14 травня Молодіжна рада Федерації профспілок України провела своє засідання у форматі відео-конференції - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

14 травня Молодіжна рада Федерації профспілок України провела своє засідання у форматі відео-конференції

Новости ФПУ
19 травня 2020 р.

№ 49 від 18.05.2020 р.
 
 
 
14 травня Молодіжна рада Федерації профспілок України провела своє засідання у форматі відео-конференції
  
У зібранні під головуванням очільника Молодіжної ради ФПУ Володимира Вороха взяли участь керівники молодіжних рад всеукраїнських профспілок і територіальних профоб’єднань, заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий.

Члени Молодіжної ради ФПУ обговорили питання організації роботи в умовах карантину, зокрема щодо організації і проведення звітно-виборної кампанії, а також питання, пов’язані з оформленням документів і їх реєстрацією в органах Міністерства юстиції України. Шляхом голосування у новому відеоформаті внесли зміни до Положення про Молодіжну раду ФПУ, зокрема стосовно можливості проведення онлайн засідань та прийняття рішень за допомогою програм (Viber, Telegram).

Також було схвалено проєкт Положення про конкурс проєктів на профспілкову тематику серед молодих профспілкових активістів Федерації профспілок України, її членських організацій, розроблений Виконавчим комітетом Молодіжної ради та фахівцями ФПУ.

Члени Молодіжної ради ФПУ вирішили направити Звернення до Президії ФПУ про врахування позиції молоді під час звітно-виборної кампанії та внесення змін до Статуту ФПУ, статутів всеукраїнських профспілок і територіальних профоб’єднань щодо представництва молоді у виборних органах профспілок. Молодіжною радою делеговано трьох представників від молоді до Робочої групи з опрацювання змін до Статуту ФПУ у новій редакції.

Євген Драп’ятий повідомив учасникам засідання про заходи, які вживаються ФПУ з метою підписання електронної петиції щодо недопущення розгляду законопроєкту № 2681.

Голова Молодіжної ради ФПУ поінформував про звернення профспілкового комітету студентів Київського національного економічного університету щодо сприяння у вирішенні питання збереження студентських поліклінік в умовах медичної реформи.

У цьому заході взяла участь Світлана Ніколіна работнік Запорізького залізорудного комбінату яка є членом молодіжної рада Федерації профспілок України.

Детальніше:
 http://fpsu.org.ua/259-slajder-izbrannykh-novostej/18156-vidbulosya-zasidannya-molodizhnoji-radi-fpu-2.html

 
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому