ЗАЯВА ФПУ І КВПУ ДО ДРУГОЇ РІЧНИЦІ З ПОЧАТКУ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВІЙСЬКОВОГО ВТОРГНЕННЯ РОСІЇ В УКРАЇНУ - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорізька облрада ПМГУ
Офіційний сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

ЗАЯВА ФПУ І КВПУ ДО ДРУГОЇ РІЧНИЦІ З ПОЧАТКУ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВІЙСЬКОВОГО ВТОРГНЕННЯ РОСІЇ В УКРАЇНУ

Новости ФПУ
23 лютого 2024 р.

24 лютого 2024 року минає два роки з початку повномасштабного військового вторгнення російської федерації в Україну, яке перетворилося на найбільшу війну в Європі після Другої світової війни.

Повномасштабне вторгнення в лютому 2022 року стало продовженням злочину проти миру, фундаментальних принципів та норм міжнародного права, коли вона в 2014 році тимчасово окупувала Автономну Республіку Крим, місто Севастополь та окремі регіони в Донецькій та Луганській областях України.

росія продемонструвала справжнє обличчя «русского мира»: агресія, варварські вбивства, ґвалтування, терор, ядерний шантаж та інші жахливі злочини, які не вкладаються у свідомість жодної людини. Єдина причина усього цього - намагання відродити “російську імперію”.

Загарбницька війна російського режиму зруйнувала життя мільйонів українців, зрівнявши із землею їхні рідні домівки та змусивши їх шукати безпеку та притулок в інших регіонах України та за її межами.

Постійні ракетно-артилерійські обстріли та руйнування українських міст і сіл, об’єктів цивільної енергетичної і транспортної інфраструктури, житлових та пологових будинків, дитячих садків та шкіл, стадіонів та лікарень, театрів та музеїв, профспілкових будівель, промислових об’єктів, принесли горе і біль сотням тисяч українців. Величезного удару зазнала економіка України. Вартість післявоєнного відновлення в Україні станом на кінець 2023 року становить 486 млрд дол., за даними спільної оцінки Уряду України, Групи Світового банку, Європейської комісії та ООН.

Захищаючи себе та увесь демократичний світ від російського агресора, щоденно віддаючи життя своїх найкращих синів і дочок за свободу, демократію та верховенство права, Україна вистояла і не лише зупинила російську навалу, але й успішно стримує її.

Наразі свого визволення очікують тимчасово окуповані росією частини Донецької, Луганської, Запорізької і Херсонської областей, а також Автономна Республіка Крим та місто Севастополь.

Ми щиро вдячні Міжнародній організації праці, зокрема АКТРАВ, Міжнародній та Європейській конфедераціям профспілок, усім національним профцентрам, які встали пліч-о-пліч з українськими профспілками, надаючи гуманітарну, політичну та фінансову допомогу Україні, українським внутрішнім біженцям, всім, хто знайшов притулок у ваших країнах.

Друга річниця – це можливість для всіх, хто вірить у свободу, відкидає насильство підтвердити свою прихильність підтримці хоробрих захисників України і нагадати, що війна не закінчилась і Україна потребує допомоги.

На цьому переломному етапі війни закликаємо наших міжнародних друзів посилити всебічну та критично необхідну підтримку Україні заради прискорення забезпечення миру після поразки агресора.

Тільки здолавши агресора можна забезпечити справедливий і довготривалий мир в Україні та Європі не допустити повторення подібної агресії в майбутньому.
Україна продовжить рухатися до перемоги над російською агресію, а також продовжить рух до повноправного членства в ЄС і НАТО.

Віддаємо шану хоробрості і героїзму українців та українок сил оборони та безпеки, які захищають Україну.

Заяву підписали Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий і Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

© Запорізька облрада ПМГУ 2012
Назад к содержимому