Футбольний матч на Кубок профкому - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский облсовет ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Футбольний матч на Кубок профкому

Новости ЧАО "ЗЖРК"
19 жовтня 2020 р.

Футбольний матч на Кубок профкому

14 жовтня на стадіоні «Гірник» відбувся футбольний матч на Кубок профспілкового комітету ПрАТ «ЗЗРК» між командами шахти «Прохідницька» і шахти «Експлуатаційна».

– Метою зустрічі головним чином було залучення співробітників колективу до спорту, а отже до здорового способу життя, – зазначив голова спорткомітету профкому Володимир Брик.

Команди на футбольне поле вивели профспілкові лідери обох шахт Андрій Крайнюк і Костянтин Костенко. Гравці були у гарному настрої, який створили вболівальники (їх на стадіоні у вихідний день зібралося чимало).

Гра вийшла гідною і захоплюючою. На початку матчу гірники обох шахт нічим не поступалися один одному ні в майстерності, ні в спритності. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0. У другому напруга зросла. Перший гол у ворота команди шахти «Прохідницька» забив Петро Нагаєць, йому належить і гол з серії пенальті.

Як не намагалися гравці шахти «Прохідницька» відігратися, але удача цього разу була не на їхньому боці. Гол Євгена Сеника у ворота суперників додав гравцям азарту, але зрівняти рахунок в грі їм так і не вдалося. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь команди шахти «Експлуатаційна».

Вболівальники раділи, а гравці від душі вітали один одного з гідною грою. В черговий раз спортсмени довели, що активний відпочинок є не тільки трендом, але і можливістю весело провести час.

По закінченню матчу перед командами виступили Дніпрорудненський міський голова Юрій Коробов і заступник голови профспілкового комітету Юрій Борисенко. Вони привітали всіх присутніх чоловіків з Днем захисника України, подякували футболістам за яскраву, захоплюючу гру і нагородили переможців.

Відзначимо, що футбольний матч дійсно вийшов дружнім. Кубки, медалі та пам'ятні подарунки отримали всі без винятку гравці, а вболівальники – заряд чудового настрою на цілий день.
Молодці, хлопці! Ви не тільки гідно працюєте, а й чудово вмієте відпочивати. Так тримати!
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому