Інформація про нараду Запорізької обласної організації ПМГУ - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорізька облрада ПМГУ
Офіційний сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Інформація про нараду Запорізької обласної організації ПМГУ

Новости обкома
31 травня 2022 р.

31 травня було проведено нараду Запорізької обласної організації ПМГУ із головами первинних організацій.

Голова Запорізької обласної організації ПМГУ Сєдов Валерій Миколайович поінформував про попередню президію Центральної ради ПМГУ, про роботу гуманітарного штабу та роботу санаторіїв, які знаходятся на західній Україні для прийому біженців, також поінформував про ситуацію у гірничо-металургійному комплексі.

Виступили з інформацією:
-  Головний інспектор праці  Скроходов Ігор Олегович проінформував про нещасні випадки та профзахворювання, та про проведення робочої зустрічі з питань дотримання законодавства про працю в умовах воєнного стану.
-  Заввідділом соціально-економічної роботи та трудових відносин Писарєв Петро Володимирович поінформував про показники мінімальної заробітної плати та прожитковому мінімуму.
-  Головний правовий інспектор праці Щербак Віктор Павлович поінформував про закони № 5371, 5266 які регулюють трудові відносини.
-  Заввідділом організаційної внутрішньопрофспілкової роботи та гласності Величко Олександр Миколайович доповів про рішення Президіуму Центральної ради ПМГУ про призупинення звітних конференцій у зв’язку з агресією російскої федерації, але також зауважив про необхідність проведення звітних конференцій при наявності можливості проведення. Відмітив ті первинні організації ПМГУ які вже провели звітні конференції.

Обговорювали ситуацію, яка сьогодні склалася на різних підприємствах нашої галузі, слово було надано головам первинних організацій ПМГУ Анісімову Л.О., Кочеву Г.В., Аскольдову І.Ю., Логуновій О.С., Коростильову І.О., Ільїну О.В., Анедченко Г.Д., Борисенко Ю.Г.
© Запорізька облрада ПМГУ 2012
Назад к содержимому