Свято святом, а суботник за розкладом! - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский облсовет ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Свято святом, а суботник за розкладом!

Новости ООО "ЗТМК"
16 жовтня 2020 р.

Свято святом, а суботник за розкладом!

Рада молоді ЗТМК традиційно до Дня міста прибрала ділянку зеленої зони поблизу Прибережної магістралі.
 
Впродовж декількох годин молоді активісти наповнили з десяток сміттєвих пакетів побутовими відходами, що утворилися після бурхливого літнього відпочинку через недбальство містян. Цікаво, чи зручно було б таким людям проводити дозвілля на тому самому місці наступного року, якщо б після них не прибрали? Звісно, ні! До того ж, усі розуміють: природа не в змозі самостійно переробити всі побутові відходи. Навіщо тоді очікувати, що це зробить хтось інший?
 
Своєю акцією титаномагніївці не словом, а ділом показали свою екологічну відповідальність. Подібну роботу ми проводимо постійно — як на комбінаті, так і у громадських місцях Запоріжжя. Користуючись нагодою, молодь ще раз нагадує городянам, що металу, пластику, поліетилену, склу нічого робити у екозонах. Тож побували на природі — прибирайте за собою! Шлях відпрацьованих банок, пляшок, стаканчиків тощо має бути тільки один — не на ґрунт і у воду, а до сміттєвого баку. Невже так складно зібрати весь цей непотріб докупи і правильно його позбавитися?
 
Молодіжний лідер комбінату Олена Рочева й інші учасники акції закликають небайдужих жителів нашого міста підтримати їхню ініціативу і упорядкувати території своїх житлових районів. Тільки разом ми зробимо Запоріжжя чистіше!
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому