Нагороди колективу і професіоналу - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский обком ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Нагороди колективу і професіоналу

Новости ЧАО "ЗЖРК"
5 жовтня 2020 р.

Нагороди колективу і професіоналу

Колектив ПрАТ «ЗЗРК» відзначений подякою Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області за плідну співпрацю в питаннях забезпечення безпеки громадян, а також високий професійний рівень у вирішенні питань забезпечення пожежної безпеки.
1 жовтня начальник Василівського районного сектора ГУ ГСЧС України в Запорізькій області Євген Симоненко і головний інспектор Ігор Притула вручили подяку Голові Правління – Генеральному директору комбінату Дмитру Колєснікову.
В той же день в присутності директорів за напрямками керівник підприємства вручив орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеню Сергію Полторащенку, технічному директору ПрАТ «ЗЗРК» з 2014 по 2020 рік, а нині раднику Генерального директора з технічних питань.
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому