Архив "Главной страницы" 2021 г.- стр. 2 - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорізька облрада ПМГУ
Офіційний сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Архив "Главной страницы" 2021 г.- стр. 2

Архів > Архів 2021-2020 рр.
11 серпня 2021 р.

Співаймо гімн ПМГУ разом!

Конкурс «Співаймо гімн ПМГУ разом!» проводиться Президією ЦР ПМГУ з метою популяризації Профспілки металургів і гірників України, використання кращих зразків виконання гімну під час проведення різноманітних заходів, які проводить Профспілка. Учасники конкурсу мають бути членами Профспілки металургів і гірників України.
Гімн Профспілки металургів і гірників України
Гимн Минус
Профспілка Гімн


9 серпня 2021 р.

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК: УМОВИ БЕЗПЕКИ ПРАЦІ ПОГІРШУВАТИ НЕ МОЖНА!

У столичному Будинку спілок відбулась робоча зустріч  представників Мінекономіки зі сторонами соціального діалогу щодо наближення позицій до редакції законопроєкту «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі», яка проводилась на виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Любченка О.М. за результатами його зустрічі з профспілками 20 липня 2021 року. На зустрічі обговорювалися пропозиції сторін соціального діалогу щодо останньої станом на 19 липня.2021 року редакції Мінекономіки до законопроєкту «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі», яку було отримано для офіційного опрацювання.
9 серпня 2021 р.

Діалог профспілки-роботодавці: Зеленський сказав, як має працювати соціально-економічна рада

Діалог у Національній тристоронній соціально-економічній раді має бути максимально результативним.
Таке переконання висловив Президент Володимир Зеленський, повідомляє Укрінформ із посиланням на Офіс Президента.
В ОП зауважили, що на виконання норм Закону «Про соціальний діалог в Україні» була утворена та функціонує Національна тристороння соціально-економічна рада та відповідні територіальні органи.

5 августа 2021г.

ДЕНЬ МЕТАЛЛУРГА И ГОРНЯКА, ПОДВЕДЕНИЕ ИТОГОВ ПРОИЗВОДСТВЕННЫХ СОРЕВНОВАНИЙ.

Ежегодно, в третье воскресенье июля работники металлургической промышленности отмечают профессиональный праздник - День металлурга и горняка.
С 12 по 16 июля 2021 года, руководители предприятия и профсоюзного комитета поздравляли трудовой коллектив ЧАО«Укрграфит» с  Днем металлурга и горняка. В этом году торжественные собрания в структурных подразделениях  получились особенно теплыми.

4 серпня 2021 р.

Письмові попередження про перевірки скасують

Уряд прийняв низку законопроектів, покликаних перезавантажити систему перевірок бізнесу та створити сприятливий бізнес-клімат в Україні.
Зокрема, йдеться про реалізацію законопроекту «Про основні засади державного нагляду (контролю)». Цей законопроект сприятиме зменшенню регуляторного навантаження на доброчесний бізнес та впровадженню додаткових інструментів забезпечення прав громадян.

4 серпня 2021 р.

Спека є фактором ризику настання нещасного випадку на виробництві

Робота при дії високих температур у літній період є фактором ризику настання нещасного випадку — характерні для перегрівання головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість можуть спровокувати необережність при роботі з технікою, неуважне водіння автотранспортних засобів тощо.

3 серпня 2021 р.

В СУБОТУ НЕ НА РОБОТУ, А НА СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ!

Відомо, що заняття спортом – один з найбільш доступних і простих способів зміцнити своє здоров'я, продовжити життя і насичити його новими подіями і позитивними емоціями.
Цього принципу завжди дотримуються працівники ЗЗРК, а також профспілковий комітет комбінату, який всіляко заохочує і популяризує різні види спорту.

2 серпня 2021 р.

Прожитковий мінімум, динаміка середньої заробітної плати та фонду оплати праці, стан виплати зарплати у червні 2021 року

За розрахунками Мінсоцполітики  фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства у цінах червня 2021 рокустановив 5 710,47 грн.

В продолжении празднования Дня металлургов и горняков...
15 липня у палаці культури «Дніпроспецсталь» зібралися кращі представники славної і почесної професії металургів і гірників Запорізького краю!<br /><br />Учасники зборів прийняли щирі вітання з нагоди професійного свята.<br /><br />У цей святковий день в палац культури прийшли привітати зі сцени металургів і гірників керівники Запорізької області і міста, профспілки металургів і гірників України, Запорізької обласної організації ПМГУ і Запоріької обласної ради профспілок.
19 липня 2021 р.

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР: ПІДСУМКИ 2020 РОКУ

8 липня відбулося розширене засідання профспілкового комітету за участю адміністрації, основними питаннями порядку денного якого були підведення підсумків виконання колективного договору за 2020 рік і продовження дії договору з внесеними до нього змінами та доповненнями на 2021 рік.


16 липня 2021 р.

Урочисті збори присвячені Дню працівників металургійної та  
гірничодобувної промисловості України

15 липня у палаці культури «Дніпроспецсталь» зібралися кращі представники славної і почесної професії металургів і гірників Запорізького краю!
Учасники зборів прийняли щирі вітання з нагоди професійного свята.
У цей святковий день в палац культури прийшли привітати зі сцени металургів і гірників керівники Запорізької області і міста, профспілки металургів і гірників України, Запорізької обласної організації ПМГУ  і  Запоріької обласної ради профспілок.

Проздравление ко Дню металлурга и горняка Украины
14 липня 2021 р.

День металурга і гірника: урочисті збори профактиву ПМГУ

13 липня на базі мальовничого комплексу відпочинку «Ostrov River Club» на Самарі (Дніпропетровська область) відбувся урочистий захід, присвячений Дню металурга і гірника – 2021. Центральна рада ПМГУ подбала про те, щоб його учасниками стали представники профактиву ГМК України, які протягом минулого року досягли високих результатів у виробничій діяльності та профспілковій роботі.

13 липня 2021 р.

День бухгалтера України

На щотижневій оперативній нараді Запорізької обласної організації ПМГУ яка відбулась 13 липня 2021 року привітали бухгалтерів первинних профспілкових організацій ГМК Запорізької області з професійним святом і вручили почесні грамоти до дня металурга та гірника.

 
7 липня 2021 р.

ПІДПИШІТЬ ПЕТИЦІЇ

Якщо ти найманий працівник, приєднуйся до протесту трудівників і підпиши петиції проти антитрудових законопроєктів № 5371 та № 5388 за посиланнями:
Саме від твого голосу може залежати твоя доля і доля твоєї родини.
Не будь байдужим – захистисвою честь, гідність і право на працю!
Увага дата завершення збору підписів 28 липня 2021 року.


7 липня 2021 р.

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: НЕДОПУСТИМО ЗВУЖЕННЯ ПРАВ ПРОФСПІЛОК, ЯКІ Є ГАРАНТІЄЮ ЗАХИСТУ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ

За дорученням керівників голова СПО Григорій Осовий звернувся до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з приводу можливого розгляду на пленарному тижні 13-16 липня 2021 рокузаконопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції трудових відносин» (№ 5388 від 16.04.2021).


6 июля 2021 г.

Уверенности и ярких впечатлений

На одном из совещаний, которые проходят в профсоюзном комитете ПАО «Запорожсталь» в честь Дня молодежи состоялось награждение представителей молодежной организации комбината, которые принимают активное участие в деятельности профсоюзной организации.
Председатель профсоюзного комитета Леонид АНИСИМОВ и председатель молодежной организации комбината Анатолий ШИРМА поблагодарили молодых запорожсталевцев за активную работу и вручили им заслуженные награды и сувенирные наборы.
6 июля 2021 г.

СПОРТИВНАЯ РЫБАЛКА: ФИНАЛ

26 июня состоялся финал IX кубка ПАО «Запорожсталь» по спортивной рыбалке.
В финальном поединке на пруду Лагуна-2 встретились 10 команд в которые вошли 20 работников «Запорожстали», «Запорожогнеупора» и «Метинвест-Промсервиса».

 
5 липня 2021 р.

РОЗІГРАНО ФУТБОЛЬНИЙ КУБОК ШАХТИ «ЕКСПЛУАТАЦІЙНА»

28 червня на стадіоні «Гірник» відбувся традиційний турнір з міні-футболу на Кубок шахти «Експлуатаційна», присвячений Дню Конституції. Організатором цього популярного спортивного заходу, що вже полюбилося багатьом уболівальникам, виступив профспілковий комітет шахти.

5 липня 2021 р.

III ФОРУМ «ЗЗРК – ТЕРИТОРІЯ МОЛОДІ»: ПОСМІШКИ, ДРАЙВ І НОВІ ВІДКРИТТЯ

26–28 червня на затишній базі «Рибальський хутір» в с. Дніпряни Херсонської області відбувся III форум «ЗЗРК – територія молоді». Символічно, що він збігся зі святкуванням Дня молоді в Україні. Його учасниками стали 48 молодих працівників ПрАТ «ЗЗРК», членів Профспілки металургів і гірників України.

5 липня 2021 р.

НА ФОТО – МАМИНА РАДІСТЬ, ТАТОВА ГОРДІСТЬ!

