ФПУ ПРОВОДИТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ «ПРОФСПІЛКОВА МОЛОДЬ: ТВОРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ» - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорізька облрада ПМГУ
Офіційний сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

ФПУ ПРОВОДИТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ «ПРОФСПІЛКОВА МОЛОДЬ: ТВОРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ»

Новости ФПУ
4 жовтня 2023 р.

У Молодіжному форумі, що проходить у Києві, беруть участь члени Молодіжної ради ФПУ, соціальні партнери профспілок, керівники ФПУ, її членських організацій.

Захід розпочався 3 жовтня у столичному Будинку профспілок .

До участі у ньому запросили Григорія Осового – Голову ФПУ, Євгена Драп’ятого і Олександра Шубіна – заступників Голови ФПУ, членів місії Європейської конфедерації профспілок і Об’єднання роботодавців SEI Europe, які цими днями перебувають у нашій країні.

Голова Молодіжної ради ФПУ Іванна Храпко, звертаючись до зібрання, наголосила на тому, що пишається кожним членом Молодіжної ради, кожним молодим працівником, який залишився в Україні, та продовжує тут працювати, а також колегами, які на фронті боронять нас.

Вона зазначила, що Молодіжна рада зібралась, щоб обговорити ті виклики, з якими зіткнулась профспілкова молодь у час війни.

- На сьогодні є потреба окреслити вектори, куди ми, як профспілкова молодь маємо рухатись,  - сказала вона. - Ми сподіваємось, що усі ми разом зможемо обмінятись досвідом, налагодити новий формат соціального діалогу і новий формат молодіжної роботи у  профспілках.

На початку дискусії присутніх привітала Генеральний секретар Європейської конфедерації профспілок (ЄКП/ETUC) Естер Лінч, яка передала учасникам Форуму слова солідарності від 45 млн. працівників, яких об’єднує ЄКП. Звертаючись до молодих профспілковців, вона наголосила, що рада взяти участь у дискусії за участю молоді, яка є лідером майбутнього.

- Нам важливо побачити, в яких умовах наразі працюють люди в Україні, зокрема, і молодь. ЄКП потрібно знати про ваші потреби, якщо ми об’єднаємось, ми подолаємо будь-які проблеми, - наголосила представник європейської профспілкової спільноти.

До учасників Форму з промовами доєднались Ігор Дегнера, голова Держпраці, Владислав Яцук, заступник Міністра молоді і спорту України, Антон Лепік виконавчий секретар Пан’європейської ради профспілок Міжнародної конфедерації профспілок, Тетяна Бережна – заступник Міністра економіки України, Дарина Марчак – перша заступниця Міністра соціальної політики України, Юрій Баланюк – голова Національного агентства кваліфікацій, Юлія Жовтяк – директор Державного центру зайнятості, Олена Колеснікова - голова Комітету зі сталого розвитку Федерації роботодавців України та ін.

У ході дискусії акцентувалось на тому, що соціальний діалог в нашій державі потребує перезавантаження, нових цінностей та нових поглядів. Молодь може дати цьому процесу необхідного імпульсу та енергії, отже, від молоді багато чого залежить, особливо у часи війни. Майбутнє України залежить від того, наскільки якісно кожен з нас може реалізовуватись у суспільстві, отримати якісну освіту і знайти своє місце на ринку праці, - говоприли учасники події.
Під час обговорення перспектив більш тісної співпраці з ЄКП йшлося про те що Україна має стати тією країною, в якій кожна людина може максимально реалізуватись і докладати зусиль для її підйому і подальшого розвитку, а також мати перспективи обійняти гідне місце у родині країн-членів ЄС.

Запорізьку область на молодіжному форумі представив Голова цехового комітету цеху з ремонту оборудовання АТ "Запорізького феросплавного заводу" - Балинський Євген Олександрович.
© Запорізька облрада ПМГУ 2012
Назад к содержимому