Портфель першокласнику від ЗЗРК - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Портфель першокласнику від ЗЗРК

Новости ЧАО "ЗЖРК"
7 вересня 2020 р.

Портфель першокласнику від ЗЗРК

Останні літні дні особливо хвилюючі для майбутніх першокласників. Адже зовсім скоро вони стануть справжніми учнями і відкриють для себе Країну знань. З 27 по 31 серпня в актовому залі шахти «Експлуатаційна» була організована видача шкільних ранців батькам майбутніх школярів. На жаль, через карантинні заходи свято для дітей організувати не вийшло. При цьому керівництво підприємства подбало про те, щоб діти наших працівників не залишилися без подарунків.

У цьому році для 156 майбутніх першокласників адміністрація та профспілковий комітет рідного комбінату підготували в подарунок яскраві ранці, наповнені необхідним канцелярським набором. Зошити, альбоми, лінійки, пенал з ручками і олівцями, фарби, пластилін і багато іншого шкільного приладдя – це те, без чого не обійтися на уроках.

Багато батьків зізнаються, що така допомога від підприємства виявилася вельми доречною. Адже, щоб зібрати дитину в школу, потрібно витратити чимало часу і коштів. І як приємно, що частину турбот із підготовки дитини до школи взяв на себе залізорудний комбінат.
Цьогоріч якісні шкільні ранці батьки привезли з роботи не тільки в місто Дніпрорудне, але і в навколишні населені пункти – Балки, Скельки, Орлянське, Малу Білозерку, Тополине, Михайлівку, Веселе, Кам'янку і в Енергодар.

Слід додати, що, крім придбання ранців для першокласників, на Запорізькому залізорудному комбінаті діє ще одна пільга – згідно з колективним договором підприємство надає допомогу для придбання шкільного приладдя багатодітним сім'ям працівників, а також одиноким матерям (батькам), які виховують дітей віком до 17 років включно. В серпні матеріальну допомогу в розмірі 1 200 грн на одного учня отримали понад 130 сімей працівників комбінату.

Нехай шкільне життя у наших дітей буде цікавим, барвистим і з яскравими, приємними спогадами! У добру путь, дорогі учні! Нових вам знань, цікавих відкриттів і надійних друзів!
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому