Новости - Запорожский обком ПМГУ

Поиск
***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Перейти к контенту

Главное меню:

Новости

Новости пенсионного Фонда
28 марта 2019г.
28 марта 2019г.
28 марта 2019г.

Електронне пенсійне посвідчення:
зручно, сучасно, надійно

О  оформлення електронного пенсійного посвідчення додасть зручності людям похилого віку в отриманні пенсій, розширить їх можливості  користування онлайн-сервісами вдома та посилить безпеку при пенсійному обслуговуванні.
 
Це зручно!
 
Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) — пластикова картка, яка поєднує в собі звичайне пенсійне посвідчення і банківську платіжну картку. На такому посвідченні розміщується персональна інформація його власника, а саме:
-        прізвище, ім’я та по-батькові;
-        фото;
-        стать;
-        дата народження;
 
-        номер ощадного рахунку;
-        вид пенсії.
 
Як і на банківській картці, вказано термін дії посвідчення, є місце для підпису власника. До того ж, вся інформація дублюється в електронному вигляді на вбудованому чипі. Електронний цифровий підпис, який також міститься на посвідченні, дає змогу пенсіонеру користуватися послугами Пенсійного фонду через веб-портал, без відвідування відділення Фонду.

Це надійно!
 
В сучасному світі використання електронних технологій повсякденно розширюється, насамперед тому, що це спрощує багато процесів. Електронне посвідчення – саме такий спосіб спростити і водночас поліпшити обслуговування.
 
Ось тільки головні переваги ЕПП порівняно зі звичайним посвідченням:
-     дозволяє отримувати гроші без банківської картки, оскільки само є банківською карткою;
-     може використовуватись в магазинах для розрахунків за товари;
-     дозволяє без черг, прямо вдома сплатити за комунальні послуги, провести безготівкові розрахунки, виконувати інші банківські операції;
-     містить електронний цифровий підпис, з допомогою якого можна скористатися багатьма пенсійними послугами он-лайн на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду (https://portal.pfu.gov.ua).
 
Електронне пенсійне посвідчення має підвищений рівень безпеки, захищає власника від протиправних дій під час виплат пенсії і соціальної допомоги.
 
Це сучасно!
 
Треба зауважити, що електронний цифровий підпис, який теж отримає власник ЕПП, —  ключ до особистого кабінету на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. За допомогою інтернету користувач може подивитись свою пенсійну справу, дізнатись про страховий стаж, порядок нарахування пенсії, її складові, подати заяву на перерахунок пенсії тощо. Можна зекономити час, швидко вирішити важливі питання просто вдома.
 
Де і як можна отримати електронне пенсійне посвідчення?
 
В Запорізькій області  понад вже багато тисяч  пенсіонерів  користуються електронним пенсійним посвідченням. Вони переконались, що ЕПП спрощує ідентифікацію особи, підвищує надійність отримання виплат та пільг, попереджає використання шахрайських схем.
 
Наразі отримати електронне пенсійне посвідчення може кожний пенсіонер безкоштовно.
 
Для цього треба завітати до найближчого управління Пенсійного фонду і особисто подати документи:
-        заяву на оформлення електронного пенсійного посвідчення;
-        дві фото 3 х 2,5 см;
-        оригінал паспорта;
-        ідентифікаційний код (ІПН).
 
Для внутрішньо переміщених осіб  також необхідна довідка переселенця чи діюче пенсійне посвідчення.
 
Протягом місяця електронне пенсійне посвідчення буде виготовлене, і його можна отримати особисто у відділенні Ошадбанку.
28 марта 2019г.

 
Заходьте в Skype – отримуйте консультації
 
 
З метою вдосконалення        якості обслуговування громадян в Центральному об`єднаному  управлінні Пенсійного фонду України м.Запоріжжя запроваджено дистанційну послугу Skype-зв'язку.

Сучасна інформаційна послуга дає змогу громадянам оперативно отримати відповіді щодо пенсійного забезпечення, сплати єдиного внеску та з інших питань, що входять до компетенції Пенсійного фонду, не виходячи з дому.

 
Оnline-консультування громадян з використанням програми  «Skype» здійснюється кожний другий та четвертий    вівторок   місяця   з   15.00 до 16.00 год., за обліковим записом - Центральне ОУПФУ м.Запоріжжя.
 
   У квітні 2019 року консультації будуть проведені:
-  09.04.2019 року (з 15.00 до 16.00) заступником   начальника Центрального об`єднаного управління Пенсійного  фонду України м.Запоріжжя Медвідь Ольгою Володимирівною з питань виплати пенсій пенсіонерам за минулий час та у разі  виїзду на постійне місце проживання за кордон;
- 23.04.2019 року ( з 15.00 до 16.00)   заступником начальника     Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя Кізіловою Наталією Василівною з питань сплати єдиного внеску фізичними особами, які обрали спрощену систему оподаткування.
12 марта 2019г.
4 марта 2019г.

Центральне об`єднане управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя  інформує:
Подбайте про майбутню пенсію сьогодні!

На сьогодні пріоритетним питанням, яке потребує негайного вирішення, є детінізація зайнятості населення та легалізація заробітної плати. Державою здійснюються певні кроки в цьому напрямку, зокрема, в частині зменшення відсотку єдиного соціального внеску. Однак, соціальний захист сьогодні та пенсійне забезпечення в майбутньому залежить, в першу чергу, від свідомої громадянської позиції самих працюючих. Для працівників, які вже працюють, та для тих, які мають намір влаштуватися на роботу, важливо розуміти способи виплати і розміри заробітної плати та їх вплив на соціальне та пенсійне забезпечення.

Певна кількість роботодавців, в обхід законодавства про працю, не здійснюють офіційного працевлаштування працівників та, відповідно, не нараховують заробітну плату, а виплачують її «в конверті». Для держави такий працівник вважається безробітним, адже у звітності не відображені дані про наявність такого працюючого. Як наслідок, для працівника — відсутність на обліку в реєстрі застрахованих осіб, відсутність відомостей про розмір заробітної плати та нарахування і сплати внесків, відповідно, період роботи не враховується до страхового стажу, необхідного для призначення в майбутньому пенсії.

Виплата заробітної плати «у конвертах» — це спосіб ухилення від сплати внесків та податків. Для держави це — недоотримання коштів, а для працівника — в подальшому низький рівень пенсії та взагалі соціальних гарантій. У цій ситуації винні як роботодавець, так і працівник, який погоджується отримувати заробітну плату таким чином. Тому саме громадяни мають право стати на захист своїх прав, вимагаючи офіційного оформлення трудових відносин.

Кожен працівник має можливість проконтролювати відображення особових даних та розмір заробітної плати, задекларованої роботодавцем, звернувшись до територіального органу Пенсійного фонду України з копією паспорта, ідентифікаційним кодом. Крім того, можна особисто зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою: http://portal.pfu.gov.ua, за допомогою електронного цифрового підпису.

Веб-портал зручний тим, що громадянин зможе самостійно ознайомитися зі своїми персональними даними в реєстрі застрахованих осіб без потреби щоразу звертатися до Пенсійного фонду. Застрахована особа (працівник), яка зареєстрована на порталі, може отримувати щомісяця у своєму особистому кабінеті дані з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. У них вказано, які роботодавці подавали звіт за цю особу, які суми заробітної плати були нараховані, які суми внеску перераховані з цієї заробітної плати, скільки днів для стажу зараховано в результаті сплати тощо. Також вказується спеціальний стаж (за його наявності). Все це дає можливість контролювати свого роботодавця. Користуйтесь  електронними послугами Пенсійного фонду та економте свій час.

Шановні громадяни, задумайтесь над своїм майбутнім вже сьогодні, заздалегідь подбайте про гідний розмір вашої пенсії. Вимагайте від роботодавця нараховувати та виплачувати заробітну плату відповідно до законодавства – прозоро та відкрито!
 
Центральне об`єднане управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя запрошує Вас стати користувачем Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua//).
 
За більш детальною інформацією пропонуємо звертатися за адресами:
-       м.Запоріжжя, вул.Гагаріна, 2-б, (каб. №11;№ 13) або за тел. 220-99-28, 708-28-06;
-       м.Запоріжжя, вул.Добровольчих батальйонів, 32, (каб.№7) або за тел.220-20-85;
-       м.Запоріжжя, вул.Олександрівська,10,  (каб.№ 8 ) або за тел.764-41-90.
4 матра 2019г.
Заходьте в Skype – отримуйте консультації

З метою вдосконалення якості обслуговування громадян в Центральному об`єднаному  управлінні Пенсійного фонду України м.Запоріжжя запроваджено дистанційну послугу Skype-зв'язку.

Сучасна інформаційна послуга дає змогу громадянам оперативно отримати відповіді щодо пенсійного забезпечення, сплати єдиного внеску та з інших питань, що входять до компетенції Пенсійного фонду, не виходячи з дому.

Оnline-консультування громадян з використанням програми  «Skype» здійснюється кожний другий та четвертий    вівторок   місяця   з   15.00   до 16.00 год., за обліковим записом - Центральне ОУПФУ м.Запоріжжя.
 
У березні 2019 року консультації будуть проведені:
-  05.03.2019 року (з 15.00 до 16.00) першим заступником   начальника Центрального об`єднаного управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя  Воронцовою Інною   Володимирівною з питань пенсійного забезпечення громадян,  які набули стаж на території інших держав;
- 19.03.2019 року ( з 15.00 до 16.00)   заступником начальника     Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя Кізіловою Наталією Василівною з питань  порядок укладання договорів про добровільну участь у системі загальнообов`язкового державного соціального страхування.

4 марта 2019г.
18 феврвля 2019г.
25 января 2019г.

Увага «Пряма телефонна лінія»

Центральне об`єднане управління Пенсійного фонду Украіни м.Запоріжжя інформує про проведення  у лютому 2019 року «Прямих телефонних ліній»:

- 07 лютого 2019 року з 13.00 до 16.00 по телефону 764-18-64  заступником начальника Центрального об`єднаного управління Пенсійного Фонду Украіни м.Запоріжжя  Медвідь Ольгою Володимирівною буде проведена телефонна тематична «пряма лінія» на тему: «Пенсійне забезпечення осіб, які брали участь у бойових діях під час проведення  АТО»;

- 14 лютого 2019 року з 13.00 до 16.00  по  телефону  220-20-85  першим  заступником начальника Центрального об`єднаного управління Пенсійного Фонду Украіни  м.Запоріжжя  Воронцовою Інною Володимирівною буде проведена телефонна тематична «пряма лінія» на тему:  «Проведення перерахунку пенсій у зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати з 01.01.2019 року»;

- 21 лютого 2019 року з  13.00  до  16.00  по  телефону 220-90-70 завідувачкою сектором по роботі з персоналом Центрального об`єднаного управління Пенсійного Фонду Украіни м.Запоріжжя Гайдай Світланою Вікторовною буде проведена телефонна тематична «пряма лінія» на тему :  «Запобігання та протидія корупції».

- 28 лютого  2019 року з 13.00 до 16.00 по телефону 220-00-83   заступником начальника Центрального об`єднаного управління Пенсійного Фонду Украіни  м.Запоріжжя  Кізіловою Наталією Василівною буде проведена телефонна тематична «пряма лінія» на тему: «Державні гарантії в оплаті праці. Переваги легальних трудових відносин та негативні наслідки отримання заробітної плати «у конвертах».
25 января 2019г.

 
Увага  консультації в режимі  «Skype»

З метою надання громадянам роз`яснень  з питань пенсійного законодавства Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя  проводить консультації  в режимі «Skype»  за обліковим записом - Центральне ОУПФУ м. Запоріжжя.

Консультації    надаються     фахівцями об`єднаного управління  другого та четвертого вівторка місяця з 15.00 до 16.00.
 
У лютому 2019 року консультації будуть проведені:

-  05.02.2019 року (з 15.00 до 16.00) заступником начальника Центрального об`єднаного управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя  Медвідь Ольгою Володимирівною з питань  пенсійного забезпечення учасників бойових дій, інвалідів та членів їх сімей ;

- 19.02.2019 року ( з 15.00 до 16.00)   заступником начальника     Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя  Кізіловою Наталією Василівною з питання сплати  збору з окремих видів господарських операцій (додаткові ставки).
10 января 2019г.

Увага «Пряма телефонна лінія»

Центральне об`єднане управління Пенсійного фонду Украіни м.Запоріжжя інформує про проведення у січні 2019 року «Прямих телефонних ліній»:

- 23 січня 2019 року з 13.00 до 16.00 по телефону 764-18-64  заступником начальника Центрального об`єднаного управління Пенсійного Фонду Украіни м.Запоріжжя  Медвідь Ольгою Володимирівною буде проведена телефонна тематична «пряма лінія» на тему: «Проведення перерахунку пенсій у зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати з 01.01.2019»;
 
- 24 січня 2019 року з 13.00 до 16.00  по  телефону 220-20-85  першим  заступником начальника Центрального об`єднаного управління Пенсійного Фонду Украіни м.Запоріжжя Воронцовою Інною Володимирівною буде проведена телефонна тематична «пряма лінія» на тему:  «Пенсійне забезпечення осіб, які брали участь у бойових діях під час проведення  АТО»;

- 30 січня  2019 року з 13.00 до 16.00 по телефону 220-00-83   заступником начальника Центрального об`єднаного управління Пенсійного Фонду Украіни м.Запоріжжя Кізіловою Наталією Василівною буде проведена телефонна тематична «пряма лінія» на тему: «Сплата збору на обов`язкове державне пенсійне страхування з операції купівлі-продажу нерухомого майна, реєстрації легкових автомобілів»;

- 31 січня 2019 року з  13.00  до  16.00  по  телефону 220-90-70 завідувачкою сектору по роботі з персоналом Центрального об`єднаного управління Пенсійного Фонду Украіни м.Запоріжжя Гайдай Світланою Вікторовною буде проведена телефонна тематична «пряма лінія» на тему :  «Запобігання та протидія корупції».
27 декабря 2018г.

Електронне пенсійне посвідчення:
зручно, сучасно, надійно
 
Оформлення електронного пенсійного посвідчення додасть зручності людям похилого віку в отриманні пенсій, розширить їх можливості користування онлайн-сервісами вдома та посилить безпеку при пенсійному обслуговуванні.
 
Це зручно!
Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) — пластикова картка, яка поєднує в собі звичайне пенсійне посвідчення і банківську платіжну картку. На такому посвідченні розміщується персональна інформація його власника, а саме:
-        прізвище, ім’я та по-батькові;
-        фото;
-        стать;
-        дата народження;
-        номер ощадного рахунку;
 
-        вид пенсії.
 
Як і на банківській картці, вказано термін дії посвідчення, є місце для підпису власника. До того ж, вся інформація дублюється в електронному вигляді на вбудованому чипі. Електронний цифровий підпис, який також міститься на посвідченні, дає змогу пенсіонеру користуватися послугами Пенсійного фонду через веб-портал, без відвідування відділення Фонду.

Це надійно!
В сучасному світі використання електронних технологій повсякденно розширюється, насамперед тому, що це спрощує багато процесів. Електронне посвідчення – саме такий спосіб спростити і водночас поліпшити обслуговування.
 
Ось тільки головні переваги ЕПП порівняно зі звичайним посвідченням:
-     дозволяє отримувати гроші без банківської картки, оскільки само є банківською карткою;
-     може використовуватись в магазинах для розрахунків за товари;
-     дозволяє без черг, прямо вдома сплатити за комунальні послуги, провести безготівкові розрахунки, виконувати інші банківські операції;
-     містить електронний цифровий підпис, з допомогою якого можна скористатися багатьма пенсійними послугами он-лайн на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду (https://portal.pfu.gov.ua).
 
Електронне пенсійне посвідчення має підвищений рівень безпеки, захищає власника від протиправних дій під час виплат пенсії і соціальної допомоги.
 
Це сучасно!
 Треба зауважити, що електронний цифровий підпис, який теж отримає власник ЕПП, —  ключ до особистого кабінету на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. За допомогою інтернету користувач може подивитись свою пенсійну справу, дізнатись про страховий стаж, порядок нарахування пенсії, її складові, подати заяву на перерахунок пенсії тощо. Можна зекономити час, швидко вирішити важливі питання просто вдома.
 
Де і як можна отримати електронне пенсійне посвідчення?
В Запорізькій області  понад 30 тисяч пенсіонерів вже користуються електронним пенсійним посвідченням. Вони переконались, що ЕПП спрощує ідентифікацію особи, підвищує надійність отримання виплат та пільг, попереджає використання шахрайських схем.
 
Наразі отримати електронне пенсійне посвідчення може кожний пенсіонер безкоштовно.
 
Для цього треба завітати до найближчого управління Пенсійного фонду і особисто подати документи:
-        заяву на оформлення електронного пенсійного посвідчення;
-        дві фото 3 х 2,5 см;
-        оригінал паспорта;
-        ідентифікаційний код (ІПН).
 
Для внутрішньо переміщених осіб  також необхідна довідка переселенця чи діюче пенсійне посвідчення.
 
Протягом місяця електронне пенсійне посвідчення буде виготовлене, і його можна отримати особисто у відділенні Ошадбанку.
27 декабря 2018г.

 
Увага  консультації в режимі  «Skype»
 
З метою надання громадянам роз`яснень  з питань пенсійного законодавства Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя  проводить консультації  в режимі «Skype»  за обліковим записом - Центральне ОУПФУ м. Запоріжжя.

Консультації    надаються     фахівцями об`єднаного управління  другого та четвертого вівторка місяця з 15.00 до 16.00.
 
У січні  2019 року консультації будуть проведені:
-  08.01.2018 року (з 15.00 до 16.00) заступником начальника Центрального об`єднаного управління Пенсійного фонду Украіни м.Запоріжжя Кізіловою Наталією Василівною з питань  сплати єдиного внеску фізичними особами, які обрали спрощену систему оподаткування;
- 22.01.2019 року ( з 15.00 до 16.00)  першим заступником начальника     Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя  Воронцовою Інною Володимирівною з питання  виплати пенсій пенсіонерам за минулий час та у разі виїзду на постійне місце проживання за кордон.
17 декабря 2018г.

 
Сплачений єдиний соціальний внесок – запорука
добробуту та соціальної захищеності громадян

Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області інформує керівників підприємств регіону, фізичних осіб – підприємців, осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність та мають заборгованість зі сплати єдиного страхового внеску (ЄСВ) та платежів до Пенсійного фонду про необхідність вжиття вичерпних заходів щодо її погашення.

Відповідно до чинного законодавства, періоди роботи зараховуються до страхового стажу тільки за умови сплати  ЄСВ, тому його несплата призводить до втрати необхідних періодів для нарахування пенсії.

Сьогодні Пенсійний фонд надає можливість громадянам контролювати дані, що впливають на їх пенсійні права, у т. ч. розмір нарахованої заробітної плати та сплачені страхові внески. Кожен найманий працівник, який турбується про своє майбутнє, може і повинен перевіряти  свого роботодавця щодо сплати ним ЄСВ.

Отримання інформації з персоніфікованого обліку про нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески (для працюючих громадян), отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів), формування запитів на попередню підготовку документів, подача звернень, запис на прийом до фахівців Фонду, отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців), контроль за сплатою роботодавцем ЄСВ – всі ці можливості надають сервіси  веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Фахівці органів Фонду готові допомогти  всім бажаючим як зареєструватись на веб-порталі, так і налагодити відповідні його електронні сервіси.

 
                                                                                     Головне управління
                                                                                      Пенсійного фонду
                                                                                     України
                                                                                      в Запорізькій області
 
Top
Copyright 2015. All rights reserved.
Назад к содержимому | Назад к главному меню