Руки геть від українських профспілок!!! - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Руки геть від українських профспілок!!!

Новости ФПУ
25 лютого 2020 р.

                Руки геть від українських профспілок!!!

 
 
Міжнародна конфедерація профспілок закликала свої членські організації приєднатися до Глобального дня дій на підтримку українських профспілок - 25 лютого 2020 року.
 
   
 
Однак на сьогодні жодної позитивної реакції з боку українського уряду не відбулося, в той час як законодавчий процес продовжується.
 
Тому сьогодні МКП закликала свої членські організації:
 
1. Провести зустріч з Посольством або Місією України у своїй країні 25 лютого, щоб особисто вручити протестний лист та висловити свою підтримку вимогам українських профспілок.
 
2. Поширити інформацію про ситуацію в Україні та про необхідність глобальної солідарності на своїх сторінках у соціальних медіа та через профспілкові ЗМІ.
 
Уряд просуває нове антиробітниче законодавство, міжнародний профспілковий рух говорить: #РукиГетьвідУкраїнськихПРОФСПІЛОК #HandsOffUkraineUnions.
 
Підрив прав працівників в одній країні є загрозою для прав працівників будь-де!
 
Профспілки України вдячні профспілкам усієї планети за прояв солідарності і закликають Уряд України відкликати антинародні законопроекти.
 
Право працівників на свободу об'єднання не підлягає обговоренню та має поважатися!
 
 
Руки геть від українських профспілок!!!

 
 

© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому