Архив "Главной страницы" 2021 г.- стр. 1 - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский облсовет ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Архив "Главной страницы" 2021 г.- стр. 1

Архив > Архив 2021-2020 гг.
15 лютого 2022 р.

ТРИ МЕТРИ НАД ПАРКЕТОМ

12 лютого у спортивному залі ПК «Гірник» відбувся черговий етап XXIII Робочої спартакіади працівників ПрАТ «ЗЗРК». Цього разу спортсмени мірялися своїми силами та спритністю у такій командній грі, як баскетбол.
У турнірі взяли участь 9 команд. У першій групі змагалися «титани»: шахти «Експлуатаційна» та «Прохідницька», а друга група була сформована із команд малих цехів.

15 лютого 2022 р.

БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПОНАД УСЕ. ЗАЛЕЖИТЬ ВОНА ВІД ТЕБЕ!

9–10 лютого учні восьми загальноосвітніх шкіл Дніпрорудного та Малої Білозерки стали учасниками конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці – очима дітей», що традиційно проходить під егідою відділу охорони праці та профспілкового комітету Запорізького залізорудного комбінату.
Метою конкурсу є формування у дітей культури безпеки праці та уважного ставлення до правил охорони праці.

10 лютого 2022 р.

НЕДОПУЩЕННЯ ЗВУЖЕННЯ ГАРАНТІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОФСПІЛОК - ЦІЛЬ ЗАКОНОПРОЄКТУ № 7030

8 лютого 2022 року за поданням народних депутатів України: Вадима Івченка, Сергія Рудика, Михайла Волинця, Андрія Пузійчука, Івана Кириленка, Наталії Королевської та  Юрія Солода зареєстровано у Верховній Раді України законопроєкт № 7030 «Про внесення змін до статей 6 та 17 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (щодо недопущення звуження гарантій діяльності профспілок).

9 лютого 2022 р.

ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ: ПЕРЕМОГА ДІСТАЛАСЯ НАЙСИЛЬНІШИМ

5 лютого у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Таврія» (м. Василівка) у рамках XXIIІ Спартакіади трудящих ЗЗРК пройшов турнір з міні-футболу. У змаганнях взяли участь 10 команд, які за традицією змагалися у двох групах.

7 лютого 2022 р.

ЗАПОРІЖЦІ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ КОЛДОГОВІРНОЇ РОБОТИ

Тема: «Досвід роботи переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий колективний договір».
Круглий стіл провели в приміщенні Комунального закладу «Запорізький обласний краєзнавчий музей», який є переможцем обласного та Всеукраїнського конкурсів на кращий колективний договір в номінації «Кращий колективний договір у бюджетній сфері». (Профспілка працівників культури України).
4 лютого 2022 р.

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ, ДИНАМІКА СЕРЕДНЬОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ФОНДУ ОПЛАТИ ПРАЦІ, СТАН ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТИ У ГРУДНІ 2021 РОКУ

За розрахунками Мінсоцполітики фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства у цінах грудня 2021 року становив 5 791,81 грн.
Таким чином, законодавчо встановлений на грудень 2021 року прожитковий мінімум для працездатних осіб (2481 грн) занижено порівняно з його фактичним розміром у 2,3 рази або на 3 311 гривень.
2 лютого 2022 р.

Середня зарплата в Україні збільшилася на 20%

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників за січень-грудень 2021 року становила 14014 гривень. Порівняно з відповідним періодом попереднього року, зарплата зросла на 20,9%.
Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат).
За даними статистичного відомства, зарплати в авіаційному транспорті за рік зросли на 31,5% до 28 506 гривень та залишаються найвищими в Україні.

2 лютого 2022 р.

ПРО ВІДНОВЛЕННЯ ПРАВ ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ НА ВИПЛАТУ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ

Постановою правління Фонду соціального страхування України  № 7 від 25.02.2021 було внесено зміни до Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, стосовно того, що для отримання одноразової допомоги на сім’ю дружиною (чоловіком) або дитиною, реєстрація їх місця проживання повинна співпадати з реєстрацією місця проживання померлого потерпілого на виробництві.
1 лютого 2022 р.

СОРЕВНОВАНИЯ ПО ДАРТСУ: ИТОГИ

26 января в спорткомплексе «Укрграфит» состоялся первый в истории нашего предприятия турнир по дартсу. В увлекательных соревнованиях приняли участие наши сотрудники и сотрудницы: Гаврилова Светлана, Оболонская Елена, Рыбалко Наталья, Борисенко Александр, Копоть Александр, Мануйленко Олег, Нечай Вячеслав, Пец Михаил, Пилипенко Вячеслав, Сероштан Олег, Тынок Алексей, Федирко Сергей, Чуканов Антон, Широков Андрей.
1 лютого 2022 р.

У ПРАЦІ ТА СПОРТІ – ЗАВЖДИ НА ВИСОТІ

28 січня стартувала XXIII Спартакіада працівників ПрАТ «ЗЗРК».
Її урочисте відкриття відбулося у спортзалі ПК «Гірник». Зі словами привітання до спортсменів комбінату звернулися Голова Правління – Генеральний директор Дмитро Колєсніков, голова профкому Микола Пастушенко, заступник голови Центральної ради ПМГУ Валерій Гавриленко, голова Запорізької обласної ради ПМГУ Валерій Сєдов, голова ФСТ «Україна» Ганна Максименко, голова спортивного клубу «Металлург» (Запоріжсталь) Володимир Ямщиков та Дніпрорудненський міський голова Євген Матвєєв.
26 січня 2022 р.

54 роки присвячено Запорізькому заводу феросплавів.

25 січня засідання президії Запорізької обласної ради Профспілки металургів і гірників України і оперативна нарада голів первинних організацій Профспілки закінчилася зворушливою подією – щирими та теплими словами і побажаннями Спиридонову Юрію Миколайовичу.

24 січня 2022 р.

ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАЛІЗОРУДНИЙ КОМБІНАТ: СЛАВНИЙ ШЛЯХ ЗАВДОВЖКИ 52 РОКИ

У січні Запорізький залізорудний комбінат відзначив свій 52-й день народження.
За ці роки підприємство пройшло серйозний шлях, підкорило безліч високих рубежів, успішно подолало труднощі. І сьогодні його колектив – це згуртований моноліт професіоналів, здатних втілити у життя найамбітніші проєкти та плани.
21 січня в актовій залі шахти «Експлуатаційна» відбувся урочистий захід, присвячений черговій річниці комбінату. Зі словами привітань до учасників свята звернувся Голова Правління – Генеральний директор ПрАТ «ЗЗРК» Дмитро Колєсніков.

Запорізькому залізорудному комбінату – 52 роки!

Центральна рада та Запорізька обласна організація Профспілки металургів і гірників України щиро вітає всіх працівників та ветеранів славетного підприємства зі святом!

За минулі десятиліття кілька поколінь дніпрорудненців міцно зв’язали своє життя з життям комбінату і зробили значний внесок у розвиток вітчизняного гірничо-металургійного комплексу та економіки нашої держави загалом.

Трудовий колектив ЗЗРК завжди готовий до нових викликів стрімкого життя. Постійне освоєння нових технологій, впровадження сучасного обладнання, застосування інновацій у природоохоронній сфері дозволяє запорізьким гірникам впевнено дивитися вперед і бути впевненими в тому, що їхня продукція - найбагатша залізом руда у всій Європі - традиційно матиме попит в Україні та за її межами.

Втішно, що у складні часи сьогодення адміністрація ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» на чолі з Головою Правління - Генеральним директором Дмитром Колєсніковим та первинна організація ПМГУ під головуванням Миколи Пастушенка зберегли ефективні партнерські відносини та дієвий соціальний діалог.

