Шановні титаномагніївці! Дорогі ветерани комбінату! Вітаємо вас з 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Шановні титаномагніївці! Дорогі ветерани комбінату! Вітаємо вас з 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Новости ООО "ЗТМК"
7 травня 2020 р.

Шановні титаномагніївці! Дорогі ветерани комбінату!
Вітаємо вас з 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

9 Травня це – особлива дата. День Перемоги завжди буде для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу.

Ми вшановуємо героїв, які полягли на полях битв, і жертв, які приніс наш народ. У гірких списках тих, хто покинув світ, є і працівники Дніпровського магнієвого заводу. Один зі стендів у історико-виробничому музеї комбінату містить 33 прізвища. Це лише за даними, що вдалося зібрати, насправді ми впевнені, що загиблих було набагато більше. Адже хтось попрощався з життям під час обстрілів нашого підприємства під час демонтажу обладнання для евакуації, хтось пішов захищати свою сім'ю, друзів і знайомих, свою землю і вже не повернувся додому.

      Старшина Валентин Шевчук                      Полковник  Іван Бійма                     Полковник Валентин Герасін

За участь у війні близько 2,5 мільйонів українців нагороджені орденами і медалями, за виняткову мужність дві тисячі наших земляків удостоєні звання Героя. Серед них — троє працівників нашого підприємства. Це гвардії старшина Валентин Шевчук, полковники  Іван Бійма і Валентин Герасін. До речі, ім'ям загиблого під Кенігсбергом Валентина Шевчука названа одна з вулиць Шевченківського району Запоріжжя, гімназія №46 у Заводському районі нашого міста. Іван Бійма вижив, до війни працював на ДМЗ нормувальником, Валентин Герасін у післявоєнні роки працював начальником бюро першого та другого відділів. На жаль, зараз цих мужніх людей уже немає з нами. Ми сумуємо за тими, хто пішов з життя, і, утираючи сльози, водночас пишаємося, що ви стали частинкою нашої історії.

Роки беруть своє, і зараз залишилося дуже мало ветеранів — свідків тієї трагедії людства. Тож піклування про учасників бойових дій, трудового фронту є нашим загальним обов'язком. Вони подарували нам майбутнє — тепер ми маємо зігріти їх своєю любов'ю, захистити здоров'я і життя цих людей.

У День Перемоги ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацистами. У цей день ми віддаємо данину подяки нашим ветеранам. Доблесть і мужність, проявлені вами у роки війни, є взірцем служіння Батьківщині.

Дорогі друзі! Прийміть найтепліші, найщиріші побажання доброго здоров’я, щастя і благополуччя! Нехай небо над головою завжди буде мирним!
 
 
Адміністрація та профком ТОВ “ЗТМК”
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому