Архив "Главной страницы" 2021 г.- стр. 1 - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорожский облсовет ПМГУ
Официальный сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Архив "Главной страницы" 2021 г.- стр. 1

Архив > Архив 2021-2020 гг.
25 листопада 2021 р.

Питання сьогодення обговорені на засіданні Президії ЦР ПМГУ

24 листопада в м. Дніпро відбулося засідання Президії Центральної ради Профспілки металургів і гірників України. Відкрив засідання Голова ПМГУ О.Рябко.
Члени Президії розглянули низку питань за напрямками роботи Профспілки та Центральної ради.


23 листопада 2021 р.

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ В ЦІНАХ ЖОВТНЯ 2021 РОКУ

Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах жовтня 2021 року у розрахунку на місяць на одну особу становив...

19 листопада 2021 р.

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ ФОНДУ
СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

18 листопада 2021 року відбулося перше засідання нового складу правління Фонду соціального страхування України, на якому були прийняті установчі рішення, такі як  формування персонального складу правління Фонду, визначення черговості головування представницьких сторін у правлінні Фонду, обрання голови правління Фонду та його заступників, затвердження персонального складу постійних комісій Фонду, а також затвердження Звіту про виконання бюджету Фонду за 2020 рік, схвалення проєкту бюджету Фонду на 2022 рік, внесення змін до структури органів Фонду та граничної чисельності працівників Фонду, кадрові питання  тощо.

18 листопада 2021 р.

ВР ухвалила закон «Про медіацію»

Верховна Рада на засіданні у вівторок 302 голосами підтримала законопроєкт №3504 «Про медіацію» у другому читанні та загалом.
Законопроєкт визначає правові засади та порядок проведення медіації в Україні. Зокрема, процедура медіації застосовуватиметься у будь-яких конфліктах (спорах), які виникають у цивільних, сімейних, трудових, господарських, адміністративних правовідносинах, а також у кримінальних провадженнях при укладенні угод про примирення між потерпілим та підозрюваним, обвинуваченим та в інших сферах суспільних відносин.
17 листопада 2021 р.

ЗАСІДАННЯ РАДИ ФПУ ВІДБУДЕТЬСЯ 16 ГРУДНЯ 2021 РОКУ У КИЄВІ

Таке рішення прийнято сьогодні, 16 листопада, на засіданні Президії Федерації профспілок України. Було також затверджено формат проведення у режимі відео конференції та порядок денний засідання Ради ФПУ.

15 жовтня 2021 р.

Нагородження гідних

Напередодні 88-ї річниці з дня народження комбінату та профспілкової організації "Запоріжсталь" у профкомі відбулося нагородження профактиву Грамотами ЦС ПМГУ які вручили Голова Запорізької обласної організації Профспілок металургів і гірників України Сєдов Валерій Миколайович та голова профкому комбінату "Запоріжсталь" Анісімов Леонід Олександрович


15 жовтня 2021 р.

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ СПОНСОРУЄ ДЕРЕГУЛЯЦІЮ ПРАВ ТРУДЯЩИХ В УКРАЇНІ

Експерти попереджають, що запропоновані трудові реформи, консультації щодо яких проводило Міністерство закордонних справ Великобританії, можуть скоротити трудові права українців.

Великобританія підтримує дерегуляцію трудових прав в Україні, повідомив сьогодні OpenDemocracy.

15 жовтня 2021 р.

СПО ОБ’ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК – ПРЕДСТАВНИЦТВО В УРЯДІ, УРЯДОВИХ ТА ПАРЛАМЕНТСЬКИХ КОМІТЕТАХ (8-12 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ)

10 листопада 2021 року відбулося засідання Кабінету Міністрів України (у режимі відеоконференції), в якому взяв участь Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Осовий Г.В.
Було розглянуто 40 проектів нормативно-правових актів, 13 з яких опрацьовано в рамках СПО об’єднань профспілок.

15 жовтня 2021 р.

Пiдсумки роботи ГМК України за 10 місяців 2021 р.

За уточненими даними ОП «Укрметалургпром», в січні-жовтні 2021 р. металургійними підприємствами України вироблено.

9 листопада 2021 р.

Обсяг реалізованої промислової продукції зріс з початку року на 44%, – Держстат

Україна у січні-вересні 2021 року реалізувала промислову продукцію (товари, послуги) на суму 2,51 трлн грн, що на 44% більше, ніж у січні-вересні 2020 року (1,74 трлн грн), у томі числі за межі країни – на суму 758,86 млрд грн. Про це повідомила Державна служба статистики.

9 листопада 2021 р.

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ, ДИНАМІКА СЕРЕДНЬОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ФОНДУ ОПЛАТИ ПРАЦІ, СТАН ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТИ У ВЕРЕСНІ 2021 РОКУ

За розрахунками Мінсоцполітики  фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства у цінах вересня 2021 року становив 5 670,35 грн.


4 листиопада 2021 р.

ОЛЕКСАНДР РЯБКО: «МИ ВИМАГАЄМО ПІДТРИМКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ТОВАРОВИРОБНИКА І ГАЛУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОГО СЕКТОРУ»

Більше року очолює Профспілку трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості  України її голова Олександр Рябко. Ми попросили його розповісти, яка наразі ситуація в металургійному і гірничодобувному комплексі  країни, які проблеми і перспективи галузі.
- Ви очолюєте найбільш потужну профспілку промислової сфери, яка її чисельність і структура?

03.11.2021 на 67 році життя пішла у вічність викладач коледжу Божко Галина Анатоліївна. Від імені Запорізької обласної організації профспілки металургів і гірників України висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, колегам та студентам Галини Анатоліївни.

47 років свого життя Галина Анатоліївна присвятила рідному коледжу, адже була не тільки співробітником, а також його випускницею 1977 року випуску за спеціальністю «Аналітична хімія».

Як заступник директора з навчальної роботи - здійснювала постійний контроль за якістю освітнього процесу, допомагала і словом і ділом молодим викладачам. В управлінській діяльності чітко розділяла пріоритети щодо організації перспективної та поточної роботи всіх підрозділів коледжу. Швидко приймала рішення, вміла переконувати та знаходити спільну мову як з колегами, так і з студентами. Як досвідчений викладач - об’єктивно оцінювала навчальні досягнення студентів, займалася самоосвітою, постійно підвищувала свій професійний рівень. Первинна профспілкова організація ПМГУ «Запорізького металургійного технікуму» неодноразово обирала її заступником голови та головою профспілкового комітету.

Нехай добрий, світлий спомин про Галину Анатоліївну назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть. У нашій пам’яті вона назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником і професіоналом своєї справи!
3 ноября 2021 г.

Коронавирус не помеха профсоюзному обучению

Солано плана  обучения  профкадров и профактива в ШПА Запорожской областной организации ПМГУ на 2021 год было запланировано проведение семинара-обучения предцехкомов и заместителей предцехкомов Запорожской областной организации профсоюза металлургов и горняков Украины на 28 октября. Но в связи с   вступившим в силу карантинным ограничение на территории Запорожской области было принято решение о проведении данного семинара заочно.
2 листопада 2021 р.

ДЕКЛАРАЦИЯ ЛИДЕРОВ G20: ДЕЙСТВИЯ ПО СОЗДАНИЮ РАБОЧИХ МЕСТ И СПРАВЕДЛИВОМУ ПЕРЕХОДУ ДОЛЖНЫ СТИМУЛИРОВАТЬ
ВОССТАНОВЛЕНИЕ ЭКОНОМИКИ

Консенсус на высоком уровне, достигнутый лидерами G20, требует срочного принятия национальных планов действий по созданию рабочих мест в рамках программы Справедливый переход. Слияние кризисов: неравенства, глобальной пандемии и климатической чрезвычайной ситуации - поставило трудящихся перед лицом величайшего социального и экономического шока за последнее поколение.

