ПМГУ и ЗСУ: ми разом! - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорізька облрада ПМГУ
Офіційний сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

ПМГУ и ЗСУ: ми разом!

Новости ЦК ПМГУ
28 лютого 2024 р.

27 лютого в Дніпрі у змішаному форматі відбулося засідання Президії Центральної ради ПМГУ. Свою роботу учасники засідання розпочали з найважливішого питання порядку денного: «Про допомогу Збройним силам України».

«Допомога ЗСУ, підтримка спілчан, які були мобілізовані і наразі захищають Батьківщину на фронті, стали пріоритетними напрямами діяльності ПМГУ з самого початку широкомасштабного вторгнення агресора на нашу землю, – підкреслив Голова ПМГУ Олександр Рябко. – Два роки тому Президія Центральної ради Профспілки прийняла рішення направити 1 млн гривень від ПМГУ до фонду «Повернись живим». І сьогодні я дякую нашим первинним і територіальним організаціям, які продовжують і розширюють роботу в цьому напрямі, активно займаються волонтерською діяльністю, дієво допомагають нашим воїнам».

Центральна рада ПМГУ ухвалила рішення придбати п’ять квадрокоптерів та набори батарей до них і відправити їх в одну з військових частин, де воюють наші хлопці, члени Профспілки.

І вже сьогодні, в ході засідання Президії, придбані безпілотники були передані безпосередньо нашому захиснику, колишньому гірнику шахти Козацька Криворізького залізорудного комбінату Дмитру Дворку та його побратимам.

Бійці запевнили, що ці дрони стануть їм у нагоді у стримуванні ворога та щиро подякували Профспілці за допомогу і відчутну підтримку.

Після зворушливої зустрічі з героями-фронтовиками Президія ЦР Профспілки приступила до обговорення важливих робочих питань черги денної.

Перший заступник Голови ПМГУ Валерій Гавриленко доповів про статистичні дані щодо про профспілкового членства в ПМГУ у 2023 році, про правозахисну роботу ПМГУ минулого року розповіла головний правовий інспектор праці Ольга Зубець, підсумки роботи з охорони праці на підприємствах ГМК України підбив головний технічний інспектор праці Володимир Білик, про виконання зведеного бюджету ПМГУ за 2023 рік звітувала головний бухгалтер Євгенія Кондратьєва.

Зі щирою зацікавленістю учасники засідання слухали виступ голови ПО ПМГУ ПрАТ «Дніпровський металургійний завод» Сергія Крамарчука про складну, але успішну боротьбу первинки за підвищення заробітної плати працівникам підприємства. За результатами переговорів та КТС була підписана Угода між роботодавцем (ПрАТ ДМЗ) та профспілковим комітетом первинної організації ПМГУ, якою передбачено з 1 березня 2024 року підвищення рівня заробітної плати працівникам заводу шляхом збільшення фонду оплати праці на 22,2% та згідно диференціації в оплаті праці між працівниками підрозділів підприємства станом на 1 грудня 2023 року.

Сергій Леонідович подякував спеціалістам Дніпропетровської обласної ради та Центральної ради Профспілки за підтримку профкому у колективно-договірному процесі та фахове супроводження в ході колективного трудового спору з роботодавцем.

На завершення засідання члени Президії ухвалили відповідні постанови з усіх розглянутих питань.
© Запорізька облрада ПМГУ 2012
Назад к содержимому