Україна - на останньому місці в Європі за рівнем зарплат і пенсій - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорізька облрада ПМГУ
Офіційний сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Україна - на останньому місці в Європі за рівнем зарплат і пенсій

Публикации в СМИ
31 січня 2024 р.

За його словами, Президент України оперативно зреагував на рішучий протест бізнесменів, яких безпідставно «кошмарять » силовики і паралізують роботу на перемогу. На зустрічі з ними Урядовці і РНБО запропонували створити Раду з підтримки підприємництва. При цьому В. Зеленський наголосив:

«Важливо, щоб і кожен із підприємців в Україні виконав свою частину домовленостей: бізнес сплачує податки, працює легально, «в білу», поважає працівників і працівниць».

«Поділяючи сказане, профспілки сподіваються, що в кожній компанії і підприємстві права та інтереси працюючих по найму так само будуть відповідально забезпечувалися працедавцями, а державні органи це контролювати! Адже на практиці ще чимало протилежного , зокрема у розподілі спільних результатів праці, коли бізнесу «все», а працівникам «те, що залишилося».

Відтак, Украіна тривай час перебуває на останньому місці в Європі за рівнем заробітної плати і пенсійного забезпечення! А кількість мільйонерів і мультиміліонерів в бізнесі невпинно зростає. Сумнівно, що з такою деформованою соціальною політикою нас чекають в ЄС», - сказав Григорій Осовий.

Тому, на думку голови ФПУ, в Україні потрібно реформувати систему заробітної плати і впровадити справедливу політику доходів учасників ринку праці.


© Запорізька облрада ПМГУ 2012
Назад к содержимому