ЗАКОНОДАВЧІ ПРОПОЗИЦІЇ ПРОФСПІЛОК ВЗЯТО ДО УВАГИ - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорізька облрада ПМГУ
Офіційний сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

ЗАКОНОДАВЧІ ПРОПОЗИЦІЇ ПРОФСПІЛОК ВЗЯТО ДО УВАГИ

Новости ФПУ
3 січня 2022 р.

У Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики розглянуто звернення Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні від 12.12.2022 року № 01-12/632-спо із пропозиціями та зауваженнями до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності використання земель сільськогосподарського призначення державної власності» (реєстр. № 7588 від 25.07.2022). який опрацьовується до другого читання, та зауваження Профспілки працівників науки і освіти України від 07.12.2022 № 02-7/558 до зазначеного законопроекту.

Голова Комітету О.Гайду повідомив Голову СПО об’єднань профспілок Г.Осового про те, що надіслані профспілками зауваження та пропозиції доведені до відома народних депутатів України - членів Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

© Запорізька облрада ПМГУ 2012
Назад к содержимому