28 жовтня 2021 р.

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ СТОРІН ПРОФСПІЛОК
І РОБОТОДАВЦІВ НТСЕР

Консолідувати позиції профспілкової сторони та сторони роботодавців в Національної трьохсторонньої соціально-економічної раді щодо питань, які турбують людей, зокрема підвищення цін та тарифів, змін у трудовому законодавстві закликали 25 жовтня учасники зустрічі керівництва СПО об'єднань профспілок, СПО сторони роботодавців та координаторів сторін у складі НТСЕР.

26 октября 2021 г.

Информация о проведении президиума Запорожского областного
совета Профсоюза металлургов и горняков Украины

26 октября 2021 года в режиме онлайн было проведено заседание президиума Запорожского областного совета Профсоюза металлургов и горняков Украины со следующей повесткой дня...

20 жовтня 2021 р.

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ В ЦІНАХ ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ

Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах вересня 2021 року у розрахунку на місяць на одну особу становив...


20 жовтня 2021 р.

ДІЇ ПРОФСПІЛОК ПІСЛЯ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ

У Будинку профспілок 19 жовтня відбулася нарада керівників всеукраїнських галузевих профспілок і територіальних профоб’єднань.
Голова ФПУ Григорій Осовий проінформував про подальші дії Федерації профспілок України та її членських організацій щодо забезпечення виконання вимог учасників Всеукраїнської попереджувальної акції протесту профспілок, яка проходила 7 жовтня в Києві.

20 октября 2021 г.

Состоялось заседание социально – экономического совета
предприятий ГМК Запорожской области

20 октября состоялось заседание социально – экономического совета предприятий ГМК Запорожской области, в котором приняли участие:
- Койпыш Сергей Владимирович  - Председатель совета организации работодателей металлургов Запорожской области, сопредседатель социально – экономического совета предприятий ГМК Запорожской области;
- Седов Валерий Николаевич – Председатель Запорожской областной организации профзоюза металлургов и горняков Украины, сопредседатель социально – экономического совета предприятий ГМК Запорожской области;
20 жовтня 2021 р.

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ КООРДИНАТОРКОЮ ООН В УКРАЇНІ

Співголова Національної трьохсторонній  соціально-економічної ради від профспілкової сторони, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий 19 жовтня взяв участь у зустрічі представників Сторони організацій роботодавців НТСЕР з координаторкою ООН в Україні Оснат Лубрані.


Запорізька обласна організація профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України сердечно вітає Ваз з професійним святом – Днем ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ!
Запорізька обласна організація профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості вітає колектив комунальної спеціальної воєнізованої аварійно-рятувальної служби «КОБРА» з 20-річчям від дня заснування!
5 жовтня 2021 р.

Факультатив в Запорожском  металлургическом колледже

Первая лекция - это как первый экзамен, самый трудный, так как ещё не знаешь, что тебя ожидает, и поэтому ты волнуешься и задаешь себе вопрос "Как всё пройдёт?"  Ну, обо всем подробнее.
Мне, как члену Молодежного совета Профсоюза металлургов и горняков Украины было дано поручение: принять участие в проведении факультативов  для студенческой молодежи «Мы с Профсоюзом вместе за достойную жизнь».

Читать дальше
4 жовтня 2021 р.

Інформація про проведення факультативу для студентської молоді «Ми з Профспілкою разом за гідне життя» у Дніпрорудненському індустріальному коледжі.

У продовження реалізації факультативу в навчальних закладах для студентської молоді «Ми з Профспілкою разом за гідне життя» 29 вересня поточного року у Дніпрорудненському індустріальному коледжі була проведена зустріч завідувача відділом організаційної, внутрішньопрофспілкової роботи і гласності Запорізької обласної ради Профспілки металургів і гірників України Олександра Величко зі студентами 1 курсу Дніпрорудненського індустріального коледжу.  
 

30 сентября 2021 г.

Гордимся нашими спортсменами!

На минувшей неделе, 22 сентября в спорткомплексе ЧАО «Укрграфит» состоялась церемония награждения наших сотрудников – участников ХХ Рабочей спартакиады металлургов и горняков Запорожской области. Напомним, наши спортсмены в упорной борьбе с представителями других промышленных предприятий региона, смогли занять 2-е место в общекомандном зачете. Приятно отметить, что в очередной раз несколько призовых мест в спартакиаде по разным видам спорта заняли спортсмены нашего предприятия.
 
 
30 сентября 2021 г.

Экскурсия выходного дня

 
11 и 12 сентября 2021 года профсоюзный комитет ЧАО «Укрграфит» при поддержке администрации предприятия организовал экскурсионную поездку выходного дня по Запорожской области для работников предприятия и членов их семей. В ходе экскурсии группа посетила интересные исторические, природные и культурные объекты нашего края.

 

30 сентября 2021 г.
Летнее оздоровление в 2021 году 
 
Согласно коллективному договору, дирекцией и профсоюзным комитетом ЧАО 
«Укрграфит» с июня по сентябрь 2021 года был организован летний отдых 
для работников предприятия и членов их семей, а также детское оздоровление.
 
Дети сотрудников смогли увлекательно и спользой для здоровья провести 
время на берегу теплого Азовского моря в оздоровительном центре 
«Смена» (пгт.  Кирилловка). На протяжении всего отдыха ребята были 
вовлечены в калейдоскоп ярких событий. 
Читать дальше
28 вересня 2021 р.

Ювілейна Робітнича спартакіада ПМГУ стартувала!

Тридцята Всеукраїнська робітнича спартакіада ПМГУ виявилася вельми неординарною. По-перше, через карантинні обмеження довелося переносити її з минулого року на вересень 2021. По-друге, відкрили її в Нікополі. Ще одне нововведення торкнулося збільшення до 10 видів спорту: в програмі з'явилися змагання з дартсу. Оскільки це була перша «проба пера», заздалегідь домовилися, що в загальний залік цей вид спорту не увійде.

27 вересня 2021 р.

БОРОТЬБА ТРИВАЄ - ВІДПОВІДДЮ НА РІШЕННЯ ПАРЛАМЕНТАРІВ СТАНУТЬ СОЛІДАРНІ ДІЇ ПРОФСПІЛОК

Незважаючи на жорстку позицію, висловлену 21 вересня 2021 року на засіданні Парламенту  представниками профспілок у Верховній Раді України - народними депутатами України Івченком В.Є., Рудиком С.Я. та іншими народними депутатами України проти прийняття проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин» (реєстр. № 5388), за рахунок голосів провладної більшості (240 голосів) цей законопроект було прийнято у першому читанні.

22 сентря 2021 г.

Миколаївський глиноземний завод: сподівання на закон та справедливість

21 вересня в Миколаєві біля апеляційного суду зібралось декілька сотень представників Миколаївського глиноземного заводу. Адже саме там проходило друге засідання щодо оскарження рішення Заводського районного суду м. Миколаєва про стягнення з МГЗ 9,2 млрд грн на користь громадської організації «Стоп шлам» за нібито екологічні порушення.



22 вересня 2021 р.

БОРОТЬБА ТРИВАЄ - № 5388, ВІДПОВІДДЮ СТАНУТЬ СОЛІДАРНІ ДІЇ ПРОФСПІЛОК

Незважаючи на жорстку позицію, висловлену на засіданні Парламенту представниками профспілок у Верховній Раді України - народними депутатами України Івченком В.Є., Рудиком С.Я. та Волинцем М.Я., а також іншими народними депутатами України проти прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин» (реєстр. № 5388 від 16.04.2021).

21 сентября 2021 г.

КУБОК ПО МОРСКОЙ РЫБАЛКЕ ПАО «ЗАПОРОЖСТАЛЬ»

18 СЕНТЯБРЯ В С. СТРЕЛКОВОЕ ХЕРСОНСКОЙ ОБЛАСТИ СОСТОЯЛСЯ КУБОК "ЗАПОРОЖСТАЛИ" ПО МОРСКОЙ РЫБАЛКЕ.

18 металлургов "Запорожстали", "ЗЛМЗ" и "МПС" на берегу Азовского моря показывали свой скил в морской рыбалке. На крючки наших рыбаков попадались пеленгас, журавка и даже калкан.

21 вересня 2021 р.

ЗАЯВА ПРЕЗИДІЇ ФПУ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З БІДНІСТЮ

«Якісні робочі місця, гарантовані трудові права,  гідна зарплата та належний соціальний захист»
7 жовтня за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок щорічно відзначається Всесвітній день дій за гідну працю. У цей день профспілки всіх країн єдиним фронтом виступають на захист гідної праці задля визначення найкритичніших проблем у сфері трудових відносин та їх ефективного врегулювання разом із соціально відповідальними владою та бізнесом.

20 вересня 2021 р.

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ В ЦІНАХ СЕРПНЯ 2021 РОКУ

Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах серпня 2021 року у розрахунку на місяць на одну особу становив.

14 сентября 2021 г.

Молодежный форум «Сузір'я молоді»

Форум - площадь в Древнем Риме, где сосредотачивалась общественная жизнь города (из "Википедия"). Может римляне и собирались на площади, чтобы что-то пообсуждать, но активная молодёжь металлургической и горнодобывающей промышленности Запорожского края в начале сентября собралась у побережья Азовского моря на Запорожский областной молодёжный форум ПМГУ "Сузір'я молоді" , чтобы "сделать" очередную зарубку на древе своего развития.
13 вересня 2021 р.

ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄС НЕ ПІДТРИМАВ ОДІОЗНИЙ АНТИТРУДОВИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ

8 вересня відбулося засідання Комітету з питань інтеграції до ЄС Верховної Ради України, на якому розглядався Проект Закону України 5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність».

8 вересня 2021 р.

ЗАЯВА ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

Як стало відомо, на Погоджувальній раді Верховної Ради України до порядку денного першого осіннього засідання парламенту внесені антитрудові законопроекти "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції трудових відносин" за № 5371 і "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність" №5388, які порушують конституційні права працівників і їх представників профспілок.

1 вересня 2021 р.

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ, ДИНАМІКА СЕРЕДНЬОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ФОНДУ ОПЛАТИ ПРАЦІ, СТАН ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТИ У ЛИПНІ 2021 РОКУ

За розрахунками Мінсоцполітики фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства у цінах липня 2021 року становив 5 637,14 грн.
Таким чином, законодавчо встановлений на липень 2021 року прожитковий мінімум для працездатних осіб (2 379 грн) занижено порівняно з його фактичним розміром у 2,4 рази або на 3 258 грн. Мінімальна заробітна плата у липні ц.р. (6 000 грн) перевищила фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 363 грн.
31 августа 2021 г.

Закончился 2 этап  ХХ рабочей спартакиады металлургов и горняков
Запорожской областной организации ПМГУ
25 серпня 2021 р.

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ В ЦІНАХ ЛИПНЯ 2021 РОКУ

Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах липня 2021 року у розрахунку на місяць на одну особу становив...

25 серпня 2021 р.

Охорона праці: спільна позиція Профспілок і роботодавців

СПО об’єднань профспілок та СПО сторони роботодавців на національному рівні, як суб’єкти соціально-трудових відносин, звернулися з листом до Кабінету Міністрів України щодо законопроєкту «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі».
Слід зазначити, що недавно відбулася робоча зустріч представників Мінекономіки зі сторонами соціального діалогу щодо наближення позицій відносно законопроєкту «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі» в останній редакції (від 19.07.2021р.).
25 серпня 2021 р.

Мінімальну зарплату розраховуватимуть по-новому: проєкт погоджений

Кабмін на черговому засіданні погодив законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо оплати праці. Проектом запропоновані зміни до КЗпП та Закону про оплату праці, зокрема пропонується...


20 серпня 2021 р.

ПРОФСПІЛКОВИЙ ДИСКУРС «30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ БУДУЄМО СОЦІАЛЬНУ І ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ РАЗОМ»

Напередодні 30 річниці Незалежності України в Будинку профспілок пройшов дискурс, на якому присутні обговорили перспективи майбутнього України і національного профспілкового руху, зокрема.
У форматі  дискусії профспілковці, роботодавці, науковці, експерти, представники впливових громадських організацій обговорили головні перемоги і поразки України за роки Незалежності.
19 августа 2021 г.

КОЛЛЕКТИВНЫЙ ДОГОВОР: ИТОГИ I ПОЛУГОДИЯ 2021 г.

В профкоме «Запорожстали» состоялось подведение итогов выполнения мероприятий коллективного договора.
С информацией выступил начальник отдела взаимодействия с персоналом Владимир Рыбаченок. Он отметил, что все 125 мероприятий КД, запланированные на 1 полугодие, - выполнены и рассказал о выполнении производственных задачи и реализации социальных программ в отчетном периоде.

19 серпня 2021 р.

Підсумки роботи ГМК України за 7 місяців 2021 р.

Основні показники
За уточненими даними ОП «Укрметалургпром», в січні-липні 2021 р. металургійними підприємствами України вироблено.

17 серпня 2021 р.

Молодь звернулась до Президента України, а відповів його Офіс: ні про що…

17 червня цього року Молодіжна рада Профспілки металургів і гірників України звернулась з офіційним листом до Президента України В.Зеленського – гаранта конституційних прав громадян, в якому застерегла Главу Держави від негативних наслідків, які може спричинити прийняття антисоціальних законопроєктів №5371 та №5388.

17 серпня 2021 р.

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ ПИЛЬНО КОНТРОЛЮЮТЬ СИТУАЦІЮ З ЦІНАМИ ТА ТАРИФАМИ НА ЕНЕРГОНОСІЇ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ, ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ ПОГІРШЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ"»

Однією з гострих проблем, що зачіпає інтереси населення України є неузгодженість політики доходів з ціновою політикою в енергетичному секторі та сфері комунальних послуг. Після запровадження повномасштабних ринків електричної енергії та природного газу відбувається значне підвищення цін на енергоресурси та тарифів на комунальні послуги.
16 серпня 2021 р.

ПРО РІВЕНЬ ЖИТТЯ НАСЕЛЕННЯ У СІЧНІ-ЧЕРВНІ 2021 РОКУ

На виконання Генеральної угоди Міністерство соціальної політики України інформує про основні показники рівня життя населення у цілому по Україні та в розрізі регіонів.
За даними Держстату за І квартал 2021 року номінальні доходи населення склали 983,6 млрд грн, що становило 111,2 % порівняно з відповідним періодом попереднього року.

13 cерпня 2021 р.

«Сузір’я молоді» – 2021
Запорізька обласна організація ПМГУ проводить молодіжний  форум «Сузір’я молоді» –   2021 з 10 по 12 вересня 2021 року.
Під час проведення форуму планується навчання молоді з метою реалізації творчого потенціалу робітничої молоді, підвищення її активної роботи у Профспілці металургів та гірників України.



12 серпня 2021 р.

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОЗВОЛЯТЬ ПЕРЕСТУПИТИ «ЧЕРВОНІ ЛІНІЇ» У ПИТАННЯХ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ»

На засіданні Уряду 11 серпня вже традиційно більшість питань було розглянуто у режимі «без обговорення», оскільки вони пройшли попередній розгляд на засіданнях урядових комітетів і по деяким проектам, де залишалися розбіжності, були проведені узгоджувальні процедури, у тому числі за участі представників СПО об’єднань профспілок.

© Запорожский обком ПМГУ 2012
Назад к содержимому