Колективний договір "Запоріжсталі" визнали найкращим серед промислових підприємств України - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский облсовет ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Колективний договір "Запоріжсталі" визнали найкращим серед промислових підприємств України

Публикации в СМИ
20 грудня 2021 р.

На V пленумі Запорізької обласної ради Профспілки металургів і гірників України нагородили переможців всеукраїнського конкурсу на кращий колективний договір за 2019-2020 роки. Переможцем у номінації «Кращий колективний договір у виробничій сфері» став комбінат «Запоріжсталь». Основні критерії, які враховувалися при виборі переможця, — виробництво, соціальний пакет, рівень заробітної плати, охорона праці і здоров’я співробітників.
За перемогу в конкурсі колектив «Запоріжсталі» отримав диплом та пам’ятний знак. Їх вручили начальнику відділу взаємодії з персоналом ПАТ «Запоріжсталь» Володимиру Рибачонку та першому заступнику голови профспілкового комітету ПАТ «Запоріжсталь» Володимиру Максаку.
— Нагорода за кращий колективний договір серед промислових підприємств України — це заслужена оцінка труда всього 10-тисячного колективу комбінату «Запоріжсталь». Попри складну економічну ситуацію, пов’язану з пандемією, комбінату вдалося виконати всі соціальні гарантії колективного договору по заробітній платі, медичному страхуванню, розвитку персоналу, оздоровленню та підтримці ветеранів. Заробітна плата одного працівника лише за перше півріччя поточного року зросла на 6,7% і складає, в середньому, 23 384 гривні. На комбінаті успішно розроблений та працює індивідуальний соцпакет «Мій вибір». Бюджет проєкту складає більше 70 мільйонів гривень. Охоплення персоналу проєктом складає більше 95%, — розповів начальник відділу взаємодії з персоналом ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Рибачонок.

© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому