ПРОФСПІЛКИ ЗАПОРІЖЖЯ - ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорізька облрада ПМГУ
Офіційний сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

ПРОФСПІЛКИ ЗАПОРІЖЖЯ - ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ

Новости обкома
9 квітня 2024 р.

З перших днів російської агресії Запорізька обласна рада професійних спілок та організації галузевих профспілок активно допомагають Збройним Силам України.

Так, в черговий раз,  Запорізькою обласною радою профспілок і 12 обкомами її членських організацій працівників сфер: автотранспорту, будівництва, металургів, енергетиків, житлово-комунального господарства, радіоелектроніки та машинобудування, державних установ, культури, освіти, охорони здоров’я,  харчової та переробної промисловості, споживчої кооперації та за участю 5

первинних профспілкових організацій підприємств: ПАТ „Мотор Січ”, Дніпровська ГЕС, Дніпровська електрична система, Запорізька РЕЦ та „Запоріжкокс” були зібрані кошти на безповоротну фінансову допомогу  Збройним Силам України на загальну суму 117 тис. 561 грн.

Зазначені кошти були спрямовані на придбання необхідних запасних частин для військової техніки 406 окремої артилерійської бригади та 65 окремої механізованої бригади, які тримають напружену оборону на Запорізькому напрямку.

Допомога профспілок Запорізького регіону Збройним Силам України продовжується.

© Запорізька облрада ПМГУ 2012
Назад к содержимому