Представники ЗЗРК привітали колектив профліцею з професійним святом - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Представники ЗЗРК привітали колектив профліцею з професійним святом

Новости ЧАО "ЗЖРК"
5 жовтня 2020 р.

Представники ЗЗРК привітали колектив профліцею з професійним святом

2 жовтня відзначається День професійно-технічної освіти, а 4 жовтня - День працівників освіти. Такий збіг, мабуть, не випадковий. Адже в системі профтехосвіти працювали і працюють кращі педагоги – викладачі, майстри виробничого навчання, методисти та інструктори, які свої знання, досвід і творчість направляють на виховання гідних громадян своєї країни і забезпечують якісну професійну підготовку молоді.
Дніпрорудненський професійний ліцей – кузня кадрів для Запорізького залізорудного комбінату. Співпраця навчального закладу і підприємства триває багато років. Представники ЗЗРК – часті гості в профліцеї. Директор з персоналу Віталій Хрол, начальник цеху закладки Олександр Владимиров, начальник відділу організації та оплати праці Олег Рябчук і голова профкому комбінату Микола Пастушенко привітали колектив навчального закладу з професійним святом і побажали міцного здоров'я, щастя і нових досягнень на професійній ниві.
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому