Архив "Главной страницы" 2020 г.- стр. 1 - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Архив "Главной страницы" 2020 г.- стр. 1

Архив > Архив 2020 г.
8 жовтня 2020 р.

Літній сезон закритий

3 жовтня на різних локаціях міста відбулися змагання, присвячені закриттю літнього спортивного сезону, організатором яких традиційно виступає профспілковий комітет ПрАТ «ЗЗРК».
Найчисленнішим був футбольний турнір, який зібрав п'ять команд. Його переможцем стала команда «Дроворуби», для якої літній сезон був дуже успішним...

7 жовтня 2020 р.

За гідну працю

Відзначаючи Всесвітній День дій за гідну працю, 7 жовтня Запорізькі профспілки дружньо вийшли на майдан Профспілок, встановили намет, в якому запорожці мали заповнити анкету з побажаннями  рівня гідної заробітної плати.
Своєю мирною акцією профспілки області звертають увагу влади на те, що трудящі гідні кращого життя. І якщо взяли курс на Європейський Союз, то повинні прагнути і до європейського рівня заробітної плати.
6 жовтня 2020 р.

ШЛЯХОМ БОРОТЬБИ ТА ПЕРЕМОГ - 30 РОКІВ НА СЛУЖБІ ЛЮДЯМ

5 жовтня у Будинку профспілок у м. Києві відбулись урочисті збори працівників апарату ФПУ, присвячені 30-річчю від дня утворення Федерації професійних спілок України.
На засіданні з вітальним словом та ретроспективою історичного шляху, який пройшла ФПУ, починаючи з 1990 року, виступив Голова організації Григорій Осовий. Напередодні 30-ї річниці ФПУ він зупинився на основних віхах розвитку національного профспілкового руху.


6 октября 2020 г.

Администрация и профком: спасибо металлургам за труд!

На «Запорожстали» состоялась конференция трудового коллектива по подведению итогов выполнения Коллективного договора за 1-е полугодие 2020 года.
Конференция проходила в формате онлайн. В ее работе приняли участие 110 делегатов.
Все 124 мероприятия, запланированные на 1-е полугодие - выполнены.

5 жовтня 2020 р.

КРУГЛИЙ СТІЛ. "ДІЇ СОЦПАРТНЕРІВ ЩОДО ЗБЕРЕЖЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ В УМОВАХ КРИЗИ НА РИНКУ ПРАЦІ"

Сьогодні, 5 жовтня 2020 року, Київська обласна рада профспілок спільно з ФПУ проводить круглий стіл на тему: «Про дії соціальних партнерів щодо збереження робочих місць і трудових гарантій працівників в умовах кризи ринку праці, спричиненої світовою пандемією COVID-19».

5 жовтня 2020 р.

СПІЛЬНА ЗАЯВА ЄВРОПЕЙСЬКИХ І УКРАЇНСЬКИХ ПРОФСПІЛОК: УКРАЇНА НЕ ВИКОНУЄ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ВІДПОВІДНО ДО УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС

З нагоди 22-го саміту Україна-ЄС, проведення якого  анонсовано на 6 жовтня ц.р. у Брюсселі, європейські та українські профспілки зробили спільну Заяву.
У ній зокрема зазначається, що згідно з Угодою про асоціацію між Україною та ЄС (УА) і реалізацією поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ)...
5 жовтня 2020 р.

Представники ЗЗРК привітали колектив профліцею з професійним святом

2 жовтня відзначається День професійно-технічної освіти, а 4 жовтня - День працівників освіти. Такий збіг, мабуть, не випадковий. Адже в системі профтехосвіти працювали і працюють кращі педагоги – викладачі, майстри виробничого навчання, методисти та інструктори, які свої знання, досвід і творчість направляють на виховання гідних громадян своєї країни і забезпечують якісну професійну підготовку молоді.
5 жовтня 2020 р.

Нагороди колективу і професіоналу

Колектив ПрАТ «ЗЗРК» відзначений подякою Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області за плідну співпрацю в питаннях забезпечення безпеки громадян, а також високий професійний рівень у вирішенні питань забезпечення пожежної безпеки.

1 жовтня 2020 р.

ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ УТВОРЕННЯ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

6 жовтня 2020 року виповнюється 30 років з дня заснування Федерації незалежних профспілок України, правонаступницею якої є Федерація профспілок України.
З цієї нагоди Президія ФПУ звернулась до членів професійних спілок, лідерів та активістів профспілкових організацій:

1 октября 2020 г.

На «Запорожстали» поблагодарили настоящего героя

Председатель первичной организации ПМГУ ПАО «Запорожсталь» Леонид Анисимов вручил благодарственное письмо машинисту котлов котельного цеха №1 теплоэлектроцентрали Андрею Штаненко. Не так давно Андрей стал  свидетелем ужасной «картины»: молодого человека и двоих его малолетних детей, которые находились на надувном круге, стало уносить с берега в Азовское море.

30 вересня 2020 р.

ДІЇ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ ЩОДО ЗБЕРЕЖЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ І ТРУДОВИХ ГАРАНТІЙ ПРАЦІВНИКІВ В УМОВАХ КРИЗИ РИНКУ ПРАЦІ

Київська обласна рада профспілок спільно з ФПУ 5 жовтня ц.р. проводить круглий стіл на тему: «Про дії соціальних партнерів щодо збереження робочих місць і трудових гарантій працівників в умовах кризи ринку праці, спричиненої світовою пандемією COVID-19».

29 сентября 2020 г.

День предприятия

В честь 87-летия со дня основания предприятия, были организованы следующие мероприятия:
-16 сентября Экскурсия ветеранов завода на новые объекты предприятия и посещение музея «Фаэтон»
- 19 сентября поездка выходного дня в г. Днепр с посещением «ДИНО-ПАРКА»  Экскурсия в Театр казацкого боя «Сечевые казаки»...
29 сентября 2020 г.

Лето 2020
 
Несмотря на тяжелую ситуацию с COVID-19 дирекция и профсоюзный комитет в 2020 году организовали отдых для всех желающих работников предприятия и членов их семей.
 
Летнее оздоровление проходило в пгт. Кирилловка на базе отдыха «Золотые пески». Работники предприятия имели возможность оздоровиться по льготной стоимости в столь трудное время. К месту оздоровления был организован бесплатный проезд за счет средств предприятия..

25 вересня 2020 р.

ПРОФСПІЛКИ НАГОЛОШУЮТЬ НА НЕОБХІДНОСТІ АКТИВІЗАЦІЇ РОБОТИ З ФОРМУВАННЯ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ

Профспілкова Сторона у Національній тристоронній соціально-економічній раді (НТСЕР) на основі проведеного аналізу стану реалізації Рекомендацій парламентських слухань на тему: «Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні» вважає за необхідне активізувати Урядом роботу з їх виконання.
На цьому наголошується у листі Співголови НТСЕР від профспілкової сторони, Голови ФПУ Григорія Осового до Секретаріату НТСЕР.
Профспілки, зокрема, зазначають, що більшість Рекомендацій парламентських слухань «Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні», схвалених відповідною Постановою Верховної Ради України, залишаються нереалізованими.


25 вересня 2020 р.

ПРЕЗИДІЄЮ ФПУ УХВАЛЕНО АКТУАЛЬНІ РІШЕННЯ ЩОДО ЗАХИСТУ ТРУДЯЩИХ

Президія Федерації профспілок України на засіданні 24 вересня 2020 року схвалила Угоду про співпрацю між ФПУ і Держпраці, розглянула актуальні питання подолання наслідків пандемії COVID-19 та затвердила заходи з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю і Міжнародного дня боротьби з бідністю.
Угоду про співпрацю між Державною службою України з питань праці і ФПУ укладено з метою забезпечення ефективної співпраці для захисту трудових прав працівників, вжиття спільних заходів з виявлення і усунення порушень законодавства про працю та охорону праці.

23 сентября 2020 г.

Форму отчетности «№7-ТНВ» нужно вернуть!

В Украине ратифицированы более 40 конвенций Международной организации труда, касающихся регулирования трудовых отношений между работодателями и работниками. В настоящее время уделяется большое внимание адаптации национального законодательства к стандартам Европейского Союза, вносятся соответствующие изменения в действующие нормативные акты.  

18 сентября 2020  года на 83 году жизни умер Бастрыга Иван Михайлович.

Иван Михайлович родился 12 декабря 1937 года в селе Гусарка Куйбышевского района Запорожской области. После службы в армии пришел работать на Днепровский алюминиевый завод (в н.в. Запорожский производственный алюминиевый комбинат), где проработал 42 года, пройдя путь от дежурного электрика – до генерального директора комбината. С 1974  по 1977  год избирался председателем профсоюзного комитета первичной организации профсоюза рабочих металлургической промышленности Днепровского алюминиевого завода. В  2002  году  Иван Михайлович  был избран народным депутатом Украины.

Вклад Ивана Михайловича в развитие нашего Запорожского края, Украины  по достоинству оценен –  он награжден различными наградами, в том числе орденами    и медалями, ему присвоены почетные  звания,  знаки отличия и наиболее важными из них являются: Почетный гражданин города Запорожье, города Бердянска и Куйбышевского района запорожской области.
 
Запорожский областной комитет профсоюза металлургов и горняков Украины глубоко скорбит по поводу смерти Бастрыги Ивана Михайловича и выражает соболезнование родным и близким, светлая ему память.

18 сентября 2020 г.


В Днепре состоялся VII Съезд Профсоюза трудящихся  металлургической и горнодобывающей промышленности Украины.


17 сентября 2020 года прошел VII Съезд Профсоюза трудящихся металлургической и горнодобывающей промышленности Украины.

Из 340 избранных делегатов в работе Съезда приняли участие 307 делегатов со всей Украины, которые представляли практически все предприятия горно-металлургической отрасли нашей страны. Так же на Съезде присутствовали председатель Федерации Профсоюзов Украины Осовой Г. В., председатель Днепопетровского обласного объеденения профсоюзов Дубиль В.П. и председатель Запорожского областного совета профсоюзов - Сластен В.М.

17 вересня 2020 р.

НАШІ КОНСУЛЬТАЦІЇ. "МІНІМАЛКУ" ПЛАНУЮТЬ ВСТАНОВЛЮВАТИ ЗАЛЕЖНО ВІД ФАКТИЧНОГО ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ - ЗАКОНОПРОЄКТ

На сайті Верховної Ради був зареєстрований проєкт Закону №3012а-1 “Про внесення зміни до статті 95 Кодексу законів про працю України щодо підвищення розміру мінімальної заробітної плати”. Цим проєктом пропонується ст. 95 КЗпП викласти в новій редакції, суттєво розширивши та деталізувавши правове регулювання питання.

14 сентября 2020 г.

Итоги работы ГМК Украины за 8 месяцев 2020 г.

Итоги деятельности ГМК Украины за 8 месяцев 2020 года свидетельствуют о том, что в отрасли сохраняется сложная ситуация, вызванная кризисом на мировом рынке стали, усугубленном коронавирусной пандемией.

10 сентября 2020 г.

Турки разбили чашу терпения

Турецкие металлурги восстали против системы квот на импорт стали в ЕС и пытаются ее разрушить, обратившись во Всемирную торговую организацию. Процесс вряд ли будет быстрым, но он тронулся. И Турция уже имеет опыт побед в подобных спорах.

9 сентября 2020 г.

8 сентября 2020 года в малом зале Дома профсоюзов было проведено заседание Президиума Запорожского обкома ПМГУ,  на котором было рассмотрено несколько  вопросов, связанных с сокращением численности на Запорожском титано-магниевом комбинате, проведением XXVI Запорожской областной межсоюзной конференции профсоюзов и проведением VII съезда Профсоюза трудящихся металлургической и горнодобывающей промышленности Украины.

По некоторым вопросам, касающимся предложений по внесению изменений  в Устав ПМГУ, были выработаны рекомендации для делегатов VII съезда Профсоюза трудящихся металлургической и горнодобывающей промышленности Украины от Запорожской областной организации ПМГУ.
9 вересня 2020 р.

Надійшла відповідь на лист від 01.06.2020 р. № 45 Запорізької обласної організації Профспілки трудящихся металургійної і гірничодобувної промісловості України до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільского господарства України, щодо законопроекту 2708 "Про працю..."

9 вересня 2020 р.

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ В МІНФІНІ З ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ НА 2021 РІК

За ініціативи Профспілкової сторони 8 вересня ц.р. відбулася зустріч представників Мінфіну, Мінсоцполітики і Мінекономіки з профспілками та роботодавцями з обговорення пропозицій Сторін соціального діалогу до проекту Державного бюджету України на 2021 рік.


7 вересня 2020 р.

Мінімальну зарплату збільшено: які наслідки для роботодавців

З 1 вересня почав діяти Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 25.08.2020 р. № 822-ІХ. Саме з 1 вересня цим Законом передбачається збільшення розміру мінімальної зарплати:
  • у місячному розмірі — 5000 грн (було 4723 гривні);
  • у погодинному розмірі — 29,2 грн (було 28,31 гривні).

7 вересня 2020 р.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ: НОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ДОГОВІР ЗАРАДИ ВІДНОВЛЕННЯ ТА ПОТЕНЦІАЛУ ПРОТИДІЇ

Цього року 7 жовтня в 13-й раз відзначатиметься Всесвітній день дій за гідну працю (WDDW). Починаючи з 2008 року, мільйони людей узяли участь у заходах, присвячених WDDW. І в цьому році це день мобілізації у всьому світі: день, коли усі профспілки виступають в єдиному пориві за гідну працю. Адже саме гідна праця має займати центральне місце в діях уряду з відновлення економічного зростання та побудови нової глобальної економіки, в якій на першому місці знаходиться людина.

© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому