НОВИЙ РІВЕНЬ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ ФПУ ІЗ МОП В УМОВАХ ВІЙНИ - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорізька облрада ПМГУ
Офіційний сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

НОВИЙ РІВЕНЬ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ ФПУ ІЗ МОП В УМОВАХ ВІЙНИ

Новости ФПУ
4 квітня 2024 р.

2 квітня ц.р. у Києві у Будинку профспілок відбулась зустріч керівництва ФПУ, членських організацій з пані Аідою Ліндмаєр, яку було нещодавно призначено Директоркою офісу Міжнародної організації праці в Україн.
Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий ознайомив колегу з діяльністю і структурою ФПУ,  розповів про проблеми, над якими в умовах воєнного стану працюють профспілки в Україні. Зокрема, над соціально-економічним захистом працівників, розвитком соціального діалогу, Трудовим кодексом, удосконаленням нормативно - правової бази з урахуванням вимог стратегічного курсу України на вступ нашої держави до ЄС.Він наголосив, що профспілки працюють над розбудовою в країні справедливої для людей економіки, створенням гідних умов праці, згідно з вимогами МОП, а також реалізацією настанов, щоб Україна стла соціально справедливою, правовою державою соціального добробуту.

Завданнями профспілок є створення умов для відбудови України після війни та повернення наших громадян із-за кордону. В цій роботі ФПУ сподівається бачити партнерів  у співпраці з Офісом МОП в Києві.

А.Ліндмаєр окреслила свою місію, детально зупинилася на завданнях і напрямках роботи Офісу МОП в Україні, розкрила перспективи подальшої роботи над проєктами МОП, які реалізуються в нашій країні, і в реалізації яких бере участь ФПУ. Вона подякувала ФПУ за велику роботу, яку було проведено українськими профспілками з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, спрямовану на підтримку не тільки членів профспілок, а і громадян, які цього потребували.За інформацією Директорки Офісу МОП, наразі в її команді по всій Україні працюють 11 осіб, впроваджуються проєкти, спрямовані на підтримку соціального діалогу, розвиток професійного навчання, ринку праці і сфери зайнятості, а також проведення експертної роботи.

Вона висловила гордість, що має можливість в ці важкі часи бути в Україні і пліч-о-пліч зі своїми партнерами працювати на благо українських громадян.

Відбувся обмін думками з питань, які цікавили учасників зустрічі. Були визначено напрямки подальшої співпраці та шляхи досягнення поставлених завдань, зокрема, у рамках виконання Стратегії МОП щодо підтримки України.

З пропозиціями щодо конкретних напрямів співпраці виступили заступники Голови ФПУ Олександр Шубін, Василь Андреєв, керівники членських організацій ФПУ та структурних підрозділів апарату ФПУ.

Зазначалось, що в умовах війни в Україні виникло безліч викликів, зокрема, і для ринку праці. Отже завданням соціальних партнерів є створення гідних умов праці в Україні, імплементація стандартів і норм праці, напрацьованих Міжнародним Бюро праці, тому потрібно підтримувати постійні контакти та розвивати співпрацю між ФПУ і МОП у подальшому.
© Запорізька облрада ПМГУ 2012
Назад к содержимому