День бухгалтера України - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

День бухгалтера України

Новости обкома
16 липня 2020р.

День бухгалтера України
 
Дата свята вибрана не випадково - в цей день в 1999 році був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». До 2004 року свято відзначалося федерацією аудиторів і бухгалтерів України неофіційно, що дозволило підняти престиж професії, змусило представників державної влади по-новому поглянути на фахівців, усвідомити, що бухгалтерською облік - це не тільки податкова звітність, але і основа для прийняття управлінських рішень. В результаті Указом Президента України № 662/2004 від 18.06.2004 16 липня було офіційно оголошено Днем бухгалтера.
 

 
На щотижневій оперативній нараді 16 липня 2020 року в Запорізькому обласному комітету ПМГУ привітали бухгалтерів первинних профспілкових організацій ГМК Запорізької області і вручили грамоти до дня металурга і гірника. Голова обкому профспілки Сєдов В.М. побажав жінкам бухгалтерам плідної роботи на своїй професійній "ниві", а також щоб сходився не тільки бухгалтерський баланс, а й баланс життєвий.

 
 
Здоров'я, особистого щастя і любові Вам, прекрасні жінки!
 


© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому