РОЗГЛЯД АНТИНАРОДНИХ ЗАКОНІВ ВІДКЛАДЕНО!!! - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

РОЗГЛЯД АНТИНАРОДНИХ ЗАКОНІВ ВІДКЛАДЕНО!!!

Публикации в СМИ
1 липня 2020 р.

РОЗГЛЯД АНТИНАРОДНИХ ЗАКОНІВ ВІДКЛАДЕНО!!!

Багатотисячні протести в столиці та обласних центрах України змусили парламентську більшість відкласти розгляд антинародних, антисоціальних законопроектів № 2681, 2275, 3115, внесених «слугами народу»!!!

Сьогодні під час акції протесту, коли ми всі разом стояли під стінами Офісу Президента, Представник ФПУ у Парламенті Сергій Рудик зачитав парламентарям спільну заяву Федерації профспілок України та Федерації роботодавців України щодо недопущення прийняття ганебних законопроектів, якими працівників  кидають на призволяще без соціальних гарантій в кращих традиціях лебертаріанства, та законопроектів, якими  запроваджуються корупційні схеми у Фонді соціального страхування України шляхом позбавлення контролю та впливу на рішення правління Фонду з боку представників застрахованих осіб та роботодавців.

Але ні профспілки, ні роботодавці сидіти, склавши руки не будуть! Будь-які спроби під покровом карантину позбавити робітників соціальних прав та гарантій викличуть ще більш рішучий спротив!

© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому