СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. ДЕПУТАТИ ВІДПОВІЛИ НА ПРОПОЗИЦІЇ ПРОФСПІЛОК - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский облсовет ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. ДЕПУТАТИ ВІДПОВІЛИ НА ПРОПОЗИЦІЇ ПРОФСПІЛОК

Новости ФПУ

На адресу Голови СПО об’єднань профспілок, Голови ФПУ Григорія Осового надійшов лист від Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
У ньому, зокрема, зазначено, що  Комітет ВР  розглянув звернення СПО профспілок з пропозицією провести Спільне засідання Комітетів Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів і Комітету  з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, ключовою темою якого  мали б бути видатки на житлові субсидії у 2021 році та перерахування субсидій з урахуванням  нової ціни на природній газ.
В листі також повідомляється, що Комітетом підтримується позиція Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні  щодо необхідності  негайного відновлення гарантованого Конституцією України права працівників  на отримання винагороди за свою працю.
У зв’язку з цим поінформовано, що у Комітеті  11 березня поточного року відбулися слухання на тему: «Стан погашення заборгованості з виплати  заробітної плати», за результатами яких було схвалено низку рекомендацій.
З їх переліком можна ознайомитися у листі (додається).
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому