Архив "Главной страницы" 2019 г.- стр. 1 - Запорожский обком ПМГУ

***** Профспілки - за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей! ***** Профсоюзы - за единую Украину, мир и согласие, улучшение благосотояния людей! ***** Запоріжжя - це Україна! ***** Запорожье - это Украина! *****

Герб Запорожского ОК
Сталевар
Запорізька облрада ПМГУ
Офіційний сайт
Памятник на площади Фестивальной
Перейти к контенту

Архив "Главной страницы" 2019 г.- стр. 1

Архів > Архів 2019-2018 рр.
29 грудня 2019р.

Негативні зміни у трудовому законодавстві профспілки зустрінуть протестами

28 грудня на позачерговому засіданні СПО об’єднань профспілок висловлено рішучий протест проти ухваленого напередодні Урядом законопроекту про працю.
Як зазначив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий, виступаючи на засіданні, - "вперше в історії відносин між соціальними партнерами такий доленосний законопроект розроблявся без участі профспілок і роботодавців. Проте, він дуже важливий для кожної профспілки і для кожного працівника, тому що мова йде про реформування самої моделі трудових відносин по лінії: працівник – роботодавець".
Читати далi          
29 грудня 2019р.

Приєднуйтесь до нашої кампанії протесту!!!

Шановні колеги!

27 грудня Кабінет Міністрів України зробив усім українським працівникам новорічний подарунок - затвердив та подав до Верховної Ради проект Закону «Про працю».

Читати далi         
24 грудня 2019р.

Заява Укрметалургпром щодо несплати ПДВ низці великих
промислових підприємств

Державна податкова служба України (ДПС) вчергове наприкінці року закриває діри в бюджеті шляхом перенесення істотної частини відшкодування ПДВ на січень 2020 року. І знов страждає, в першу чергу, реальний сектор економіки України.

23 декабря 2019г.

О проведении XVI отчетно-выборной конференции
Запорожского областного профсоюза трудящихся
металлургической и горнодобывающей проышленности Украины

20 декабря 2019 года в дворце культуры Металлургов состоялась отчетно-выборная конференция Запорожской областной организации ПМГУ. В ее работе кроме, делегатов, представляющих первичные организаций ПМГУ предприятий региона, членов контрольно-ревизиционной комиссии и приглашенных, приняли участие...


19 грудня 2019р.

Заява ЄКП: в Україні немає соцдіалогу щодо
реформування трудового законодавства

Заява Виконавчого комітету ЄКП щодо відсутності соціального діалогу навколо реформування трудового законодавства в Україні
Виконавчий комітет ЄКП висловлює занепокоєння з приводу відсутності готовності Уряду України дотримуватися належної процедури консультацій з соціальними партнерами щодо реформування трудового законодавства...


18 грудня 2019р.

Підтримка вимог акції профспілок у Києві

Президія Запорізького обласного комітету Профспілки металургів і гірників України вимагає при розробці нової редакції Трудового кодексу дотримуватись Конституції України та принципу збереження існуючих прав і гарантій найманого працівника.
Про це йдеться у Зверненні Президії до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, депутатів ВР, ФПУ.

17 декабря 2019г.

В Киеве – акция протеста. Профсоюзы отстаивают трудовые права

Члены Профсоюза металлургов и горняков Украины - представители первичных и территориальных профорганизаций приняли участие в акции протеста против принятия неолиберального Трудового кодекса и продажи земли. Эта акция, организованная Федерацией профсоюзов Украины, собрала в Киеве более 4,5 тысяч трудящихся-членов профсоюзов, представляющих все сферы экономики и все регионы страны.

11 грудня 2019р.

Завершилася звітно-виборна кампанія первинної організації ПМГУ на комбінаті

У конференц-залі Будинку громадських організацій пройшла XXV Звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації ЗТМК. Згідно зі статутом Профспілки, така подія відбувається один раз у п'ять років.

11 декабря 2019г.

ІНФОРМАЦІЯ про проведення президії Запорізького обласного комітету профспілки
металургів і гірників України

10 грудня 2019 року було проведено засідання президії Запорізького обласного комітету профспілки металургів і гірників України.
На засіданні президії було розглянуто одне питання  - про ситуацію з підготовки проекта нового Трудового кодексу.
ЗМК ЗНУ запрощення на святкування 90-річчя
6 грудня 2019р.

Прожитковий мінімум, динаміка середньої заробітної плати та стан виплати зарплати у жовтні 2019 року

За розрахунками Мінсоцполітики фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства у цінах жовтня 2019 року становив 4797,04 грн. (графік 1 додається).
Таким чином, законодавчо встановлений на жовтень 2019 року прожитковий мінімум для працездатних осіб (2007 грн.) занижено порівняно з його фактичним розміром у 2,4 рази або на 2790 грн. Мінімальна заробітна плата була нижчою від фактичного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 624 грн. або на 13%.

4 декабря 2019г.

12-часовой рабочий день и "быстрые" увольнения даже для беременных. Как у Гончарука переписывают трудовой кодекс

Украинцев заставят работать по-новому.
Как стало известно "Стране", правительство спешно подговорило новый вариант Трудового кодекса, который может быть вынесен на Кабмин уже на этой неделе, после чего его подадут в парламент. Далее документ якобы планируется принять по ускоренной процедуре (специально для этого его даже сократили, оставив вместо более чем 130 статей всего 99, как того требует регламент).
Читать дальше          


2 грудня 2019р.

В ЄДНОСТІ – НАША СИЛА.
Спільна справа - відстояти профспілковий Трудовий кодекс

Профспілки мають проявити активність, рішучість та консолідовану солідарність у боротьбі проти намагань звузити законні трудові права та інтереси людини праці, за ухвалення саме профспілкового (народного) Трудового кодексу.

Читати далі           
28 ноября 2019г.

Украина в октябре осталась на 13-м месте
в Топ-15 мировых производителей стали

Мировое производство стали в октябре 2019 года составило 151,5 млн. тонн, что на 2,8% меньше, чем в октябре 2018 года, сообщает Worldsteel.
Производство стали в Китае в октябре 2019 года составило 81,5 млн. тонн, что на 0,6% меньше, чем в октябре 2018 года. Индия произвела 9,1 млн. тонн стали, что на 3,4% меньше, чем в октябре 2018 года. Япония произвела 8,2 млн. тонн стали, что на 4,9% меньше октября-2018. Производство стали в Южной Корее составило 6 млн. тонн, что на 3,5% меньше, чем в октябре 2018 года.
Читать дальше          


28 ноября 2019г.

В Днепре состоялось заседание Постоянной комиссии ЦК ПМГУ
по вопросам внутрипрофсоюзной работы

В работе заседания приняли участие члены комиссии, которую возглавляет председатель Донецкого обкома ПМГУ Л.Кобзева, и приглашенные профработники, которые в первичных организациях и территориальных комитетах ПМГУ занимаются  вопросами внутрипрофсоюзной работы.

Читать дальше          
27 листопада 2019р.

ФПУ застерігає від порушення законодавства

Державна служба статистики України своїм наказом з 1 січня 2020 року скасовує звітність про травматизм на виробництві.
Зазначена форма державного статистичного спостереження регламентована законом про охорону праці та ратифікованою Україною Конвенцією Міжнародної організації праці (МОП) № 160. Крім того, вона має погоджуватись з Держпраці, профспілками та Фондом соціального страхування, як це передбачено Генугодою на 2019-2021 рр.
Однак, рішення Держстатом прийнято самочинно та всупереч зазначеним нормативно-правовим актам, на чому наголошується у листі СПО об’єднань профспілок до Міністра КМУ, голів Держстату і Держпраці.    
26 листопада 2019р.

Прожитковий мінімум в цінах жовтня 2019 року

Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, щофактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах жовтня 2019 року у розрахунку на місяць на одну особу становив...

Читати далі          

25 листопада 2019р.

Відстоїмо державні соціальні стандарти і гарантії!

СПО об’єднань профспілок проаналізувавши внесений 6 листопада ц.р. до порядку денного засідання Уряду проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», розроблений Мінсоцполітики, дійшов висновку, що він містить норми, які порушують Конституцію України та звужують визначені законами України сфери застосування державних соціальних стандартів та державних соціальних гарантій.
Читати далі          
25 листопада 2019р.

ІНФОРМАЦІЯ про семінар "Роль профспілки в соціальному управлінні»

21-22 листопада поточного року в малому залі Запорізької обласної ради профспілок було проведено семінар на тему «Роль профспілки в соціальному управлінні» профспілкового активу Запорізької обласної організації ПМГУ.

Читати далі         
25 листопада 2019р.

Євгеній Черніков — Містер Заводський — 2019!
 
У Палаці культури “Молодіжний” обрали “Містера Заводського” 2019 року і нагородили переможців у різноманітних номінаціях.
Того вечора кращого учасника обрали за яскравістю таланту, креативністю, емоційністю, вмінню справити враження на публіку. На цей раз у відносно новому для Заводського району конкурсі, який було започатковано минулого року, взяли участь четверо хлопців — представників підприємств нашого міста. Серед них був і працівник Запорізького титано-магнієвого комбінату — старший механік цеху №7 Євгеній Черніков.
Читати далі          

 
21 ноября 2019г.

Новый Трудовой кодекс Украины: может быть серьезное противостояние, если предложения профсоюзов будут проигнорированы

Новая украинская власть заявила, что работает над проектом нового Трудового кодекс (ТК), целью которого якобы является либерализация отношений между работодателями и трудящимися. Доработку и принятие ТК в новой редакции президент Владимир Зеленский поручил провести до конца года. Политический эксперт, директор Института развития профсоюзного движения Михаил Чаплыга высказал изданию «Комментарии» мнение, что в варианте ТК от Зе-команды пострадают интересы наемных работников.
Читать дальше          
19 ноября 2019г.

ИНФОРМАЦИЯ о проведении расширенного заседания президиума
Запорожского областного комитета профсоюза металлургов и горняков  Украины

19 ноября 2019 года  было проведено расширенное заседание президиума Запорожского областного комитета профсоюза металлургов и горняков Украины. На заседании призидиума из 12 избранных членов президиума присутствовало  9 человек.

19 ноября 2019г.

Итоги работы предприятий ГМК в октябре 2019 года

В Объединении предприятий «Укрметаллургпром» состоялось балансовое совещание по итогам работы предприятий горно-металлургического комплекса в октябре и за 10 месяцев 2019 года.
Отмечено, что металлургическими предприятиями в течение октября произведено: чугуна - 1,59 млн т, или 90,9% относительно сентября 2019 г., стали - 1,56 млн т (89,5%), проката - 1,43 млн т (91,0%), кроме того в октябре предприятиями ГМК произведено...
15 листопада 2019р.

Про створення загальнонаціонального страйкового комітету "Заради майбутнього!"

У четвер, 14 листопада,  в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочалась прес-конференція на тему "Про створення загальнонаціонального страйкового комітету "Заради майбутнього!". Про створення вперше в історії незалежної України спільного загальнонаціонального страйкового комітету профспілок, самозайнятих і фермерів.

15 листопада 2019р.

Профспілки вийшли на акцію протесту проти звуження трудових прав працівників, за гідні умови життя

14 листопада біля Верховної Ради України відбулась акція протесту, у якій взяли участь активісти всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань, представники трудових колективів.

Спілчани провели мітинг на площі Конституції перед будівлею Парламенту з вимогами до проекту Держбюджету-2020 та на підтримку профспілкового проекту Трудового кодексу.

14 листопада 2019р.

Солідарний протест профспілок, самозайнятих та фермерів

Звуження трудових прав українців, підрив системи соціального страхування та продаж землі в інтересах великого бізнесу – це політика влади, яка потребує негайної протидії. Федерація профспілок України виходить на солідарну акцію.


14 ноября 2019г.

Игры с минимумом: Кабмин планирует повысить прожиточный минимум

Накануне, 8 ноября, президент подписал указ, которым, среди прочего, поручил Кабмину до конца 2019 года внедрить современные стандарты для расчетов прожитминимума. Этот базовый социальный показатель хронически отстает от реалий жизни. Кабмин тоже не прочь его повысить, но по какому пути пойдет эта социальная справедливость?

7 листопада 2019 р.

Інформація про ситуацію, що склалася з проектом Трудового кодексу України

На адресу Федерації профспілок України та на вашу адресу надійшло звернення від Федерації профспілок Луганської області щодо скликання позачергового засідання Президії ФПУ, на якому пропонується розглянути питання щодо реформування трудового законодавства, руйнації системи паритетного управління Фондом соціального страхування, а також щодо дій профспілок під час прийняття Верховною Радою України законів, що звужують права працівників.
6 ноября 2019 г.

Поддержали обращение Федерация профсоюзов Луганской области
  
         Федерация профсоюзов Луганской области обратилась к членам Президиума Федерации профсоюзов Украины, Всеукраинским профсоюзам и территориальным профсоюзным объединениям (ОБРАЩЕНИЕ ПРИЛАГАЕТСЯ).

          Президиум Запорожского обкома профсоюза металлургов и горняков Украины 5 ноября на своем заседании рассмотрел ОБРАЩЕНИЕ Федерации профсоюзов Луганской области. Было принято единогласное решение – поддержать инициативу Федерации профсоюзов Луганской области срочно провести внеочередное заседание Президиума ФПУ по обозначенным в ОБРАЩЕНИИ вопросам.

           Постановление Президиума Запорожского обкома ПМГУ в этот же день было направлено Центральному комитету ПМГУ.
6 листопада 2019 р.

Григорій Осовий: «Необхідно консолідувати зусилля всіх членів профспілок на боротьбу з «лібералізацією» трудових відносин

З турботою про кожного найманого працівника через загрозу внесення ліберальних змін до трудового законодавства, які звужують права трудящих виборенені протягом тривалого часу, 5 листопада на розширеному засіданні Президії Київській міської ради профспілок обговорено питання щодо нового Трудового кодексу.

6 ноября 2019 г.

ИНФОРМАЦИЯ
о проведении заключительного семенара-обучения основам экономических знаний
профсоюзных кадров и актива Запорожской областной организации ПМГУ

5 ноября текущего года был проведен заключительный семинар-обучение основам экономических знаний профсоюзных кадров и актива Запорожской областной организации ПМГУ.
Вопросы социально-экономической защиты членов профсоюза являются важнейшим направлением деятельности выборных органов всех уровней нашего профсоюза. Поэтому профсоюзные активисты, которые занимаются этой работой, должны обладать определенными знаниями. С этой целью Запорожским обкомом ПМГУ периодически проводятся подобные семинары.
6 листопада 2019 р.

Профспілки сповнені рішучості відстоювати трудові права

Профспілковий проект Трудового Кодексу України має отримати широку суспільну підтримку та перетворитись у «народний».
4 листопада ц.р. відбулося засідання Спільного представницького органу профспілок, на якому члени СПО проаналізували хід виконання рішень попереднього зібрання від 23 жовтня.

1 листопада 2019 р.

Прожитковий мінімум, динаміка середньої заробітної плати
та стан виплати зарплати у вересні 2019 року

Зарозрахунками Мінсоцполітики фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства у цінах вересня 2019 року становив 4732,67 грн. (графік 1 додається).
Таким чином, законодавчо встановлений на вересень 2019 року прожитковий мінімум для працездатних осіб...

31 октября 2019г.

ИНФОРМАЦИЯ
о проведении 2 семенара-обучения основам экономических знаний
профсоюзных кадров и актива Запорожской областной организации ПМГУ

29 октября текущего года был проведен второй семинар-обучение основам экономических знаний профсоюзных кадров и актива Запорожской областной организации ПМГУ.
Вопросы социально-экономической защиты членов профсоюза являются важнейшим направлением деятельности выборных органов всех уровней нашего профсоюза. Поэтому профсоюзные активисты, которые занимаются этой работой, должны обладать определенными знаниями. С этой целью Запорожским обкомом ПМГУ периодически проводятся подобные семинары.
25 октября 2019г.

Проект Госбюджета на 2020 год: как изменятся социальные выплаты

18.10.2019 Верховная Рада Украины приняла в первом чтении проект Закона № 2000 «О Государственном бюджете Украины на 2020 год». Законопроектом предусмотрен размер минимальной заработной платы и прожиточного минимума в 2020 году. Хотя правительство заявило о своем желании не связывать размер социальных выплат с размером прожиточного минимума в будущем, исходя из действующего законодательства, большинство социальных выплат зависит от установленного размера прожиточного минимума для отдельных демографических групп.
22 октября 2019г.

Внимание скоро завершение конкурса постов в социальной сети Facebook

С целью популяризации профсоюзного движения, активизация современных методов информирования, вовлечение молодежи в профсоюзную публицистику.


22 октября 2019г.
Внимание скоро завершение конкурса "Профсоюз – глазами молодежи"

С целью популяризация профсоюзного движения, создание мотивационной видеопродукции, вовлечение молодежи в профсоюз металлургов и горняков Украины.

22 октября 2019 г.
Приоритеты – неизменны
 
18 октября состоялась XXXVI отчетно-выборная конференция первичной организации ПМГУ ПАО «Запорожсталь». Отчитываясь о работе, проделанной профсоюзным комитетом за пять лет, председатель профкома Леонид Анисимов, акцентировал внимание делегатов на том, что все успехи социальной защиты металлургов стали возможными благодаря сплоченной командной работе трудового коллектива по выполнению производственных заданий и конструктивному социальному диалогу с администрацией предприятия во главе с генеральным директором Ростиславом Шурмой.
21 жовтня 2019 р.

Запоріжці провели круглий стіл з нагоди Дня боротьби з бідністю.

На виконання заходів з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з  бідністю, Запорізька обласна рада профспілок провела засідання «круглого столу».
До участі були запрошені представники департаменту соціального захисту облдержадміністрації та м. Запоріжжя, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області Сергій Четвертак, представники галузевих профспілок.21 октября 2019 г.

29-я отчетно-выборная конференция ПО ПМГУ на Запорожогнеупор

10 октября 2019г. прошла 29-я отчетно-выборная конференция ПО ПМГУ на Запорожогнеупор
В ее работе приняли участие 105 делегатов от всех структурных подразделений, а также генеральный директор предприятия Сергей Гоман.
В ходе конференции делегаты обсудили отчет профкома и ревизионной комиссии за последние пять лет, признав работу профсоюзной организации удовлетворительной.
 
17 жовтня 2019 р.

Заява Федерації профспілок України стосовно проєкту
Державного бюджету України на 2020 рік

У Верховній Раді України триває робота над опрацюванням поданого Урядом проєкту Державного бюджету України на 2020 рік. На жаль, як і в минулі роки, урядовим проектом Держбюджету знову порушуються конституційні права людини на достатній життєвий рівень для себе і своєї сімї.

17 октября 2019г.

Экономический всеобуч в Запорожье

В Запорожском  областном комитете ПМГУ 11 октября  состоялся семинар экономического обучения, организованный совместно обкомом и ЦК профсоюза. Это занятие стало первым в серии семинаров  «Школы экономических знаний», разработанной и подготовленной отделом социально-экономической работы ЦК ПМГУ, которые будут проводиться в территориальных организациях профсоюза.

16 октября 2019 г.

Итоги работы предприятий ГМК в сентябре 2019 года

На минувшей неделе в Объединении предприятий «Укрметаллургпром» состоялось балансовое совещание по итогам работы предприятий горно-металлургического комплекса в сентябре и за 9 месяцев 2019 года.
Отмечено, что металлургическими предприятиями в течение сентября произведено: чугуна 1,75 млн т, или 96,2% относительно августа 2019 г., стали 1,75 млн т (90,0%), проката 1,57 млн т (102,3%).

© Запорізька облрада ПМГУ 2012
Назад к содержимому