ПРОФГРУПА - ОСНОВА ПРОФСПІЛКИ - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорізька облрада ПМГУ
Офіційний сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

ПРОФГРУПА - ОСНОВА ПРОФСПІЛКИ

Новости ПАО "Запорожсталь"
02 травня 2024 р.

ЗАВЕРШИЛИСЬ ЗВІТНО-ВИБОРЧІ ЗБОРИ В 417 ПРОФГРУПАХ ПЕРВИНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПМГУ "ЗАПОРІЖСТАЛЬ". БІЛЬШЕ 7000 РОБІТНИКІВ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛКИ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ В ЗБОРАХ ТА ЗАДОВІЛЬНО ОЦІНИЛИ РОБОТУ ПРОФГРУПОРГІВ. 78% З НИХ БУЛО ПЕРЕОБРАНО НА НОВИЙ ТЕРМІН. 92 МЕТАЛУРГА БУЛО ОБРАНО НА ЦЮ ГРОМАДСЬКУ ПОСАДУ ВПЕРШЕ.

На одному з засідань профактиву голова первинної організації Профспілки металургів і гірників України "Запоріжсталь" Леонід Анісімов подякував профгрупоргам за працю та нагородив деяких з них Почесними грамотами та іміджевою продукцією Профспілки.

Леонід Анісімов, голова ПО ПМГУ "Запоріжсталь" Щиро дякую профгрупоргам та профспілковому активу за працю, за особистий вклад кожного у виробничий процес та допомогу людині-праці. За те, що в сучасних важких умовах профактивісти допомагають своїм колегам у вирішенні виробничих, побутових та сімейних проблем.

Профспілковий комітет бажає переобраним та новообраним профгрупоргам успіхів у праці, гідно та відповідально захищати трудові права та соціально-економічні інтереси своїх колег металургів.

© Запорізька облрада ПМГУ 2012
Назад к содержимому