Немає сумнівів, що у вашого комбінату попереду велике та цікаве життя, повне нових досягнень та важливих подій.
У день 52-річчя ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» бажаю всім вам, дорогі друзі, миру, здоров'я, щастя, добробуту, мудрості, витримки та сил для продовження славної історії вашого підприємства!
З повагою,
Голова Профспілки
металургів і гірників України                                                                                                                                   Олександр Рябко
Голова Запорізької обласної
організації ПМГУ                                                                                                                                                     Валерій Сєдов
19 січня 2022 р.

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ В ЦІНАХ ГРУДНЯ 2021

Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах грудня 2021 року у розрахунку на місяць на одну особу становив.

19 января 2022 г.

ИТОГИ ПРОИЗВОДСТВЕННОГО СОРЕВНОВАНИЯ ЗА 2 ПОЛУГОДИЕ 2021 ГОДА

Подходит к завершению 2021 год. По традиции, в конце года на ЧАО «Укрграфит» были подведены итоги производственного соревнования среди трудовых коллективов предприятия.

18 січня 2022 р.

ПІДБИТО ПІДСУМКИ РОБОТИ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ЗА 2021 РІК

13 січня під головуванням технічного директора ПрАТ «ЗЗРК» Андрія Карнауха відбулася нарада, на якій було підбито підсумки роботи з охорони праці за IV квартал та 2021 рік.
За рішенням Ради з охорони праці ПрАТ «ЗЗРК» визначено підрозділи, які досягли найкращих показників з охорони праці під час виконання виробничих завдань за 2021 рік.

17 січня 2022 р.

Вельмишановні колеги!

Адміністрація коледжу ВСП ЗМФК ЗНУ звертається до Вас із проханням розповсюдити оголошення щодо
дня відкритих дверей 05.02.2022  серед Ваших структурних підрозділів та  цехів.
Дякуємо за співпрацю.
ВСП "Запорізький металургійний фаховий коледж Запорізького національного університету" здійснює навчання студентів за наступними напрямками:
-         Металургія (Виробництво сталі і феросплавів);
-         Металургія (Обробка металів тиском);
-         Галузеве машинобудування (Обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств);
-         Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Монтаж та експлуатація промислових підприємств та цивільних споруд);
-         Транспортні технології (Організація перевезень і управління на залізничному транспорті);
-         Залізничний транспорт (Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація тягового рухомого складу).

Детальну інформацію про вступ та навчання у коледжі можна буде отримати на Дні відкритих дверей.
Читати далі

13 cічня 2022 р.

Підсумки роботи ГМК України за 12 місяців 2021 р.

Станом на 12 січня 2022 р., з основних діючих виробничих потужностей в експлуатації знаходиться: 17 з 21 доменних печей, 7 з 8 мартенівських печей, 12 з 16 конвертерів, 5 з 15 електропечей та 16 з 17 машин безперервного лиття заготівки.
Читати далі
13 cічня 2022 р.

У НОВИЙ РІК З НОВИМ СТАТУТОМ ФПУ

Міністерство юстиції України повідомило ФПУ щодо ухвалення ним рішення про державну реєстрацію змін до відомостей про Федерацію професійних спілок України, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

За рішенням Мінюсту, державну реєстрацію змін до Статуту ФПУ та у складі її керівних органів, прийнятих на підставі рішення VIII З’їзду ФПУ та Ради ФПУ від 25 травня 2021 року, проведено.
Копія Рішення додається

11 cічня 2022 р.

ОСНОВНІ ЗМІНИ В ТРУДОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ НА ПОЧАТКУ 2022 РОКУ

Закон України «Про державний бюджет на 2022 рік», який ухвалений Верховною Радою України 2 грудня 2021 року та набуває чинності 1 січня 2022 року, передбачає, зокрема, наступне.
Протягом 2022 ріку мінімальна заробітна плата, яка зросла 1 грудня 2021 року на 500 гривень, становитиме 6 500 гривень на місяць. В жовтні на 3% підвищиться її розмір і становитиме 6 700 гривень. Наступне підвищення мінімальної заробітної плати заплановано з 1 січня 2023 року – до 7 176 гривень.
© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому