ЗТМК та ЗАлК погасили борги із зарплати на 34 млн - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорізька облрада ПМГУ
Офіційний сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

ЗТМК та ЗАлК погасили борги із зарплати на 34 млн

Публикации в СМИ
31 травня 2023 р.

Запорізький титано-магнієвий комбінат та Запорізький алюмінієвий комбінат погасили зарплатні борги майже 1200 працівникам на 33,5 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Фонду держмайна.
Зокрема, «Запорізькому титано-магнієвому комбінату»‎ (51% акцій належить державі) вдалося частково розблоковувати виплату депозиту в банку «Альянс»‎. Це дало можливість спрямувати додаткові 18,3 млн грн на виплату заборгованості із заробітної плати. Завдяки цьому загалом з початку 2023 року комбінат погасив 30,1 млн грн зарплатних боргів перед 1088 працівниками.
Ще 3,4 млн грн виплатив 98 співробітникам «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» ‎(68% акцій належить державі). Це стало наслідком прийнятого на початку 2023 року рішення про зміну менеджменту товариства та вжиття антикризових управлінських рішень.

© Запорізька облрада ПМГУ 2012
Назад к содержимому