Медіаграмотність - ліки від маніпуляцій - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский облсовет ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Медіаграмотність - ліки від маніпуляцій

Новости ЧАО "ЗЖРК"
10 грудня 2020 р.

Медіаграмотність - ліки від маніпуляцій

5 грудня за ініціативою профспілкового комітету ПАТ «ЗЗРК» був організований тренінг «Медіаграмотність - ключова компетентність сучасної людини», в якому взяли участь 10 профактивістів комбінату. Про це розповіла редактор газети «Робоче слово» Олена Машталяр.
Тренінг відбувся в рамках міжнародного проекту «Медіаграмотність в регіонах України - 2020: Запорізька область» за підтримки громадської організації Interlink.academy (Німеччина) і Запорізького національного університету. Провели тренінг заступник директора з навчально-виховної роботи Дніпрорудненської загальноосвітньої школи I-II ступенів Наталія Маслова і педагог-організатор Ганна Білова, які пройшли навчання в ГО Interlink.academy.
Медіаграмотність - необхідний навик в час цифрових технологій. Ми отримуємо величезну кількість інформації з різних джерел, і серед них не тільки традиційні ЗМІ (телебачення, радіо, газети і журнали). Це ще й текстові повідомлення, меми, відеоролики, соціальні мережі, відеоігри, реклама і багато іншого. Але всі медіаресурси об'єднує одне: хтось їх створив і з якоїсь причини.
Розуміння цієї причини лежить в основі медіаграмотності.
Медіаграмотність - це комплекс знань і навичок, які дозволяють будь-кому навчитися правильно оцінювати, аналізувати матеріали в різних ЗМІ, відрізняти пропаганду від реклами, фейки від правдивої інформації, а також протистояти маніпуляціям і робити усвідомлений вибір.
У той самий час людина, знайома з основами медіаграмотності, здатна і сама писати, створювати матеріали в різних форматах для засобів масової інформації, при цьому дотримуючись етики спілкування в медіа-просторі. Цей навик може стати в нагоді дуже багатьом, тим більше профспілковим лідерам, які повинні компетентно інформувати членів трудового колективу про роботу профспілкових органів.
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому