«Мінімалка» зросте: Кабмін ухвалив рішення - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

«Мінімалка» зросте: Кабмін ухвалив рішення

Публикации в СМИ
3 липня 2020 р.

«Мінімалка» зросте: Кабмін ухвалив рішення

Кабінет Міністрів ухвалив рішення підвищити рівень мінімальної заробітної плати, як раніше доручив Уряду Президент Володимир Зеленський.

Міністр соціальної політики Марина Лазебна на брифінгу за підсумками засідання Кабінету міністрів повідомила, що уряд знайшов ресурс для підвищення мінімальної заробітної плати вже з 1 вересня і спланував графік такого зростання зарплати. Йдеться про підвищення «мінімалки» в три етапи:
  • з 1 вересня 2020 року — до 5000 гривень;
  • з 1 січня 2021 року — до 6000 гривень;
  • з 1 липня 2021 року — до 6500 гривень.

«Сьогоднішні рішення є важливими тому, що підвищення мінімальної заробітної плати це: підвищення рівня життя, насамперед, працюючих людей, які отримують маленькі доходи; боротьба з бідністю; боротьба з нерівністю за статками в суспільстві; детінізація зарплат в конвертах», — сказала чиновниця.

З січня 2020 року мінімальна зарплата в Україні становить 4723 гривні. 2019 року «мінімалка» була на рівні 4173 грн, 2018 року — 3723 грн.

Перед ухваленням рішення про підвищення мінімальної зарплати Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що таке зростання в умовах скорочення імпорту повинно збільшити споживання української продукції.

«Це матиме позитивний ефект для бізнесу, для бюджету, для країни загалом і для кожного громадянина», — вважає Шмигаль.

За даними Євростату, мінімальна зарплата в Україні в 9–12 разів менше, ніж у найбагатших країнах Європейського Союзу.

© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому