У БУДИНКУ ПРОФСПІЛОК У КИЄВІ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорізька облрада ПМГУ
Офіційний сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

У БУДИНКУ ПРОФСПІЛОК У КИЄВІ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

Новости ФПУ
27 жовтня 2023 р.


      Члени Президії взяли до відома Інформацію Статутної комісії та прийняли відповідне рішення,  розглянули і обговорили низку інших питань порядку денного, зокрема погодили проєкт Угоди про співпрацю Федерації профспілок України з Національною конфедерацією профспілок Молдови, запланували 21 грудня 2023 року проведення сьомого засідання Ради ФПУ з розглядом актуальних питань діяльності профспілок в умовах воєнного стану, збереження трудового потенціалу, виконання рішень VIII З’їзду ФПУ щодо вдосконалення змін Статуту, а також затвердження бюджету ФПУ на наступний рік.

З метою більш активного використання основного інструменту захисту прав працівників - колективних договорів та угод, ФПУ, реагуючи на виклики воєнного часу, розробила на допомогу своїм членським організаціям та їхнім організаційним ланкам Основні завдання колективно-договірної роботи на 2024 рік, які були схвально сприйняті членами Президії. Вони взяли до відома Інформацію про підсумки навчання профспілкових працівників, активістів та членів профспілок у 2022/2023 навчальному році та погодили Примірний перелік тем для навчання профспілкових працівників, активістів та членів профспілок у 2023/2024 навчальному році.
         Бурхливу негативну реакцію та не сприйняття у членів Президії ФПУ викликали намагання влади поставити під державний контроль членство працюючих у профспілках.
        З метою мінімізації негативних наслідків від прийняття органами влади нормативно-правових актів для закріплення обов’язковості внесення страхувальниками всіх форм власності відомостей про членство працівників у профспілках, члени Президії запропонували звернутися до Уповноваженого з прав людини щодо порушення Пенсійним фондом України статті 19 Конституції України.
        Президія ФПУ також розглянула організаційні питання щодо діяльності Академії праці, соціальних відносин і туризму.
© Запорізька облрада ПМГУ 2012
Назад к содержимому