДУТЬ ПІДТРИМУВАТИСЯ ПРОФСПІЛКАМИ»

Новости ФПУ
13 травня 2020 р.

№ 45 від 13.05.2020 р.
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «БУДЬ-ЯКІ ДІЇ ВЛАДИ, СПРЯМОВАНІ НА ПОКРАЩЕННЯ ДОБРОБУТУ ПЕНСІОНЕРІВ І ТИХ, ХТО ПРАЦЮЄ, БУДУТЬ ПІДТРИМУВАТИСЯ ПРОФСПІЛКАМИ»

12 травня у Міністерстві соціальної політики України відбулася консультативна зустріч представників сторін соціального діалогу Голови СПО, Голови ФПУ Г. Осового, заступника голови Правління  Фонду соціального страхування України, заступника голови ФПУ В.Саєнка, Міністра соцполітики України М. Лазебної, Президента УСПП А.Кінаха, Виконавчого директора Федерації металургів України С. Біленького, за участі голови Комітету ВРУ з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Г.Третьякової і заступника голови Комітету Н.Королевської та експертів щодо продовження реформ в пенсійному забезпеченні громадян і підготовки до запровадження другого рівня пенсійної системи - накопичувальної.

У ході дискусії Голова ФПУ, голова СПО Григорій Осовий зокрема зазначив, що питання гідного пенсійного забезпечення турбує мільйони громадян, які працювали і частина з них вимушено продовжують трудову діяльність, оскільки мають малу пенсію. Тому будь-які дії спрямовані на покращення добробуту пенсіонерів і тих хто працює будуть підтримуватися профспілками.

Голова СПО передав міністру соцполітики України М. Лазебній Пропозиції профспілок щодо додаткових антикризових заходів по подоланню економікою України наслідків пандемії в частині оплати праці, захисту застрахованих осіб в системі соціального страхування, реформування трудового законодавства, подальшого розвитку соціального діалогу, низки законопроектів для забезпечення соціального захисту працівників і домогосподарств в сучасних складних умовах, наголосивши на необхідності продовження соціального діалогу в більш широкому форматі з СПО профспілок. Що було підтримано міністеркою.

Детальніше:
   
 
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому