В Україні прискорилося падіння промвиробництва - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

В Україні прискорилося падіння промвиробництва

Публикации в СМИ
29 травня 2020 р.

В Україні прискорилося падіння промвиробництва

Зниження зафіксували в переробній і видобувній промисловості, а також у постачанні електроенергії та газу.
У квітні промислове виробництво в Україні знизилося на 16,2% порівняно з аналогічним місяцем 2019 року. При цьому в березні воно становило 7,7%, у лютому — 1,5%, у січні — 5,1%, повідомила Державна служба статистики.
Як зазначили у відомстві, з корекцією на ефект календарних днів падіння промвиробництва у квітні було навіть трохи більшим — 16,7% проти 8,6% у березні.
Щодо березня цього року промислове виробництво у квітні скоротилося на 12,8%, однак з урахуванням сезонного коригування — на 6%.
У Держстаті відзначили, що падіння у переробній промисловості у квітні 2020 року становило 20,3% порівняно з аналогічним періодом 2019 року, у добувній промисловості і розробці кар’єрів — 11,2%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря — 7,2%.
За першу третину цього року промвиробництво в Україні скоротилося порівняно з аналогічним періодом минулого року на 7,9%. У тому числі у добувній промисловості і розробці кар’єрів — на 6%, у переробній промисловості — на 8,7%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря — на 8%.
Нагадаємо, у 2019 році промислове виробництво в Україні знизилося на 0,5% порівняно із 2018 роком.

© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому