Футбольний турнір на Кубок шахти «Прохідницька» - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Перейти к контенту

Футбольний турнір на Кубок шахти «Прохідницька»

Новости ЧАО "ЗЖРК"
1 вересня 2020 р.

Одним із традиційних заходів річного спортивного сезону на ЗЗРК є футбольний турнір на Кубок шахти «Прохідницька». Він відбувся на міському стадіоні «Гірник» 29 серпня. У цьому році в ньому взяли участь команди дільниць № 1, 5, 6 і № 8, до складу яких увійшли як ветерани спорту, так і нове покоління футболістів.

Несподіванкою для багатьох стала перемога в турнірі збірної дільниці № 8 – наймолодшого колективу в структурі шахти. Незважаючи на те, що учасники команди працюють пліч-о-пліч менше півроку, вони вже встигли здружитися. Згуртовані дії і правильно обрана тактика гри дозволили їм завоювати переможний кубок.

На другому місці – команда дільниці № 6, а володарями почесного третього місця стали футболісти дільниці № 1.

За рішенням суддівської колегії кращим воротарем турніру визнано Андрія Чепиногу (дільниця № 1), кращим захисником – Аркадія Рося (дільниця № 6), кращим півзахисником – Дениса Корнійчука, кращим нападаючим – Євгена Чупету, а кращим гравцем турніру став Андрій Булавінов.

Переможці та призери турніру відзначені кубками та медалями, а гравці – пам'ятними призами.
Турнір подарував його учасникам і глядачам масу позитивних емоцій, азарту і гарного настрою.