У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛПРОФРАДІ ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорізька облрада ПМГУ
Офіційний сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛПРОФРАДІ ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ

Новости ФПУ
30 травня 2022 р.

На виконання зобов’язань про співпрацю між Запорізькою обласною радою профспілок та Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області 25 травня 2022 року відбулась робоча зустріч з питань дотримання законодавства про працю в умовах воєнного стану.

В заході взяли участь  голови обласних, районних  галузевих профспілок та їх окремих первинних організацій та  фахівці Головного управління Держпраці у Запорізькій області.

Фаховим було роз’яснення Анастасії Черних – головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових
актів, яка обгрунтовано відповіла на актуальні питання сьогодення в сфері праці.

На запитання учасників зустрічі надані відповіді і роз’яснення фахівцями Головного управління Держпраці у Запорізькій області -  Ольгою Давиденко, Євгеном Макаренком, Андрієм Адамчуком та Юлією Трещук – начальником відділу організації перевірок управління з питань праці Запорізької міської ради.

Зустріч була змістовною та цікавою.

© Запорізька облрада ПМГУ 2012
Назад к содержимому