Фотографії, на яких зафіксовані діти, – це завжди каскад позитивних емоцій. До Міжнародного дня захисту дітей комісією профкому по роботі з молоддю був організований фотоконкурс «Моя дитина».
Його умови прості: необхідно було надіслати на електронну пошту фото працівника комбінату зі своєю дитиною. Тематика конкурсу надихнула багатьох, тому кількість учасників була рекордною – 34 працівники нашого підприємства надіслали свої фотографії на суд журі.

5 липня 2021 р.

Прожитковий мінімум, динаміка середньої заробітної плати та фонду оплати праці, стан виплати зарплати у травні 2021 року

За розрахунками Мінсоцполітики фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства у цінах травня 2021 року становив 5 553,98 грн.

2 липня 2021 р.

ЦК МЄФМ: про наслідки пандеміїї, трудове життя та завдання профспілок

30 червня 2021р. відбулось 51-е засідання Центрального комітету Міжнародної Євроазіатської Федерації Металістів, у якому взяв участь перший заступник голови ПМГУ В.Гавриленко. Захід проходив у форматі онлайн.

2 липня 2021 р.

ДІЯТИ ЕФЕКТИВНО ТА РЕЗУЛЬТАТИВНО, ЗАХИЩАЮЧИ ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ

Рада ФПУ 30 червня 2021 року затвердила заходи з реалізації Стратегії діяльності Федерації професійних спілок України на 2021–2026 роки «Час дій та якісних змін», прийнятої VІІІ-м З’їздом ФПУ. Схвалила план з реалізації зауважень та пропозицій делегатів З’їзду, обговорила напрями розвитку майнового комплексу ФПУ, а також ухвалила низку інших актуальних для профспілок рішень.


30 июня 2021 г.

«Титановая» Молодость

Молодость — это тот искрометный момент, который ты либо пропустишь как серию любимого фильма, либо насладишься им в полной мере, вспоминая каждое мгновение этого многогранного сериала.
Кто-то отмечает день молодёжи на рыбалке или в ресторане, а мы сходили в БОУЛИНГ, провели ярко и весело время, именно таким и должен быть праздник молодости.
 
25 червня 2021 р.

Засідання круглого столу Центральної ради профспілки металургів і гірників України

Центральна рада профспілки металургів і гірників України 24 червня 2021 року провела засідання круглого столу на тему «Застосування тарифної, грейдової та інших систем оплати праці на підприємствах ГМК України в сучасних умовах».
 
Центральна рада Профспілки металургів і гірників України та Запорізька обласна організація ПМГУ щиро вітає вас з Днем Конституції!
23 червня 2021 р.

ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕРВНЕВИЙ ЕТАП 109-Ї СЕСІЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ПРАЦІ

Перед учасниками саміту з відеозверненнями виступили світові лідери: Президент США Джо Байден, Папа Римський Франциск, Президент Південної Кореї Мун Чже Ін, Прем'єр-міністр Португалії Антоніу Кошта та ін.

23 червня 2021 р.

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ В ЦІНАХ ТРАВНЯ 2021 РОКУ

Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах травня 2021 року у розрахунку на місяць на одну особу становив...

18 червня 2021 р.

Семінар-навчання Правової інспекції праці ПМГУ

З 15 по 17 червня 2021 року у місті Києві Правова інспекція праці проводила семінар-навчання для інспекторів праці Профспілки. Також до заходу були залучені фахівці відділу організаційної та профспілкової роботи ПМГУ.

17 червня 2021 р.

Голова Верховної Ради закликає Уряд внести до Парламенту законопроект щодо державної промислової політики

Голова Парламенту Дмитро Разумков звернувся до Кабінету Міністрів України із закликом внести на розгляд Верховної Ради України законопроект «Про державну промислову політику». Про це він заявив під час Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп.

16 июня 2021 г.

Мозги «Титана»

Плечом к плечу поразмять мозги и провести время единой командой это про нас!!!
Мозг очень многогранная штука. Им можно пошевелить, пораскинуть, приложить к проблеме, сотрясти его, и даже вынести, и женится на нем (после некоторых  действий).

15 червня 2021 р.

Підсумки роботи ГМК України за 5 місяців 2021 р.

Основні показники
За уточненими даними ОП «Укрметалургпром», в січні-травні 2021 р. металургійними підприємствами України вироблено.

14 июня 2021 г.

ТУРНИР ЧАО «УКРГРАФИТ» ПО БАДМИНТОНУ

Кто из нас не играл в бадминтон хотя бы раз в жизни? Ну хоть в детстве, во дворе или на пляже? Активная, динамичная игра для досуга, требующая ловкости и быстрой реакции, не более того. Оказывается – нет! Бадминтон - олимпийский вид спорта!
Впервые 9 июня 2021г. в заводском спортивно-оздоровительном комплексе состоялся парный турнир среди работников предприятия по  парному смешанному бадминтону. В турнире приняли участие 6 пар. Участники провели разминку, прошли жеребьевку и соревнования начались.
Турнир продолжался более двух часов.

11 червня 2021 р.

Паперові трудові книжки в Україні необов'язкові: що змінилося

10 червня, набув чинності закон про облік трудової діяльності в електронній формі, який Верховна Рада прийняла 5 лютого.
Про це повідомили у Пенсійному фонді України.
Закон робить паперові трудові книжки необов'язковими.
«Пенсійний фонд України протягом п'яти років має включити до Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування відсутні дані про трудову діяльність працівників на підставі відомостей, наданих страхувальниками", — йдеться в повідомленні.
10 чнрвня 2021 р.

В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛПРОФРАДІ ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ

7 червня п.р. відбулось чергове засідання президії Запорізької облпрофради. На ньому розглядались нагальні питання розвитку профспілкового руху області.


10 червня 2021 р.

УСЕ НАЙКРАЩЕ – ДІТЯМ!

До Дня захисту дітей працівники комбінату, активісти профспілкової організації ПрАТ «ЗЗРК» на чолі з головою комісії профкому по роботі з молоддю Дмитром Цибульським, зробили дітлахам Дніпрорудного прекрасний подарунок – ігровий майданчик.

10 червня 2021 р.

ТОЧНО В ЦІЛЬ!

Після тривалої перерви в ХХII Спартакіаді трудящих ПрАТ «ЗЗРК», викликаної карантинними обмеженнями, 15 травня в спортивному залі ПК «Гірник» відбулися змагання з гри в дартс, які стали довгоочікуваною подією для працівників комбінату.
У спортивному протиборстві взяли участь 9 команд, які були розподілені по групах. У перший групі змагалися гравці шахт «Прохідницька» і «Експлуатаційна», у другій – спортсмени з цеху закладки, дільниці підготовки виробництва, управління, РМЦ, ЦКПР, ДСФ і служби охорони.

9 червня 2021 р.
4 червня 2021 року  відбулася визначна подія  - підписання угоди про створення соціально-економічної ради між обласною радою  профспілки металургів і гірників України  та  Спілкою металургів Запорізької області. Головна мета: конструктивний діалог та результативніше вирішення   питань роботи підприємств гірничо-металургійного комплексу.

 
9 июня 2021 г.

Окружающая среда — это мы с вами!

Генеральной ассамблеей ООН в 1972 году основан всемирный День охраны окружающей среды, который ежегодно отмечается 5 июня.
Отделом Охраны окружающей среды совместно с Профкомом ежегодно на ТОВ «ЗТМК» проводятся мероприятия по бережному отношению к природной среде, озеленению и улучшению состояния территории подразделений.
8 червня 2021 р.

Мінфін: Уряд схвалив Бюджетну декларацію на 2022-2024 роки

31 травня, на позачерговому засіданні Уряду вперше було схвалено Бюджетну декларацію.
Бюджетна декларація на 2022-2024 роки – це бачення Урядом бюджетної політики на середньострокову перспективу. Документ визначає основні бюджетні показники, цілі державної політики у відповідній сфері з показниками їх досягнення і є основою для складання проекту Державного бюджету на 2022 рік.

8 червня 2021 р.

Підсумки конкурсу «Інформація. Знання. Дія»

8 червня на нараді Запорізької обласної організації ПМГУ Голова Запорізької обласної організації ПМГУ Сєдов Валерій Миколайович привітав присутніх з Днем Журналіста та вручив нагороди переможцям конкурсу Центральної ради ПМГУ «Інформація. Знання. Дія» на краще висвітлення в ЗМІ діяльності Профспілки металургів і гірників України та  її організаційних ланок у 2020 році.

Фотогалерея
7 июня 2021г.

"ЗАПОРОЖСТАЛЬ" - ПОБЕДИТЕЛЬ METINVEST STEEL GAMES 2021

В течение четырех дней олимпиады спортсмены "Запорожстали" в упорной борьбе завоевали три первых и три третьих места в различных видах спорта. благодаря этому наша сборная стала победителем олимпиады метинвеста:
Гиревой спорт - 1 место
Настольный теннис- 1 место
Волейбол -1 место
Легкая атлетика - 3 место
Баскетбол - 3 место
Шахматы -3 место

Завершили программу спартакиады состязания по "СТРОНГМЭНУ", которые не вошли в зачет спартакиады.
Команда "Запорожстали" в составе Ильи Ермаченкова, Юрия Нагайлика, Дениса Русяева и Дмитрия Форостенко завоевала бронзовую медаль в новом для себя виде спорта.
Профсоюзный комитет поздравляет победителей спартакиады. Гордимся вами! Мы еще раз доказали, что металлурги "Запорожстали" - лучшие и в труде, и в спорте.


2 червня 2021 р.

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ, ДИНАМІКА СЕРЕДНЬОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ФОНДУ ОПЛАТИ ПРАЦІ, СТАН ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТИ У КВІТНІ 2021 РОКУ

За розрахунками Мінсоцполітики фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства у цінах квітня 2021 року становив 5 492,43 грн.

1 червня 2021р.

Нові знання для Технічної інспекції праці ПМГУ

З 25 по 28 травня 2021 року на базі Зонального навчально-методичного центру Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок проходив семінар-навчання Технічної інспекції праці ПМГУ. У заняттях, орієнтованих на підвищення та систематизацію знань з охорони праці, взяли участь 12 інспекторів з різних регіонів.

1 червня 2021 р.


1 червня 2021 р.

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Вважається, що рішення про проведення такого свята було прийнято на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, яка проходила в Парижі у 1949 році. День захисту дітей було ініційовано, переймаючись долею дітей, які залишилися без батьків і даху над головою під час Другої Світової війни.

Вже наступного року 1 червня у понад 50 країнах уперше відсвяткували Міжнародний день дітей. Відтоді свято стало масштабнішим і щорічним.

До Міжнародного дня захисту дітей первинні профспілкові організації Запорізької обласної ради ПМГУ провели заходи:
- ППО на Запорізькому желізорудному комбінаті провела підсумки фотоконкурсу "МОЯ ДИТИНА" приуроченому
Міжнародному дню захисту дітей;  
- ППО в ПРаТ "Україньский Графіт"  до дня захисту дітей відбулася екскурсію по річці Дніпро навколо острова «Хортиця».
31 мая 2021 г.

Семейная экскурсия на теплоходе «Хибины».

Ко дню семьи и дню защиты детей состоялась познавательная экскурсия по реке Днепр вокруг острова «Хортица». В теплые майские выходные у причала в парке Дубовой рощи всех встретил красавец белый теплоход «Хибины».
За  время прогулки на теплоходе участникам представилась возможность познать другой мир  — мир  природы, зелени и красоты. С радостью и восторгом дети разрисовывали свои мордашки аквагримом и внимательно слушали экскурсовода.
Эта весенняя прогулка подарила участникам огромное количество эмоций и впечатлений которыми они еще долгое время будут делится друг с другом.
27 травня 2021 р.

ВІДБУВСЯ VIIІ-Й З’ЇЗД ФПУ

Черговий VIIІ-й З’їзд найчисельнішого національного профоб’єднання - Федерації професійних  спілок України відбувся 25 травня 2021 року у Києві у Міжнародному центрі культури та мистецтв профспілок України «Жовтневий палац».25 травня 2021р.

Сьогодні, 25 травня 2021 року, у Києві у Міжнародному центрі профспілок "Жовтневий палац" розпочав свою роботу черговий VIIІ-й З’їзд найчисельнішого національного профоб’єднання - Федерації професійних  спілок України.

Трансляцію З'їзду можна переглянути за посиланням.
25 мая 2021 г.

ТУРНИР ЧАО «УКРГРАФИТ» ПО БАСКЕТБОЛУ

 
Впервые 20 мая 2021г. в заводском спортивно-оздоровительном комплексе состоялся турнир среди работников предприятия по баскетболу. В турнире приняли участие три сборные команды. Турнир проводился с участием судейской бригады в составе представительниц команды «Козачка». Участники провели разминку, прошли жеребьевку и соревнования начались.
 
 


25 травня 2021 р.

Охорона праці: спільна нарада ПМГУ з Мінекономрозвитку та Держпраці

21 травня 2021 року в місті Києві відбулося засідання робочої групи Центральної ради Профспілки металургів і гірників України щодо доопрацювання проєкту Закону України «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі» під головуванням голови ПМГУ Рябка О.І., за участю заступника голови ПМГУ Оверковського Б.М., голови первинної організації ПМГУ в АТ «Нікопольський завод феросплавів» Романенка В.І., заступника голови первинки ПМГУ в ПАТ «Запоріжсталь» Максака В.В., голови Постійної комісії з питань охорони праці ПМГУ – заступника голови Дніпропетровської обласної організації ПМГУ Чайки А.Є., головного технічного інспектора праці ПМГУ Білика В.І.
21 травня 2021 р.
Інформація про проведення IV пленуму Запорізької обласної
ради Профспілки металургів і гірників України
 
20 травня ц.р. у великій залі Запорізької обласної ради профспілок пройшов IV пленум Запорізької обласної ради Профспілки металургів і гірників України.
Окрім членів обласної ради ПМГУ, у роботі Пленуму взяли участь члени контрольно-ревізійної комісії обласної організації ПМГУ, працівники апарату обласної ради ПМГУ,  голова Профспілки металургів і гірників України – Рябко Олександр Іванович , голова Запорізької обласної ради профспілок – Каплій Віталій Миколайович, заступник голови Профспілки металургів і гірників України – Оверковський Богдан Миколайович.
 

21 травня 2021 р.

ПІДПИСАНО ОНОВЛЕНУ УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ СОЦІАЛЬНИМИ ПАРТНЕРАМИ

На робочій зустрічі, яка відбулась 19 травня у «малій залі» Запорізької облпрофради, під головуванням голови обласної ради профспілок Віталія Каплія та начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Світлани Жмурко були розглянуті актуальні питання пенсійного забезпечення в області.

19 травня 2021 р.

Президія ЦР ПМГУ підвела підсумки конкурсу «Інформація. Знання. Дія» на краще висвітлення в ЗМІ діяльності Профспілки металургів і гірників України та  її організаційних ланок у 2020 році.
19 травня 2021 р.

АКАДЕМІЯ ПРАЦІ, СОЦІАЛЬНИХ ВІДНОСИН І ТУРИЗМУ ЗАПРОШУЄ ВСТУПНИКІВ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «БАКАЛАВР», «МАГІСТР»
Ексклюзивні пропозиції для профспілковців, членів профспілок та їхніх родин, знижки на оплату за навчання до 30 %.  Спеціальні освітні програми - "Соціальний менеджмент", "Профспілковий правник”.

19 травня 2021 р.

СЕМІНАР. ОХОРОНІ  ПРАЦІ – УВАГУ ТА ЕФЕКТИВНІ ДІЇ ПРОФСПІЛОК

Питання надійного та ефективного захисту прав людини праці, у тому числі і права на гідну і безпечну працю, будуть  у центрі  уваги делегатів VIII з’їзду Федерації профспілок України, що відбудеться 25 травня цього року.

18 мая 2021 г.

ТЕХНИЧНСКОЙ ИНСПЕКЦИИ ТРУДА -103 года!
 
На протяжении   55  лет техническая инспекция Запорожской областной организации профсоюза трудящихся металлургической и горнодобывающей промышленности осуществляла возложенный на нее государственный надзор за охраной труда на предприятиях, в учреждениях и организациях отрасли. В разное время этот тернистый путь прошли Чирва Георгий Андреевич (1966-1978), Гаврилов Анатолий Петрович (1974-2009), Гаврилович Александр Карпович (1977-1987), Иванов Владимир Кузьмич (1983-1993), Козуб Валерий Иванович (1983-1989, председатель областной организации профсоюза в 1999-2012г.г.), Войтенко Евгений ,Григорьевич (1981-2000), Плишко Борис Дмитриевич (1981-1994), Дорошенко Александр Николаевич (1999-2017) и другие.

 
18 мая 2021 г.

МЕРОПРИЯТИЯ
к международному дню «Охраны труда» Запорожского совета ЗОО ПМГУ
  
Девиз Дня охраны труда в 2021 году по рекомендации Международной организации труда: «Предусматривать,  готовится и реагировать на кризис. Инвестируем сейчас в устойчивые системы БЗР», он обусловлен как и в прошлом, 2020 году борьбой с пандемией - смертельно опасной болезнью COVID-19, которая сегодня затронула весь мир.

18 травня 2021 р.

АКАДЕМІЯ ПРАЦІ, СОЦІАЛЬНИХ ВІДНОСИН І ТУРИЗМУ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Ексклюзивні пропозиції для профспілковців, членів профспілок та членів їхніх родин:
- знижки на оплату навчання до 30%;
- альтернатива ЗНО – навчання по польській програмі;
- спеціальні освітні програми для профспілковців «Соціальний менеджмент», «Профспілковий правник».

17 травня 2021 р.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН, КОЛЕКТИВНІ ТРУДОВІ СПОРИ (КОНФЛІКТИ) В УКРАЇНІ В СІЧНІ-КВІТНІ 2021 РОКУ

Упродовж січня-квітня 2021 року в результаті заходів, здійснених НСПП у ході сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К)) та запобігання їх виникненню, погашено заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 244,6 млн грн від загальної суми боргу (751,4 млн грн), що стала основною причиною виникнення спорів та конфліктних ситуацій.

14 мая 2021г.

Приглашение в мир Юрского периода.

Работники ЧАО «Укрграфит» вместе с детьми в теплые майские выходные  посетили недавно открывшийся в Запорожье уникальный Динопарк. Таких ярких и реалистичных динозавров нет ни в одном другом городе.


14 травня 2021 р.

ВИЗНАЧЕНО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ПРОФСПІЛКОВОГО ФОРУМУ

VIII з’їзд Федерації профспілок України відбудеться 25 травня 2021 року в Києві. Таке рішення прийнято 13 травня, на засіданні Ради ФПУ.


12 травня 2021 р.

Подання про розірвання трудового договору з генеральним директором ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо за порушення ним законодавства про працю, про колективні договори і угоди, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Закону України «Про соціальний діалог в Україні», норм міжнародних конвенцій та свідоме ігнорування інтересів і вимог трудового колективу.
Посилання на документ (укр) - https://bit.ly/3uDDHmZ
Посилання на документ (eng) - https://bit.ly/2RGMK7Z

11 травня 2021 р.

Нове в законодавстві

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 14.04.2021 року №355, якою внесено зміни до Порядку проведення компенсації громадянам втрати частини грошових доходів у зв’язку з порушенням термінів їх виплати, затвердженого постановою КМУ від 21.02.2001 р. № 159.
Пояснення щодо внесених змін надає правовий інспектор ПМГУ Галина Просяник.

11 травня 2021 р.

Міністр соціальної політики М.Лазебна: прожитковий мінімум для пенсіонерів в 1769 гривень - нереальний і нефактичний

Ще кілька років тому показник-коефіцієнт заміщення пенсії з зарплатою був понад 50%. Але зараз він трохи більше 25%. Про це в ефірі програми «Перехресний допит» сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна.
За її словами, розмір пенсії в порівнянні з зарплатою в 2010—2011 роках був 54−57%. Це був дуже хороший показник. Адже він означав, що пенсія — 50% зарплати.

6 травня 2021 р.

ПІДПИШІТЬ ПЕТИЦІЮ! ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ПРОТЕСТУ ТРУДІВНИКІВ !!!

Якщо ти найманий працівник,  приєднуйся до ПРОТЕСТУ ТРУДІВНИКІВ  і ПІДПИШИ ПЕТИЦІЮ  владі проти поданих  нею антитрудових законопроектів №№ 5371 та 5388 і підтримай ініціаторів  петиції профспілкових правозахисників  Орловську  Ірину Григорівну за посиланням:
та Зайцеву  Оксану Олександрівну  за посиланням:

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ - захисти свою ЧЕСТЬ,  ГІДНІСТЬ І ПРАВО НА ПРАЦЮ!
6 травня 2021 р.

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ, ДИНАМІКА СЕРЕДНЬОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ФОНДУ ОПЛАТИ ПРАЦІ, СТАН ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТИ У БЕРЕЗНІ 2021 РОКУ

За розрахунками Мінсоцполітики фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства у цінах березня 2021 року становив 5 444,06 грн.


Поздравление с 9 мая
30 квітня 2021р.

Профсоюзы отстояли справедливость оплаты больничных листов

Федерацией профсоюзов Украины  было направлено обращение к Председателю Верховной Рады Украины Разумкову Д.А. по восстановлению нарушенных прав работников на получение пособия по временной потере трудоспособности.

На основании вышеизложенного Президент Украины Владимир Зеленский подписал закон №1380-IX о социальной защите в случае наступления временной нетрудоспособности, который парламент принял 13 апреля текущего года.

29 квітня 2021 р.

Кращий колективний договір за 2020 рік

28 квітня в ОДА за результатами обласного конкурсу на кращий колективний договір за 2020 рік, проведеного серед підприємств, установ та організацій Запорізької області було проведено нагородження. Підприємства гірничо-металургійного комплексу Запорізької області стали переможцями в номінаціях:
"Кращий колективний договір підприємств металургійної та гігничодобувної промислолвості"

   
27 апреля 2021 г.

28 апреля Всемирный день охраны труда

 
Также этот день называют Всемирным днём безопасности. Идея была выбрана неспроста, ведь еще в 1989 г. в Канаде и США был проведён день, в который вспоминали всех тех, кто погиб на работе. Для привлечения внимание к этим и другим проблемам современности, по решению МОТ 28 апреля отмечают Всемирный день охраны труда. Впервые под таким названием его отмечали в 2003 году.

27 квітня 2021 р.

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ: ЩО НЕСЕ УКРАЇНЦЯМ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

В організованій Національною спілкою журналістів України і Федерацією профспілок України  Всеукраїнській онлайн конференції «Атаки на права працівників: позиція профспілок» узяли участь більше 230 редакторів, члени правління і секретарі НСЖУ, керівники всеукраїнських профспілок і територіальних профоб’єднань ФПУ, І це була найбільша за числом учасників з усіх всеукраїнських онлайн нарад, які проводилися НСЖУ.
Памяти товарища

24 апреля 2021 года Козубу Валерию Ивановичу  исполнилось бы 75 лет со дня рождения.

Трудовая деятельность на заводе «Днепроспецсталь» научила его ценить труд металлурга, понять на собственном опыте всю сложность этой  профессии,  не на словах, а  на  деле осознать,  что  люди  «огненной»  профессии  также нуждаются   в   защите  своих   прав   и  социально-экономических  интересов.

Вся его дальнейшая трудовая биография связана с  профсоюзом металлургов и горняков Украины.  Технический инспектор труда, заместитель  председателя обкома  профсоюза,  председатель областного комитета профсоюза – достойные трудовые вехи для человека неравнодушного, болеющего душой за создание здоровых и безопасных условий труда на производстве, повышение уровня заработной платы, тех неотъемлемых составляющих, которые позволяют человеку труда вести достойный образ жизни.  К  сожалению,  рано оборвалась  жизнь  Валерия  Ивановича, он умер 23 октября  2012 года. Но дело по защите интересов человека труда, которым  занимался Валерий Иванович и другие наши коллеги, ушедшие из жизни – продолжают тысячи профсоюзных активистов и профсоюзных работников Запорожской областной организации профсоюза металлургов и горняков Украины!
 Шановні друзі!

Від імені Центральної ради Профспілки металургів і гірників України прийміть щирі вітання з 55-річчям Запорізької обласної організації ПМГУ!
За ці роки металурги і гірники Запоріжжя, об'єднані в міцну та активну організацію на чолі з облрадою Профспілки, довели, що вони здатні ефективно захищати інтереси людини праці.
В зоні постійної уваги первинок та облради ПМГУ - широкий спектр питань: забезпечення зайнятості та гідної заробітної плати, охорона праці, оздоровлення та відпочинок трудящих, турбота про молодь та ветеранів.
Шановні колеги! Ви завжди з честю вирішуєте завдання, що ставить перед вами саме життя. І тому впевнений, що вам до снаги нелегкі та дуже важливі завдання сьогодення щодо захисту трудових прав працівників ГМК Запорізького краю!
Бажаю Вам міцного здоров’я, запалу, руху вперед, успіхів і нових досягнень у профспілковій роботі!
         
Голова ПМГУ                                                         Олександр Рябко
22 квітня 2021 р.

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. ПОВЕРНУТИ ЛЮДЯМ ЗАРОБЛЕНЕ – СПОСІБ УБЕЗПЕЧИТИ ЇХ ВІД БІДНОСТІ

На засіданні Уряду 21 квітня 2021 року  Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий взяв слово і привернув увагу Прем’єр-міністра України та членів Уряду до критичної ситуації зі збільшення заборгованості по зарплаті працівникам.

21 квітня 2021 р.

Информация о проведении президиума Запорожского областного
совета профсоюза металлургов и горняков Украины

20 апреля 2021 года было проведено заседание президиума Запорожского областного совета профсоюза металлургов и горняков Украины со следующей повесткой дня.

21 квітня 2021 р.

СПРОЩЕННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН ЧИ ЗНИЩЕННЯ ТРУДОВИХ ПРАВ?

Центральна рада ПМГУ розглянула проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність» (№ 5371 від 13.04.2021).

21 квітня 2021 р.

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ В ЦІНАХ БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ

Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах березня 2021 року у розрахунку на місяць на одну особу становив...


20 квітня 2021 р.

Адміністрація ПрАТ «САЛЮТ»  пропонує свої послуги щодо оздоровлення та організації дозвілля дітей ввіреного Вам підприємства на базі нашої оздоровниці в 2021 році.
 


20 квітня 2021 р.

23 квітня відбудеться онлайн конференція до
Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі – 2021

23 квітня з 10.00 до 13.00 відбудеться онлайн конференція до Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі – 2021.
У цьому році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений стратегіям зміцнення національних систем БЗР та спрямований на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.
20 квітня 2021 р.

ПІДСУМКИ РОБОТИ ГМК УКРАЇНИ У ПЕРШОМУ КВАРТАЛІ 2021 р.

За уточненими даними ОП «Укрметалургпром», в січні-березні 2021 р. металургійними підприємствами України вироблено...

19 квітня 2021 р.

Реєстр е-лікарняних вестиме Пенсійний фонд. Уряд затвердив новий порядок

Нагадаємо, що КМУ постановою від 17.04.2019 № 328 затвердив Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього (далі — Порядок ведення реєстру е-лікарняних).

© Запорізька облрада ПМГУ 2012
Назад к содержимому